Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kontaj sto je uzeo ove ljude u svoj kamp, samo razmisli kakav je to potez.

    Kris Kristija je dok je Jeb Busha u debatama unistavao sa 'low energy Jeb', zvao kao good guy Chris. Dzulijanija zna citav zivot, to je glupost da se s njim sad okruzio.

    Pence je isto tako, klasicni establisment covjek, ali mu treba za Indianu iako je prvi pik uvijek bio Kejsih i to bi bilo smjesno lagana pobjeda da mu je on VP pick.

    Pricamo o strategiji, strategija je uvijek bila da imas oko sebe ljude koje su zaobilazili u partiji, i sada im nudis da napokon budu bitni. Zasto je bas ove izabrao, a ne neke druge, strategija. I petljat Dzulijanija medju ove je opet presmijesno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne prizivaj ga hljeba ti. Lik ne zna artikulisano komunicirati, onda napise 4 posta jedan za drugim, a ne procita sta je prije bilo.
      Komunicirao bi i ti neartikulisano da ti Olja konstatno preti banom . Meni je on legenda, da moze i sa kamenom bi se zavadio

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Komunicirao bi i ti neartikulisano da ti Olja konstatno preti banom . Meni je on legenda, da moze i sa kamenom bi se zavadio
        Da mi neko prijeti banom, zapitao bih se sto mi prijeti banom osoba koju nikad u zivotu nisam vidio.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Iz ugla nekoga ko planira da stvori nesto u toj prokletoj Americi... generalno mi se j*be za izbore jer jos uvijek nemam pravo glasa. Glasacu za 4 godine(ako ne bude kakav rat u medjuvremenu ) Meni je trenutno najveca briga kad cu poceti na novom poslu jer mi trebaju pare da malo preuredim stan i platim brdo racuna sad do 15. novembra

          Opet, milije bi mi bilo da pobijedi Tramp, cisto da ne moram razmisljati o ratu sa Rusijom jer bi u tom slucaju vjerovatno upadao u sranja svakog dana samo jer mi je ime Vladimir I onako slabo izlazim po lokala jer svako malo naletim na nekog kretena.

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Da li stvarno ima ljudi koji veruju da je Tramp anti-establisment kandidat koji je sam uspeo da pobedi ceo RNC i da ulazi u ovako neizvesnu trku s Hilari?

            Ista prica Obama-Bus, jedan ratovao u Iraku, dolazi sada demokrata koji ce da uspostavi mir, kad ono Libija, Sirija..

            Americka spoljna politika se nece menjati, i nama je svejedno da li je to Tramp ili Hilari, ili neko treci ko ce izvrsavati naredjenja. Amerika gleda samo svoj interes i sprovesce ga u vecini slucajeva. 1999. su pokusali da se dogovore s Srbijom, nisu uspeli, pa je bilo sta je bilo.

            Imali su interes da rasture Jugoslaviju, jesu.

            Svaka vlast od 2000 do 2016 u Srbiji je dovodjena i sklanjana od strane Amerike. I tu se Tramp/Hilari/Obama/Bus/Klinton itd itd nista ne pitaju.
            Zapravo ovim si samo potvrdio moj poslednji post.Drugi ljudi-drugi interesi i to pokusavam da kazem od kad sam se javio u ovoj temi.Sustina ostaje ista, samo su druge zemlje na meti a ja bih zeleo da budemo sto dalje od glavnih prioriteta.Zbog Hilarinih licnih afiniteta koji se poklapaju sa njenom podrskom, mi cemo kako god da okrenes da budemo preveslani i manje-vise dok ne dodje do ekonomskog kraha stanje u njihovoj zemlji bice isto.Tramp ako postane predsednik, morace dosta vise da se pozabavi svojim dvoristem nego tudjim.Mislim moze da dodje do gradjanskog rata, a nije da se sada malo po malo ne desavaju sranja po raznim osnovama.Amerika bi se jos vise razjedinila.

