Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije ni u pripremnom periodu imao simbolicnu minutazu kao i ostali na poziciji 4? Meni on deluje kao menadzerska kombinacija samo tako.....izvlace lovu na ime.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Zar nije ni u pripremnom periodu imao simbolicnu minutazu kao i ostali na poziciji 4? Meni on deluje kao menadzerska kombinacija samo tako.....izvlace lovu na ime.
      Ne znam za minutazu nisam upratio, čini mi se da je Darusafaki ubacio 22p toga se sećam i da je uvijek imao 15+p I skokova najviše u timu. Znam za utisak da sam mislio kako lik kida e sad ovo sa koljenom i otocima ne znam zbog čega je. Ali lik je klasa, zdrav i u formi najbolja četvorka evrope

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        A moze i ovako:
        Kuzmic rekovalescent nakon lomljave u nesreci
        Gist u zestokom padu forme a rastu kurcobolje
        Derik Braun raspad bez komentara
        Dzenkins potpuno van forme sa mizernom ulogom u Himkiju
        Stratos vec gleda staracke domove
        Beron nikad nije igrao evroligu


        Bice pre reci da igrace kvaliteta kao sto su Kvinsi Miler u tom trenutku, Kinsi, Marjanovic, Jovic nismo nikada imali u rosteru ni pre ni posle toga.....Sezona Kvinsi Milera je najbolja sezona bilo kog stranca u celoj ABA ligi od kada ona postoji.
        Qinsi Miler je iz aviona doneo kvalitet na terenu (ne računajući onih tridesetak sekundi protiv Valjevskog Metalca) i videlo se odmah, odmah je doneo taj instant kvalitet ofanzivno i blokade iz drugog plana. O povredi nije bilo nikakve reči, tek odlaskom u Makabi (to leto je valjda sa svojom rajom pikao basket i povredio se).
        Možda o kvalitetu igara u Zvezdi možemo raspravljati kroz učinak MWilla na igru tima ili Dr Dži Hendersena...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Derik ne samo sto je bio najbolji strelac u pripremnom periodu vec je imao i gomilu asistencija. Secam se rasprave da nisu pomesali u izvestaju dva Brauna.
          Odlicno je igrao do tog oticanja kolena. Samo zdrav da bude, lako ce se postideti svi koji su ga terali.

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Derik ne samo sto je bio najbolji strelac u pripremnom periodu vec je imao i gomilu asistencija. Secam se rasprave da nisu pomesali u izvestaju dva Brauna.
            Odlicno je igrao do tog oticanja kolena. Samo zdrav da bude, lako ce se postideti svi koji su ga terali.
            Jeste tačno sad se setih toga. Ma lik je nestvaran igrač, njegovo dovođenje se svodi pod rizik al realno pod ovim uslovima nema loše strane, pa nek par saveta da Borisi mi na konju

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Jeste tačno sad se setih toga. Ma lik je nestvaran igrač, njegovo dovođenje se svodi pod rizik al realno pod ovim uslovima nema loše strane, pa nek par saveta da Borisi mi na konju
              D.Braun je po meni bivsi igrac ...daj boze da gresim!

              Comment


              • Cekajte... coveka ocenjujete po nekoliko igara u pripremnom periodu?

                Onu utakmicu sto sam gledao u Grckoj nije umeo da se sastavi iako smo dobili. Covek prosle sezone vise nije igrao nego sto je igrao. Ove do sada takodje. Ako legit evroligaski igrac spadne na to, realno je pomisliti da je neka hronicna povreda u pitanju koja prilicno utice na neigranje i na spustanje kvaliteta dosta nize. Nesto slicno kao i KC Rivers koji ima neki autoimuni poremecaj.

                Proslu utakmicu je pokazao nesto, ali iako zvanicno te povrede nema, opet nije imao neku minutazu koja prva cetvorka takvog imena treba da ima. Ja iskreno mislim da od njega nema nista, a bilo bi dobro da gresim.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Cekajte... coveka ocenjujete po nekoliko igara u pripremnom periodu?

                  Onu utakmicu sto sam gledao u Grckoj nije umeo da se sastavi iako smo dobili. Covek prosle sezone vise nije igrao nego sto je igrao. Ove do sada takodje. Ako legit evroligaski igrac spadne na to, realno je pomisliti da je neka hronicna povreda u pitanju koja prilicno utice na neigranje i na spustanje kvaliteta dosta nize. Nesto slicno kao i KC Rivers koji ima neki autoimuni poremecaj.

