Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Lep post sa jasnom potkom, nemam načina da izrazim zadovoljstvo jer forum ne dozvoljava da ti dam reputaciju.
    Ja prvi put čitao sa jasnom motkom. Reko ili Ganac pogrešio ili je to neki novi moderan izraz.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Bilo bi dobro odmoriti Loyda i jos nekog na naredna 2 meca EL.
      Nezapamcen raspored.
      Ni na jednom EL meču sasvim sigurno neće odmarati Loyda. On je i doveden najviše zbog EL.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ni na jednom EL meču sasvim sigurno neće odmarati Loyda. On je i doveden najviše zbog EL.
        Originally posted by Jimi22 View Post
        Odlepio sam od posla, jbg.
        Hteo sam napisati za naredna 2 meca ABA.
        Ipak su u pitanju Primorska i Split kuci.
        .....
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Mogli smo da odmorimo Lojda protiv Krke ali smo se odlucili da cuvamo Lazu za EL.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Ja prvi put čitao sa jasnom motkom. Reko ili Ganac pogrešio ili je to neki novi moderan izraz.
            , veoma sam moderan a i naučio nove izraze (nekih se i setio), nekad odnekud ne znam ni sam odakle mi se pojavi kakav izraz, kakva reč koja i mene zabrine.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • U petak nas ocekuje sudar dve slicne filozofije kosarke, ali timova slicne snage i kupovne moci.

              Bayern je ovu sezonu poceo odlicno,ali mora se uzeti u obzir da je rekonstruisao tim i da je dosao Znojavi kao trener i doveo neke veoma dobre i kvalitetn igrace. Svakako najvise poverenja ima u Baldvina,Djedovica i Lucica, tako mu i igraju na pozicijama. Baldvin je totalno underate igrac koji moze sve zivo da probje i zajeban je skorer u Olimpijakosu je bio skrajnutkao i vecina stranaca koja dodje tamo od Grckog lobija. Djedovic je iskusan,ima visok IQ i pozicija dva mu odgovara,a pritom nije ni malo los efanzivac. Slican je i Lucic samo je fizicki jaci i slabiji sa loptom.

              Pored njih tu je i ove sezone dobri Zipster koji ima dobar spot up sut i takodje vazi za inteligentnog igraca,ali nije igrac koji igra konstantno. Nik Beb je strasan igrac i ako udje u seriju moze biti veoma opasan, extremno agresivan igrac,ali ipak zamene..Sisko i Brej su dva PG, tj Brej moze i na dvojku, ali oba znaju da vrte odlicno pik, sa tim da je Sisko igrac koji ima malo bolji pas,ali dosta losiji sut od Breja. Svakako je poprilicnopopunjena linija 1-3, tu je i Italijan Flakadori.

              Na visokim pozicijama tu je jaki Rejnlods koji je u unutrasnjoj liniji trenutno najbolji igrac, veoma nezgodan za cuvanjei veoma brz ,jak na obrucu....mada zna i da se pogubi. Svakako tu je stara kajla Radosevic koji je opasan iz pika i short rolla, to ce Trinkijeri koristiti u toku sezone. Malkom Tomas polako ulazi u sezonu i on ce igrati sve bolje i bolje, trenutno je negde na 25% mogucnosti. I poslednji i po meni najgori za sad Johnson koji je dobar defanzivac, ali trenutno poprilicno izgubljen...

              Sve u svemu ovo je utakmica koja ce pokazati ko je gde, za oba kluba tu mislim i veoma vazan mec za nastavak lige. Nama 2-4 nece izgledati lepo,a na stran ocigledno igramo dosta slabije. Oba tima imaju duboku rotaciju i slicnu kompoziciju igraca,sa tim da bi mogli vise da koristimo centre da su bar u nekoj formi. Dobar Kuzmic bi zlata vredeo, ali ne moze on baniti pick and roll trika nema...

              Ocekujem pojacanu minutazu O'Brajnta, Rita pa cak i Terija u mometima kad je bar JuJuan u igri....

              Takodje se nadam sto manjoj minutazi Rocestog, ovaj match up mu nikako ne moze odgovarati, mozda samo kad je u igri Sisko mozemo da ga iskoristimo posto je slabiji napadac,u svakoj drugoj varijanti ce nas usrati preko njega.

              Treba paziti preko short rolla sta rade,imaju poprilicno dobre sutere za tri poena. Takodje su defanzivno veoma dobri i bice ovo mec za kosarkaske sladokusce.

              Oba tima su trenutno u fazi uigravanja,ali mala prednost zbog forme i domacg terena ide Bayernu. Ocekujm neizvestan mec do samog kraja, Bayern lako uzima prednost , ali lako je i gubi...znaju da igraju u naletima i verujem da ne mogu da nas pobede lako, ako ih uveemo u neizvesnu zavrsnicu, svakako nam tad sanse rapidno rastu.

              Nastavljam u istom ritmu i igrao sam na Zvezdu+6
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dobra analiza.
                Ja za nijansu prednost dajem Bajernu jer igraju pre svega kod kuce.
                Sazem se za Rocestija. Trinkijeri ce koristiti svaku slabost u nasoj igri i eksploatisace je. Ocekujem pre svega jedno takticko nadmudrivanje.
                Teri nikako ne sme biti na Rejnoldsu, a ocekujem da Brajant vise bude unutra i da ih sa posta razbija.
                Nema tu ko da ga brani sa pozicije 4, a svi znamo kakov povratni pas ima za igraca sa pozicije 4.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Dobra analiza.
                  Ja za nijansu prednost dajem Bajernu jer igraju pre svega kod kuce.
                  Sazem se za Rocestija. Trinkijeri ce koristiti svaku slabost u nasoj igri i eksploatisace je. Ocekujem pre svega jedno takticko nadmudrivanje.
                  Teri nikako ne sme biti na Rejnoldsu, a ocekujem da Brajant vise bude unutra i da ih sa posta razbija.
                  Nema tu ko da ga brani sa pozicije 4, a svi znamo kakov povratni pas ima za igraca sa pozicije 4.
                  Kao onomad sto je iskoristio postojanje Filipa u nasem timu

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Kao onomad sto je iskoristio postojanje Filipa u nasem timu


                    Ali Rocesti nije game-changer kao Felipe...

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Kao onomad sto je iskoristio postojanje Filipa u nasem timu
                      Porediti tu ekipu partizana sa ovim Bajernom je suludo.

                      Comment


                      • Nije da smo imali i mi baš jak tim, naročito na poziciji pleja.

                        Comment


                        • Jeste slazem se
                          Ali opet....Filip....

                          Comment


                          • Bem ti coronu


                            Comment


                            • Nzm sto ne puste navijace, debilizam

                              Comment


                              • Lučić se dosad 1/4 dva puta stropoštao, boginuo, granatiran. Za njegove standarde malo.

                                Comment

                                Working...
                                X