            To jeste, ali generalno nisam dovoljno proucio period od 2000 pa do 2008 pa da kazem da li je doslo cak i do promena.U sustini osnove su im iste, ali toliko ima razlicitih sitnica koje neki put mogu da prave razliku a mrsko mi je da tako nesto trazim u ovom trenutku.Ono sto mogu sada odmah da kazem je da su SNS copy-paste DS-a, preuzeli njihov politicki program i ljude i sjebali su ih najbolje sto su mogli.Zapravo to nije stranka nego interesna grupa koja nece dugo da opstane nakon sto padnu sa vlasti.A debili iz SNS-a pate od raznoraznih kompleksa koje im je nabio DS.Njih krive za sve sto se desavalo, a zapravo nema nikakve razlike zato sto nema puno novih lica koji nisu bili na vlasti pocevsi od 2012 pa do danas.

            Comment


            • Navijaj za Trumpa, jer jednostavno iz ugla da ces imati manje poreza da platis drzavi, da bi oni mogli da se kurce, ti ces zapravo imati vise para da potrosis. Sto znaci, da ces mnogo brze ustedjeti novac da preuredis stan. Vrlo logicna odluka, al ludi Ameri ocito vjeruju u halucinaciju da vlada zna bolje od njih kako potrositi pare koje su oni zaradili.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Trump ne moze da pobedi Hilari, to je borba Don Kihota protiv vetrenjaca. Iza Hilari stoji Soros, Goldman Sachs, Bloomberg, New York Times, Washington post, sve tri nacionalne televizije ABC, CBS, NBC kao i CNN. Slobin RTS je mala beba za njih. Pazi kako namestaju ankete samo da bi narod uverili kako Trump nema sanse za pobedu.:

                ABC News Tracking Clinton 53, Trump 41 Clinton +12
                Bloomberg Clinton 47, Trump 38, Johnson 8, Stein 3 Clinton +9
                CNN/ORC Clinton 51, Trump 45 Clinton +6

                Nezavisne ankete daju saasvim drugacije cifre ali to nema prolaz na nacionalnim televizijama.

                Rasmussen Reports Clinton 41, Trump 43, Johnson 5, Stein 3 Trump +2
                LA Times/USC Tracking Clinton 45, Trump 44 Clinton +1
                IBD/TIPP Tracking Clinton 42, Trump 42 Tie

                Jedina jaca televizija u SAD koja koliko-toliko drzi stranu Trampu je FOX news. Doduse na internetu i drustvenim mrezama Trump "ubija" Hilari ali kao sto rekoh to ne moze da prodje kroz mainstream medije. Ove dve njegove reklame su urnebesne.



                Comment


                • Da se i ja pridruzim Trump taboru, covek je zaradio pare radeci, a Klinton kradjom. Ja se jedino cimam da Trump ne bude likvidiran.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    To jeste, ali generalno nisam dovoljno proucio period od 2000 pa do 2008 pa da kazem da li je doslo cak i do promena.U sustini osnove su im iste, ali toliko ima razlicitih sitnica koje neki put mogu da prave razliku a mrsko mi je da tako nesto trazim u ovom trenutku.Ono sto mogu sada odmah da kazem je da su SNS copy-paste DS-a, preuzeli njihov politicki program i ljude i sjebali su ih najbolje sto su mogli.Zapravo to nije stranka nego interesna grupa koja nece dugo da opstane nakon sto padnu sa vlasti.A debili iz SNS-a pate od raznoraznih kompleksa koje im je nabio DS.Njih krive za sve sto se desavalo, a zapravo nema nikakve razlike zato sto nema puno novih lica koji nisu bili na vlasti pocevsi od 2012 pa do danas.
                    Skroz tacan opis SNSa. A ta interesna grupa ce se raspasti ubrzo, pa ce doci neko novi na vlast po nalogu Amerike. Samo je pitanje da li je taj neko sposoban i donekle voljan da uradi nesto za ovaj narod i drzavu ili se nastavlja po starom.

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Skroz tacan opis SNSa. A ta interesna grupa ce se raspasti ubrzo, pa ce doci neko novi na vlast po nalogu Amerike. Samo je pitanje da li je taj neko sposoban i donekle voljan da uradi nesto za ovaj narod i drzavu ili se nastavlja po starom.
                      Tesko da je ovde nekom stalo do naroda. Svima je Srbija cilj da dodju do para i da zive negde preko.

