Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E tako drugari.
    Tiramisu se hladi, slaniši su pri kraju, ali to završavam sutra (moj mali doprinos za sutrašnji žur...a ja sam htela u kafanu ) i odoh da spavam.
    Ako se ne čujemo sutra, lepo se provedite i nemojte da se upropastite (u suprotnom se nećete sećati šta ste lepo i pametno radili, koga smuvali ).. ponesite samo dobro raspoloženje, ma gde god da ste.
    Živeli i srećno!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sjutra je dan kao i svaki drugi,ne pretjerujte sa hranom i picem,samo umjereno,u umjerenosti je kljuc

      Ko ide u Novakov kafe i restoran lijepo ce se provest' posto Srle pjeva,prije njega Goga

      Drugari lijepo se provedite,nisam siguran da cu stici da dodjem sjutra,moram putovat'
      Uzivajte
      sigpic

      Comment


      • Ljudi, srecna vam nova godina!!! Lepo se provedite veceras, a u novog godini nam svima zelim da budemo zdravi, srecni, da navijamo jos jace, da se radujemo jos vise, da volimo, da nas vole i da imamo para vise nego Nole!!! (jbg Federer se ne rimuje)
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Ide neko kod skupstine da slusa Van Goga, Galiju i Sergeja ?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sjutra na ispiranje
            Evo i ja da pozelim svima srecnu Novu godinu, da budete srecni, zdravi, veseli, dobri(kao sto ste i do sada), da imate srece u ljubavi, postojece veze da se odrze, a ko je slobodan da nadje svoju srodnu dusu
            Zivjeli

            p.s. Olja, salji tiramisu, obozavam ga!

            Last edited by Drunken Whaler; 31-12-11, 18:20.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • SRETNA NOVA GODINA
              Sve najbolje u Novoj 2012 zelim forumasima SK, teniserima, teniserkama, komentatorima...sretan rodjendan svima koji su rodjeni 1 januara

              Comment


              • Srecna nova godina drugari

                Znate kako to vec ide,puno zdravlja,srece,uspjeha na svim planovima,para,ljubavi,djevojaka,momaka,drugova,dr ugarica,vina,piva,rakije,vinjaka,viskija,slatkisa, slanisa,suncanih dana,kisnih dana,vjetrovitih dana.Sto ko voli.Da vam favoriti dobru prodju ove godine,ma ne dobro,odlicno.

                Dame

                Bojana da podjes na taj Vimbldon,ako ne onda bar u Rim,da ti Roger uzme opet par turnira na kraju sezone
                altlosta da podjes na taj koncert Radioheada ako budu dolazili u BG ako ne onda u Rim ili pak Berlin,da ti Novak osvoji bar koliko i u 2011.,Janko isto,da naucis da igras remi
                D da zavrsis tu nauku,da se Ana vrati na staze stare slave,uzme nekoliko jakih turnira,naravno da Novak ovo sve ponovi kao i u prosloj godini
                Majo da zavrsis vala jos jedan faks,dje su dva tu su i tri da Vlado izbaci vrhunski album,da upoznas Majdaka i da dodas u nicku i slo
                Shardy da probas i to cetkanje na karling,da budes tu dobra bar koliko si i u klizanju,da Roger uzme nekoliko jakih turnira,ajde i jedan Slam ako Novak ranije ispadne da zavrsis i taj faks sto prije
                Olja da nastavis sa svestranoscu,pozitivnom energijom i naravno najboljim pravljenjem kolaca i torti na ovom forumu,a i sire sigurno da Man osvoji PL,Dalas NBA(slab sam na Dirka ) ako ne mogu Lakersi,a ne mogu ,a Novak naravno kao i do sad
                tennis da ti se Gulbis opameti i iskoristi talenat koji ima ove godine da Marat haos pravi po Dumi i da me pustis da i ja jednom dobijem u nasim opkladama

