Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na ES Djokovic-Nadal,moram da priznam da sam se bas uzeleo Rafe pa cak i na snimku i jedva cekam da zaigra opet.No,sezona maltene vec pocinje
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Nek bude smak sveta, taman da smakne ovaj tragican zreb za LS...
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Gledam Nat Geo i ne mogu da vjerujem kakvih debila ima. Auu jbt. Neka zena dala 100 hiljada e za namirnice, i sta ce da radi sa tim? A inace je ogromna, da jede sama sebe izdrzala bi 20 godina.
        Kakva ce rasprodaja da padne u narednih nekoliko dana
        Klasican primer koliko je ljudska glupost bezgranicna.. Jedina poenta ovog serijala je da idiotima treba oduzeti novac i nahraniti gladne.
        sigpic

        Comment


        • A cekajte, tu postoji tacno vrijeme kad ce doci smak svijeta ili u ponoc? Ja sam prije par sati pokusala da dobijem Novi Zeland da cujem utiske jer je tamo odavno 21... Ali mi se niko niko nije javio...

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            A cekajte, tu postoji tacno vrijeme kad ce doci smak svijeta ili u ponoc? Ja sam prije par sati pokusala da dobijem Novi Zeland da cujem utiske jer je tamo odavno 21... Ali mi se niko niko nije javio...
            Kad Gangnam Style udari u 1.000.000.000

            A za Novi Zeland, postavio Vladan link


            Last edited by p4p1; 20-12-12, 16:44.

            Comment


            • Najbolja fora bi bila kad bi crk'o fejzbuk. Vjerujem da bi mnogi mislili da je stvarno smak svijeta. A jos bolje bi bilo da crkne internet na kratko, koji bi to haos nastao...

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Najbolja fora bi bila kad bi crk'o fejzbuk. Vjerujem da bi mnogi mislili da je stvarno smak svijeta. A jos bolje bi bilo da crkne internet na kratko, koji bi to haos nastao...
                Ili kad bi elektrodistribucije iskljucile struju u isto vreme, dobar bi trip bio.

                Comment


                • Danas je bilo vec dosta bolje na skijanju...odlicne staze

                  Sutra je u SArajevu organizovan Smak svijeta party

                  Comment


                  • Lajk zbog skijanja naravno.

                    Zar u SA neće biti demonstracije protiv smaka?

                    Ne treba nama nikakav smak sveta, niti bilo kakava apokalipsa. Sami smo sebi dovoljni. Samo u poslednjih 10 dana toliko zla (ona jadna dečica mi ne izlaze iz glave), nesreća, bezgranične ljudske gluposti i idiotizma.
                    Dovoljno za propast čovečanstva.
                    Doduše postupan, mada se i to da ubrzati.

                    EDIT: Evo, sednem, otvorim da vidim šta ima novo i odmah.. bum...
                    Last edited by miloolja; 20-12-12, 17:12.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • bile kofol neke demonstaracije jucer, par momaka doslo s nekim transparentima...a danas mi rekose za taj dernek sutra

                      to su demonstratori

                      http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-sar...ike/121219096#

                      dosadno ljudima, pa izmisljaju budalastine
                      Last edited by shminka; 20-12-12, 18:19.

                      Comment


                      • Kod nas u Beranama organizatori Ivangrad fest-a organizovali docek smaka svijeta, uz muziku gramofonskih ploca i "izjedanje" pasulja i slicnih namirnica (koje uglavnom ovi retardi sa Nat Geo spremaju u svojim podrumima), Poneses kasiku i gramofonsku plocu i to je to
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • eeee kakvih sve ljudi ima na ovom nasem svetu ,
                          rade sve samo da im ne bude dosadno

                          Comment


                          • Riknula mi sijalica, THE END IS NEAR!!

                            Auu da, kad bi nestala struja svi bi utripovali da je EMP u pitanju
                            Last edited by Drunken Whaler; 20-12-12, 20:19.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Pantela
                              Сутра армагедон само за људе категоричности љомбери.

                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sutra u 12:11 CET bice kraj sveta... Posto planiram da provedem poslednje trenutke u prirodi, oprastam se od vas uz reci "Jao, Sudnji Dan! Sladjanaaa!!!"

                                Spoiler
                                Inace, zima dolazi u 12:12 CET.

                                Comment

                                Working...
                                X