Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Vladane, sve najbolje takodje!
    Teniseri zivi bili nadam se da ce vasi igraci imati vise uspeha ove godine!
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Vladane majstore

      Hvala ti na svim ovim lijepim zeljama,kako za mene tako i za ostale

      Sretna nova godina! Uz nadu da ce nas sviju zdravlje sluziti,da cemo imati dovoljno snage za nove izazove i da cemo naposlijetku biti zadovoljni!

      Comment


      • Vladane,veliki naklon za ovakvo poznavanje forumske populacije..
        ja vam svima zelim da budete zdravi,veseli,da se radujete svakom novom danu jer život je jedan,da vas ne muči ono što vas je mučilo,da se više smejete,jer smeh je univerzalni lek..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Hvala puno Vladane, svaka cast na cestitkama i hvala ti na lijepim zeljama
          i ja tebi zelim sve najbolje u zivotu
          a kako ti rece LS bez Celsija sucks- tako i ovaj forum bez tebe sucks
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Želim vam i ja Sretnu Novu 2012 ,da vam se sve ostvari što ste zeljeli u 2011 a nije, da uživate, imate puno zdravlja ljubavi ,da vas ne ostavljaju djevojke i vas djevojke momci ,da pod ovim jedinm velikim plavim nebom vlada mir i sloga i da maximalno iskoristimo sve što život pruža ,puno sreće.

            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Jeste dosadan ovaj Vladan

              Salim se kralju crnogorski Srecna Nova godina. Zelim ti da Novak osvoji sva 4 slam-a,da Manca osvoji PL i tako dalje

              Ziv bio,veliki narast'o

              Comment


              • Kakva cestitka, Vladane

                Sve najbolje, da nas pre svega zdravlje sluzi i da nasi favoriti osvoje dosta turnira!

                Comment


                • Jbt, zaspao sam u 6 ujutru, zatim otisao na trening u 10 ujutru, direktno iz kreveta, i zamalo se onesvijestio
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sretna Nova


                    Vladane,svaka cast na onim postovima,opalakao sam od smijeha

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Olja da nastavis sa svestranoscu,pozitivnom energijom i naravno najboljim pravljenjem kolaca i torti na ovom forumu,a i sire sigurno da Man osvoji PL,Dalas NBA(slab sam na Dirka ) ako ne mogu Lakersi,a ne mogu ,a Novak naravno kao i do sad
                      Hvala ti na tim lepim željama, još bih dodala jednu za onu moju Zvezdicu, ali dobro, biće i toga.... mislim boljih dana po nju

                      Nego, želim i ja tebi manje setnih i tužnih ljubavnih, da ne poželiš nikada sirenu, da nemaš više problema sa jelkom i da ne lomiš ukrase (mada si najvredniji slomio), da probaš više te moje slatkiše i da svi tvoji favoriti samo pobeđuju na svim poljima (srećom te smo uglavnom na istoj strani )! Živeo i vazda srećan bio!


                      A evo i moje lepotice, koju sam obećala.
                      DSCN0506.jpg DSCN0511.jpg DSCN0498.jpg DSCN0499.jpg DSCN0500.jpg DSCN0505.jpg DSCN0471.jpg DSCN0463.jpg DSCN0469.jpg DSCN0465.jpg DSCN0468.jpg

                      A ispod nje? Pa bilo je svašta. Bila sam dobra.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hvala svima

                        Olja jelka je sjajna
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo je moja jelka

                          IMG_20120102_182129.jpg
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ahahahhaahahaha

                            Last edited by Vladan; 03-01-12, 17:39.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dosadilo vam je da vam je u kucu kao u zamrzivacu?Dosta vam je hladnih i neprospavanih noci?Zeljeli biste da citate napolju ali je to nemoguce zbog velike zime?
                              Vasim mukama je dosao kraj,uz magicno cebe sa rukavima!

                              A sada iz Podgorice letimo za Kijev,da vidimo kako su Kijevljani docekali novu godinu.Idemo za Budimpestu,da vidimo kako su Budimpescani docekali novo ljeto.Skoknucemo i do Mbabanea,da vidimo kako su se Mbabanani proveli i kako su ispratili staru,a docekali novu godinu.

                              Nado kakva je bila noc?Pa bila je teska,kao da ljudi ne slusaju savjete da mora umjereno.To je za vase dobro.

                              A pustite me vise,pustite
                              sigpic

                              Comment


                              • Svima koji slave nazdravlje vi Badnji dan

                                Sad u Badnjake,da se okiti kuca,a uvece da se naloze
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X