Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    fc, zasto si zaljubljeni smajli promenio u nasmejanog?...nije sramota biti zaljubljen...
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=danilo994 link=topic=1649.msg238894#msg238894 date=1296339057]
      sad sam zadovoljan.



      nego...gde je onaj forumas 'fare' sa slikom kobija brajanta jel ga se seca neko?...dobar decko cak je i svoju sliku ostavio...
      [/quote]


      Sjecam ga se ja,on je davno otisao. @(*6sd$%

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bice link=topic=1649.msg238900#msg238900 date=1296339184]
        Veruj mi nisam ni video &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Meni je smesno sta ja pisem nekad $#^%RT $#^%RT
        [/quote]
        I nama,i nama xD salim se $#^%RT
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=danilo994 link=topic=1649.msg238902#msg238902 date=1296339200]
          fc, zasto si zaljubljeni smajli promenio u nasmejanog?...nije sramota biti zaljubljen...
          [/quote]


          &amp;(/+q

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!


            a gde je mr gold?
            &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ja licno nemam pojma. $%&amp;5qw7

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1649.msg238904#msg238904 date=1296339239]
                [quote author=bice link=topic=1649.msg238900#msg238900 date=1296339184]
                Veruj mi nisam ni video &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] Meni je smesno sta ja pisem nekad $#^%RT $#^%RT
                [/quote]
                I nama,i nama xD salim se $#^%RT
                [/quote]


                Hahahaa pa ok je to... $#^%RT $#^%RT Ne ljuti se bice $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=majabl link=topic=2480.msg239010#msg239010 date=1296344211]
                  [quote author=AcaGrobar link=topic=2480.msg239006#msg239006 date=1296344003]
                  Cak Noris moze da brejkne samog sebe! *T_*@SR
                  [/quote]


                  ^*#(- ^*#(- ^*#(- :8-[/
                  [/quote]Nadam se da se ne ljutis sto se malo zezam... @(*6sd$% :8-[/
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=bojanaBG link=topic=2480.msg239005#msg239005 date=1296343954]
                    [quote author=majabl link=topic=2480.msg238997#msg238997 date=1296343700]
                    Cekaj, nije mi jasno nesto, ako Djokovic sutra bude servirao prvi, ne moze praviti brejk na 4:4 (ako prije toga ne bude brejkova), vec nakon 4:3 napravi brejk za 5:3, onda opet on servira za 6:3, sto znaci da Murray prvi servira u 2. setu. A ako si mislio nakon rezultata 5:4 da napravi brejk za 6:4, onda servira prvi u sljedecem setu, ali to samo zato sto je napravio brejk na kraju seta i zato sto je u svakom slucaju njegov red za servis.
                    [/quote]

                    Zato sto on tada servira, to je 9. gem i on servira, kako moze da brejkne samog sebe? &amp;@/+W
                    [/quote]

                    Pa to sam i rekla, da &quot;ne moze da pravi brejk na 4:4&quot; (jer tada servira). $#^%RT

                    [quote author=AcaGrobar link=topic=2480.msg239024#msg239024 date=1296345129][quote author=majabl link=topic=2480.msg239010#msg239010 date=1296344211][quote author=AcaGrobar link=topic=2480.msg239006#msg239006 date=1296344003]
                    Cak Noris moze da brejkne samog sebe! *T_*@SR
                    [/quote]


                    ^*#(- ^*#(- ^*#(- :8-[/
                    [/quote]Nadam se da se ne ljutis sto se malo zezam... @(*6sd$% :8-[/ [/quote]

                    Naravno da se ne ljutim, a ne znam ni zasto bih se ljutila. :8-[/ [/quote]

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Vladane, divim se tvojoj strasti za tenis. &amp;8@^J
                      &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        I kada se Federer povuce,uvek je tu:

                        Lepi - Iza Oblaka - 2010 KCN records official spot

                        l5&#039;%9 l5&#039;%9 l5&#039;%9
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Aco (&amp;$E# (&amp;$E#
                          sledeci put okacis ovo, dobijas warn &amp;+I}\
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            A koja je fora sa ovom pesmom ???
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                $%&amp;RQa
                                auuu al&#039; je udarila &amp;@/+W
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X