                      Comment


                      • Skeptik naletio na moje polje.

                        Trump vodi kampanju, koju sam ja predlagao jednoj stranci kod nas ovdje sada, nisam dobio posao i oni nisu bas se bajno proveli iako su probali nekim djelom da iskoriste moje stragije u uspijelo je, ali sa potpunom implementacijom ubili bi.

                        Prva i osnovna stvar marketinga je PAZNJA. Odgovorno tvrdim da niko ne gleda TV, svi bulje u telefone konstantno. Social media je kralj. Ankete su namjestene. Mladji ljudi nemaju fiksne telefone, a samo preko njih se obavljaju ankete. Vecina glasaca sakriva svoje glasove, ili ih parkiraju kod Gerija Dzonsona ili cak kod Hilari. Fazon je da ako podrzavas Trumpa, mozes najebat. Isto tako, rijetko ko zeli da kaze da podrzava, novo predskazanje Hitlera, sliku koju je Hillary obojila o Trumpu.

                        Sad, engagement je najvaznija stvar kada je u pitanju marketing. Trump, nenormalnu kolicinu engagementa ima svuda preko interneta. Svi trendovi engagementa, google search-a, reacha i ostalih dosadnih parametara pokazuje Trumpovu dominaciju.

                        Rasmusen anketa je najtacnija anketa zadnja 4 ciklusa izbora. IBD anketa, je anketa koja je potrefila sve izbore otkako postoji.

                        Postoje jos 2 naucna modela, fakultetskih profesora, od kojih jedna sa 87% kaze da je Trump predsjednik (Primary model) i 7 keys model koji kaze sa 93% da je Trump predsjednik.

                        Trump je vodio nekonvencionalnu kampanju, nije trosio previse na TV reklame, fokusirao se na social media. Ako pobjedi na taj nacin, opravdat ce moj rad koji sam nudio i nisam dobio posao.

                        I evo jos nesto, otidjite na FB od Hillary i Trumpa i uporedite komentare. Koliko hejta ima kod Hillary, a koliko kod Trumpa. Nenormalna razlika.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Grdno se varas ako mislis da propaganda preko TVa ne utice na izbore. I to najmanje mislim na reklame.

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Grdno se varas ako mislis da propaganda preko TVa ne utice na izbore. I to najmanje mislim na reklame.
                            Utice CNN ogromno na izbore i ovi svi sto su protiv njega, ali jebo to kad rijetko ko to gleda. YT, portali, fejs i twitter su vladari. Svi svoje informacije tu dobivaju.

                            Ako ja tebi kazem, da mozes da na fejsu targetiras nekog crnca, koji ima 21 godinu, koji ima prihod ispod 10k dolara godisnje, koji ne zna sta i kako ce da radi, da mu pogodis ono sta trebe emocionalno i ubijes. Hirurski precizno.

                            Ne znam sa sigurnoscu kako je Trump targetirao, ali ako nije targetirao na fejsu, ogroman propust.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne znam brate, stariji glasaci gledaju tv, nece neki djed od 75 godina koristiti drustvene mreze.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Jeste odlican potez da se vise paznje posveti socijalnim medijima u poslednjih nekoliko godina u internet ekspanziji posto to polje je daleko od svog punog potencijala, ali ne pije mi ta prica vodu da moze bilo ko da pobedi da se uglavnom oslanja na prvo.To moze da pomogne kao sto je recimo Radulovicu oko cenzusa, a ne da bude pobednik na izborima.Drugacija situacija jeste sada, ali smatram da trebaju obe strane da imaju podjednak fokus i naravno kako vreme vise odmice da se vise paznje posvecuje internetu a televizija da bude skroz u drugi plan sto sada ne bih rekao da je slucaj bas zbog tih starijih generacija koje su tek delimicno prihvatile novije tehnologije i takvih je vise nego mladih koji koriste drustvene mreze.Kroz nekoliko godina mogu da zamislim da neko zbog interneta ostvari pobedu, sada mi je to vec malo da kazem prerano.Televizija kako vreme odmice gubi sve vise na znacaju.

                                Comment

                                Working...
                                X