Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka utakmica je posebna priča. Način igre zavisi i od protivnika.

    Tako da ja ne bih da poredim Bajern i CSKA.

    Bajern je bio bolji kao tim i pobedio, to sam i napisao juče.

    A zašto je Šengelija imao problem sa faulovima? Mora da su ga naše četvorke na to naterale ili nisu?

    Hilard očajan, Džejms za njegove standarde takođe, Klajburn sve ukupno zaustavljen...

    Kod nas pojedinac ne može sam da pobedi CSKA, mora ceo tim da bude uključen.

    Edit - Kad smo trojke Voldena, šta mene briga način na koji je pogodio.

    Lopta je ušla u koš, tako da ima i on svoj deo zasluge.
    Last edited by Karamazov; 07-11-20, 14:21.

    Comment


    • Protiv CSKA, naročito protiv Baskonije i Himkia bata Laza je podsetio na svoje najbolje partije i ubedljivo je najbolji bio u ekipi.
      Zato se većina gore navedenih nije naigrala.
      Last edited by L a z a r; 07-11-20, 14:26.

      Comment


      • Laza ima najvise EL iskustva u timu, tato treba i mora da igra u ovom timu, daje mu poseban zacin.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Loyd je razlog broj 1 zašto smo dobili Baskoniju i CSKA. Kada njemu ide dobijamo.
          Da ne bi zavisili samo od njegovog doprinosa doveden je O'Bryant. Sada se treba navići na novouspostavljenu hijerarhiju i za to treba vreme kojeg nema kad igraš 10 utakmica za manje od mesec dana.
          Da li bi bilo bolje da su oba igrača bili tu pre dva meseca? Naravno, ali mi smo tim sa najmanjim budžetom u EL i ne možemo to sebi da priuštimo.
          Plus imamo situaciju sa koronom, morali smo da se odreknemo EL centra Nnoko-a i dovedemo mnogo jeftiniju zamenu koji je igrač drugačijeg profila.
          Imamo i situaciju na poziciji pleja da imamo nedovoljno dobra rešenja u vidu Halla i Waldena, zato je doveden Roch. Isto je potrebno prilagođavanje.
          Sada možemo sebi da priuštimo poraze protiv Bayerna ili Khimkija, pogotovo jer su gostovanja, bitno da se uskladimo u narednih mesec dana.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Laza ima najvise EL iskustva u timu, tato treba i mora da igra u ovom timu, daje mu poseban zacin.
            Da se i mi složimo, bravo.
            Što se Lojda tiče, pusti Dobrića da šutne 15-20 puta ili Radanova, daj Simani 20 šuta kao onom trti i eto 25 poena.

            Comment


            • Originally posted by L a z a R View Post
              Što se Lojda tiče, pusti Dobrića da šutne 15-20 puta ili Radanova, daj Simani 20 šuta kao onom trti i eto 25 poena.
              Važi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Čudno ovo sve za čitanje "cigani".
                Do juče je Lojd svrstavan u najboljeg stranca koji je ikada obukao vašu opremu, predstavljen kao Bog i batina, danas je samo jedan individualac koji sagledava ličnu statistiku više no timsku igru.
                Nije Lojd kriv za poraz i greota sve svaliti na njegov račun i pleća. Stoji da kad jedan takav strelac šutne 2/14 iz igre da će biti drvlja i kamenja ali se do trijumfa i brejka moglo stići i pored njegovog katastrofalnog šuterskog dana.
                Gledajući onako laički vidi se da je Lojd svaki hitac uzeo iz neizgrađenje pozicije, dal preko par ruku ili serije driblinga ali gotovo nijednom nije imao otvoren autoput da odapne i sebi podigne samopouzdanje.
                Druga je priča O' Brajant i njegove dve tekme za Zvezdu u EL. Kvalitet se iz aviona vidi ali isto tako nije teško primeniti da Amer voli da solira, uzme šuteve koje ne bi trebalo tako da će tu trener Obradović morati naći balans i meru.


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Čudno ovo sve za čitanje "cigani".



                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Bravo za ovo.
                  I ostatak posta odličan.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Treba biti ponekad i samokritičan, naročito ako hoćeš disciplinu, napredak i prosperitet.

                    Comment


                    • Možda na nekom drugom forumu, ali ovde Lojd od većine nije označen kao glavni krivac i sebičnjak.

                      Mislim da su ga samo Laki i Laza kritikovali.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Možda na nekom drugom forumu, ali ovde Lojd od većine nije označen kao glavni krivac i sebičnjak.

                        Mislim da su ga samo Laki i Laza kritikovali.
                        Zar to nije normalno?
                        Povremene i sa dobrom namerom kritike su uvek dobrodošle.
                        Šta treba da sam srećan sa onakvom igrom od sinoć?

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Zar to nije normalno?
                          Povremene i sa dobrom namerom kritike su uvek dobrodošle.
                          Šta treba da sam srećan sa onakvom igrom od sinoć?
                          Naravno da je normalno i treba kritikovati kad se odigra loše.

                          Samo ja sam reagovao zarad istine, da ne ispadne kako smo svi prorešetali kritikama i popljuvali Lojda a do juče smo ga veličali.

                          Comment


                          • Loyd je naš ubedljivo najbolji igrač. Verovatno i najbolji strani igrač u dresu Zvezde. Videćemo koji su dometi JOB-a i on pokazuje ekstra klasu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Problem srpskih navijača, bili zadojeni crno-belom ili crveno-belom bojom je ne manje strpljenja za ništa. Lako se veliča ali još lakše popljuje, dovoljan je samo mali signal za veliku euforiju ili ogromno razočarenje.
                              Kod vas je trenutno neka čudna klima. Posle CSKA je nebo bilo granica. Mnogi su videli predvorja Final-foura i berićetne sezone, neuspeh u Audio domu u Minhenu kao da je sva nadanja i očekivanja skrajnuo u neki drugi plan. Toliko da se počinje bez razloga sumnjati u selekciju Saše Obradovića.
                              Obradović nije levat niti amater da ga takve priče pokolebaju u onome što traži a to je granitna defanziva sa puno kontakata koja će doneti timski uspeh i rezultat.
                              Ja bi prvi voleo vašu seriju poraza. Da i drugi vide koliko ste ranjivi. Da niste Drim-tim kako je predstavljeno nego ljudi od krvi i mesa sve sa svojim manama i vrlinama. Ali nažalost po mene i moj klub mislim da od toga nema ništa. Suviše se skupilo kvaliteta na malom mestu koje kad-tad mora isplivati i dokazati svoju snagu.
                              Da vam je tu neko tipa Alimpije, Topić ili već senilni Šakota pa da ova nadanja piju vodu ali znajući rad sadašnjeg šefa mislim da će tim itekako dobiti obrise njegovog ličnog pečata.



                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-11-20, 16:20.

                              Comment


                              • Да се мене пита, ја не би продужио Рочестија јер је његов утицај апсолутно никав на игру. Такав играч а толико да не узима лопте и бежи од шутева немам речи. Дао бих кључеве тима О Брајанту јер је квалитет од играча на позицији 4 какав до сада нисмо имали за разлику од Лојда који је неконстантан и по мени примењив добар играч али није константан. Прочитах неки текст где су српски играчи који српски играчи, да није звезде ел би гледали исто као ми на ТВ-у ако буде тај драфт па ако оде Симанић дати све паре Мишку и донети Петрушева дечко кида и трпети га као Симанића.

                                Comment

                                Working...
                                X