                Gospodo

                Akane druze moj dobri da i ti tu svoju nauku sto prije zavrsis,da onu baklavu dobijem sto je cekam po’ godine da ti Celsi ili Real osvoje LS.Da Rafa ide do kraja na svakom turniru,neka vala i osvoji nesto veliko ako Novak ne bude u finalu Da cestitas i pozdravljas bar koliko si prosle godine kad naletis nedje,ili ja gore kod tebe da stucemo bocu vinjaka
                Dacho moja desna ruko nekad,a sad si mi nadredjeni da nastavis sa sjajnim skolovanjem uz minimum rada i truda,da Rose bude MVP i objasni prenaduvanom LBJu neke stvari ovo za Novaka znas vec,a i da zavrsis vise tu tabelu za tenisku ligu da Milan izbaci Barsu iz LS,sto se Serie A tice mnogo bi bilo da uzmete titulu,ali da budete bar 3.,iza Lacija i Juvea da se Zvezda vrati na staze stare slave
                Dzo da se ozenis kad si toliko zapeo,da odes na koncert Balasevica i to sa onom tvojom,da objasnis onom Crnogorcu neke stvari,da Man jos pobjegne Liverpulu po broju titula i kad dodjem u Sarajevo da me povedes u taj ludi provod sa kojim se falis,ali samo ako ce i Akan biti
                Mandusicu da nastavis sa uvodjenje mandopisa na forumu,kako ga je Akan popularno nazvao,da ostanes jos dugo godina na tom mjestu,da nam Man uzme PL,a vala i LE ako se ukaze prilika.Da BL opet preuzme primat od Doboja,nece biti lako ali BL ima tebe,a u ruke Mandusica Vuka svaka puska bice ubojita
                MGS i Dominator da se vrate sto prije,da LEPI budu u najjacem sastavu i da se nastavi dominacija LEPIH na forumu,da bude bar kolika je bila 2011. a bice i veca sigurno
                MGS da uzimas jos vise para od te kladionice,Dominatoru da podjes u R.Srpsku i izdominiras samo tako,a onda na ljeto ovamo kod mene,dominirace Dominator i plazama crnogorskim Noto da vise pises,da ne pravis pauze od foruma kao prosle godine,vala ako je posao ili ne znam sta bitniji od foruma onda stvarno da Novak izdominira 2012.
                D(r)ule da nastavis sa dobijanjem na kladionici,da otvoris bar 10 turnirskih tema onako kako ti to znas
                Shminko,Dale,Danijele,amnesiac,bice,Adine,NI nema pitomijih i mirnijih od vas na forumu,a toliko kvalitetnih stvari govorite,nastavite tako i u 2012.
                Last edited by Vladan; 01-01-12, 14:27.
                sigpic

                Comment


                • CW da cestitas titule bar koliko i prosle godine da mladi igraci budu mnogo bolji nego u 2011.
                  Shminko da nastavis da deres Akana u tenisu,naravno uz moju strucnu pomoc bice da vratis fudbalsku ligu kuci Dale da prihvatis ono,najbolji si za to vjeruj mi
                  Ljubo da pijes bar koliko si i do sad,ma i vise da me slusas oko filmova i serija,samo mozes da naucis Tmac da ti Rose uzme prsten ako ne moze Kobe,a ne moze i da manje paras bacas na kladionicu da Tole ode u zatvor,Partizan da bude optuzen za namijestanje i da ga prebace u drugu ligu,a da Zvezda zauzme mjesto koje joj pripada Wade da razvalis taj faks,da Ronaldo na Nou objasni Mesiju neke stvari,da Real uzme titulu,ma obje Nash da se Stivi vrati bolji nego ikad,da ga povrede zaobidju,da ne upadas stalno u probleme da se ne sjekiras oko statusa na fb Nebojsa da Fernando dobije konkurentan bolid,da je Kimi uvijek iza Sumija
                  Coa i Indigo da budete rasni i dalje,seoski djilkosi Indigo da pazis kucu i kucinske aparate ove godine za Novaka vec sve znas, Coa da ti se Robin vrati i da bude dobar bar koliko je bio Hamzo da Andyu ova saradnja sa Ivanom urodi plodom,da uzme nesto veliko ove sezone,necu vise pominjati ako nema Novaka na samom kraju,ako je on tu onda se zadovoljite drugim mjestom
                  Ziko da nastavis sa tim pravljenjem gifova i da nizovi budu veci i veci
                  Jigsaw da ti Serena uzme Slam-dva
                  Donu da dolazis sa posla bez problema na forum
                  Ivane da ti se Delpo vrati u TOP 5,da nastavis sa dobrim rezultatima i da jednog dana ovdje pricamo o tebi da sa Fedex Ba uzmes titule i titule u dublu
                  tata Mumi da nastavljas onom Wadi da objasnjavas neke stvari da se boris sa Mandusicem za primat u RS,Doboj FTW da ti Celsi osvoji LS,naravno i da bude u TOP 4 u PL,LS bez Celsija sucks
                  KingEric7 da se radujes pobjedama Mana,da dodjemo do jubilarne 20.da nam GOT bude bolji u drugoj sezoni nego u prvoj
                  FC da dobijes jednom i Akana u tenisu,da odgledas Lost jos koji put,da se ne nerviras mnogo oko Rafe
                  Miljane da se radujes Novakovim pobjedama,da malo cesce stanes na loptu
                  Miko da budes sjajan i dalje,onaj koji prati 14 utakmica istovremeno,onaj koji je trenirao svaki sport i u svakom pobjedjivao,osvajao zlata,onaj kojem komp radi i kad ne radi,onaj koji hoda i kad ne mrda,onaj koji nadje i kad ne trazi,onaj koji budan spava,da budes Miko jednostavno.To je dovoljno

