Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana to su gnusne lazi
    Coa nije valjda joj vjerujes.Ziv se cuo nisam,podnio sam to muski iako uopste nije bilo naivno.Znam da je doktor rekao parafraziram nije mi jasno kako si ziv.Ti si fenomen.
    sigpic

    Comment


    • nije bas od reci do reci:
      ijaoooooooooo umirem, gotov sm, ne znam kako sam ziv, mrtav sam, jedva pisem ovu poruku, rastavljam se sa dusom, ijaoooooooo

      eto tako nesto
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kako je to lose parafraziranje
        sigpic

        Comment


        • U bre Vladane, jel ovo kleveta ili je to Multivita iz kazana pomesana sa strahom pricala iz tebe ?
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Ma ajde molim te,nije valjda da joj vjerujes
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ma ajde molim te,nije valjda da joj vjerujes
              Moramo da verujemo, vidiš da ispod nicka piše ŠEF crvenim slovima
              Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

              Comment


              • Vazno je da si ti Dovla ok, a to trovanje ima i pozitivnu stranu... Jos par njih, pa iśaaaaa... Cio zivot da kupujes po akcijama, po supermarketima. I sto da ne, jedes klasicni skart... Salmonela i sl., nikad vise tvoj problem.
                Originally posted by hamza_TM87 View Post
                To ti je kad nemas smisla za njegov talenat, pa ga poceras sa foruma pravo na ulicu.
                Last edited by M_G_S; 17-01-12, 21:35.

                Comment


                • Nema nam jos Vladana, a Fish je izgubio, ja se brinem da iz ocaja nije popio multivitu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • nesto slusam ovu pricu,bogomi ja kad se razbolim,ka da umirem...znaci,kad sam bolestan,ja sam pi*ka


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      nesto slusam ovu pricu,bogomi ja kad se razbolim,ka da umirem...znaci,kad sam bolestan,ja sam pi*ka
                      Takodje
                      Uostalom kao i svi muskarci sto je i normalno
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Sta je to bilo sa Fladanom,nisam propratio?
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • pa znas da se otrovao pre par dana kad je popio multivitu...
                          e sad, od jutros ga nema, Fish je izgubio, pa se ja brinem, da nije ponovo isto uradio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            nesto slusam ovu pricu,bogomi ja kad se razbolim,ka da umirem...znaci,kad sam bolestan,ja sam pi*ka
                            Originally posted by Indigo View Post
                            Takodje
                            Uostalom kao i svi muskarci sto je i normalno
                            Ja sam dva puta nagrdio ruku, drugi put neposredno nakon prvog, stajuci na gol i ne stedeci se... Drugi put je sigurno bilo i neko naprsnuce ukljuceno, da ne kazem lom, jer mi je od sake do lakta bila u svim bojama duge, a prste nedelju dana nisam mogao da pomjerim... Nisam isao kod doktora, niti sam pauzirao, a nisam se bas ni pazio... Nisam posao kod doktora ko zna od kad. Ko zna kakva me muka sve ne muci, ali me boli jedan dio tijela za to... Nisam se razbolio ko zna od kad. Tacnije, razbolio se vjerovatno jesam, ali nisam previse tome davao znacaja, cim se ne mogu sjetiti neke svoje bolesti, u poslednjih desetak godina... Jednom sam pao na glavu, sa povece visine, vjerovatno je bilo malo i potresa mozga, ali ni tad me doktori nisu viđeli.........

                            Slusajuci muskarce i zene na ovom forumu, dodjoh da zakljucka da sam ja zena zarobljena u tijelu muskarca!
                            Hvala lepo <3

                            Comment


                            • Indigo,brate manja temperatura mene ubija u pojam,znaci cim me obali..ja sam niZashta! znaci,bas ne mogu da se pponasam dobro,jbt ne mogu..jacha sila!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nema nam jos Vladana, a Fish je izgubio, ja se brinem da iz ocaja nije popio multivitu
                                haahaaahaha kraljice Vladan je postao nestabilan, moramo mu pomoci, realno svi smo mi prosli kroz to. Meni je moj psihijatar rekao svojevremeno, da nije vredno da oduzimam sebi zivot zato sto moj teniser nije osvojio titulu, jer ni on to zbog mene ne bi uradio. Mada ja mislim da Federer svakako bi, al ajde.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X