                  Proslu utakmicu je pokazao nesto, ali iako zvanicno te povrede nema, opet nije imao neku minutazu koja prva cetvorka takvog imena treba da ima. Ja iskreno mislim da od njega nema nista, a bilo bi dobro da gresim.
                  Ne, ocenjujem ga na osnovu toga što je svakog igrača u EL koji ga je čuvao, napravio budalom. Prica je krenula od toga da nije igrao, sklon povredama pa ti objasnih da je na pripremama dominirao što pobija tezu da je bivši. Kad na to dodas uslove pod kojima smo ga doveli, znači da niko normalan za takvog igrača ne bi rekao ne.
                  Jeste se povredio, van forme je ali ja bih njega čekao, jer klasa.

                  Comment


                  • Pa ne znam... to sto je imao na pripremama mi nije dovoljno, mnogo je relevantnije kako je igrao poslednje 2 sezone, pa i ove, nego tih nekoliko pripremnih utakmica gde se ne igra sa punim gasom. Ti si optimista, ja pesimista kad je on u pitanju pa ajd da vidimo na sta ce on da izadje... obojica sigurno prizeljkujemo da ti ispadnes u pravu.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Samo jedne godine nismo nikog doveli i to u Marcus sezoni 14/15.
                      Tako da sigurno dolazi igrac.
                      Ako ti to kazes meni je dovoljno da mirno spavam. Samo sam to hteo da cujem.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A moze i ovako:
                        Kuzmic rekovalescent nakon lomljave u nesreci
                        Gist u zestokom padu forme a rastu kurcobolje
                        Derik Braun raspad bez komentara
                        Dzenkins potpuno van forme sa mizernom ulogom u Himkiju
                        Stratos vec gleda staracke domove
                        Beron nikad nije igrao evroligu


                        Bice pre reci da igrace kvaliteta kao sto su Kvinsi Miler u tom trenutku, Kinsi, Marjanovic, Jovic nismo nikada imali u rosteru ni pre ni posle toga.....Sezona Kvinsi Milera je najbolja sezona bilo kog stranca u celoj ABA ligi od kada ona postoji.
                        Dosli dzaba zbog porodicnog koncepta i da igraju EL.

                        Miler je imao dvaACL i zadnju sezonu nije ni igrao, 10 meceva. Jedina sezona mu je pod Dejom. Jovic je najbolje igrao pod Dejom, on ga je stvorio...Salo zamalo da ga sjebe. Bobi pola ugovora za Deja. Znaci Kg, Mega igraci, ACL do miliona...slazem se sa tobom da su bolji i da su igrali pod Dejom top.

                        Vidis ispod ovog broj trofeja, prvih mesta..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Al si se izlupetao za sve pare. Dejo je jedan, onaj koga zovu genije.
                          A ovaj drugi je Radonja, i stvorio je igraca tacno 0...jer je birao samo gotove igrace, a mlade drzao na klupi. Cak se premisljao i oko Gudurica a on bio proglasen za najboljeg mladog igraca u Evropi. Jovic je bio formiran igrac, po dolasku vec bio reprezentativac, i kome je falio samo sut, a koji se poboljsava iskljycivo treningom. Radonja nije stvaralac shvati.
                          Last edited by mmajstor; 11-12-19, 22:57.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Al si se izlupetao za sve pare. Dejo je jedan, onaj koga zovu genije.
                            A ovaj drugi je Radonja, i stvorio je igraca tacno 0...jer je birao samo gotove igrace, a mlade drzao na klupi. Cak se premisljao i oko Gudurica a on bio proglasen za najboljeg mladog igraca u Evropi. Jovic je bio formiran igrac kome je falio samo sut, a koji se formira samo treningom. Radonja nije stvaralac shvati.
                            Po tebi onda nije niko. Dodao bih Simonovica, Dubljevica, Vucevica, Gordica i Ivanovica iz PG. Naravno Gudurica, Dobrica, Milera itd, itd...koji su posle njega vaskrsli.

                            Salo je napravio Puntera i Saloa Pavlovica
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Gordic delo Radonje a ne Vujosevica? Radonja stvorio Simonovica? Radonja stvorio Dobrica koji je iz Fmp-a zakovan na klupu?

                              Ne bih te vise zadrzavao.

                              btw. tako i Slavnic tvrdi da je stvorio sve asove kojima je on bio jedan od trenera... kao da su kod drugih trenera ucili da kopaju a ne da igraju kosarku.
                              Last edited by mmajstor; 11-12-19, 23:49.

                              Comment


                              • Gordic je karijeru poceo u Buducnosti, mislim da je sansu dobio kod DR, sigurno Ivanovic i Simonovic.

                                Bio zakovan do KLSa i onda bio MVP.

                                Radonja je iz PG i BG poslao tuce igraca u NBA. On je doterao i starije igrace i napravio im karijere i masne ugovore.

                                Kako to pricas o Radonji, kao da si navijac kkp a ne KKCZ.

                                Sto ga mrzis?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X