                  Garant sam nekog zaboravio

                  Sve najbolje ljudi svima vama i vasim familijama,nadam se da cemo se i u 2012. dobro druziti,da ce vladati dobra atmosfera



                  Moram vam rec’ da sam se bas lomio jer Macura s’ jedne strane govori umjereno,a drustvo neumjereno,bas,bas sam se lomio.Na kraju sam ipak poslusao drustvo,Macura ne zna bas sve izvini Nado
                  sigpic

                  Comment


                  • Da cestitam rodjendan svima koji danas slave

                    Momchilo (2011), nb_korac (2011), Ulični Muzičar, Rolando (2011), Somi90 (2011), molineux (2011), andrijagajic (2011), soe (2011), kefalo (2011), Deki_partizan (2011), Aircanada (2011), Marion31 (2011), Funkerman (2011), Gari NS (2011), dinko_x (2011), cole85 (2011), mzbest (2011), brana (2011), nikolad (2011), ducalsp (2011), El Dacho (2011), MishaSD (2011), nesa71 (2011), marchello (2011), tuta bugarin (31), Solskjaer_ (2011), duci0167 (2011), leon25 (2011), boban (2011), mdds (2011), nedim_szs (2011), Antic Miki (2011), Boca (71), SPORTKLUB (31), BadPritt (2011), brankokg (2011), mirzacale (2011), Mandanda (2011), erotica (2011), irena198 (2011), NI (2011), shape_shifter (2011), dbugarinovic (2011), rozana (2011), meca (2011), fauna (2011), Vladan (34), estranged (2011), D na kvadrat (71), Dimitrije (2011), Aleksandar_ (2011), draza (2011), Zika (2011), Sam Hornish Jr. (2011), majabl (71), vladan1961 (2011), dr.dule (2011), Dennis (2011), barba (2011), wachira (2011), Denesis (2011), KaliKali789 (2011), maximus28 (2011), dexter300 (2011), Popaj (31), saleBL (2011), marina_pg (2011), Vule_89 (31), Culi (2011), Arnel.S (71), Gandalf (110), MLADOSTLE, notorious (2011), T-Mac (14), stefan12 (2011)

                    Nesto kasnije cu pomenuti svakoga pojedinacno
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta reci, kakvu posluku porati nakon ovih Vladanovih...

                      Svima sve najbolje u 2012.

                      Comment


                      • Nemoj da ih prebacuju u drugu ligu, ostacemo i bez one dve utakmice koje ustvari vrede nesto.



                        Hvala batice, srecna nova i da se manes nekih stvari. (molim te ne siri pricu, sprdam se )
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Kakve cestitike.

                          Srecna NG i tebi, i sve najbolje od srca. Zivio! ;)

                          Manda je mis za mene.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Vladane, stvarno si kralj. Ne pamtim da sam ikada procitala lepsu cestitku za NG. Ziv bio!!!
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Srecna nova godina !!!! Da svi budu zivi i zdravi u sreci i veselju. I da Novak i Rodzer podele Slemove ove godine pa da i vi, Novakovci, i mi, Rodzerovci, budemo srecni, a ostali ce valjda biti zadovoljni ponekim Mastersima svojih igraca
                              Last edited by Mr. Wolf; 01-01-12, 13:48.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ljudi nek vam je sretna Nova godina . Puno zdravlja , srece , ljubavi i svega ostalog . Sve najljepse
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X