Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle 2 teska gostovanja, u ovih mesec dana smo imali najtezi moguci raspored i tek cemo ovo je odlicno, na stranu sto su im sudije poklanjale bacanja kao da su lejkersi...lepa pobeda, idemo dalje...plej da se dovede i bombonica

    Comment


    • Ocekujem Nebojsu tokom noci ili ranog jutra sa saopstenjem za sudjenje.

      Comment


      • Sledeci derbi i radovic i javor. radovic je vec stariji covek ne moze toliko da ga duva
        Bravo momci odlicna partija

        Comment


        • Ruzna utakmica ali najbitnije dobijena. Jel se zna stepen hallove povrede?

          Comment


          • Većina tih faulova je i bila.

            Nas je išao šut u prvoj četvrtini pa nismo ni ulazili u reket.

            Faulove koji su pravili Teri, Volden, Brajant, Lazić su nedostak inteligencije ali i koncentracije.

            Par faulova posle njihovih skokova u napadu.

            Nema se šta mnogo zameriti sudijama.

            Comment


            • Емауел Тери је ретко ограничен играч у главу,ниво Сафета Јанковића

              Рочести је бивши кошаркаш...Дрвљење лопте(и још нечег) у празно...Човек мисли да и даље има 27 година па иде на продор...Саставили су га сваки пут кад је ушао у рекет...

              Давидовац као да бојкотује Обрадовића...Ово није онај Деки од пре,одбрану ни не игра или прави неке глупе фаулове...

              Рит момак одсутан...

              Свака част Корију Волдену,Лојду и О Брајанту(њему ту и тамо вечерас) и Куриџи

              Плеј нам треба ко хлеб насушни!!!

              Обрадовић са неким одлукама вечерас подсећа на Гавриловића

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Većina tih faulova je i bila.

                Nas je išao šut u prvoj četvrtini pa nismo ni ulazili u reket.

                Faulove koji su pravili Teri, Volden, Brajant, Lazić su nedostak inteligencije ali i koncentracije.

                Par faulova posle njihovih skokova u napadu.

                Nema se šta mnogo zameriti sudijama.
                Није исти критеријум...Оно што се нама свира њима се не свира...Последњи минут Гордић вуче Рочестија за дрес у продору а фаул се тек свира испод коша кад га је саставио рукама...

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Većina tih faulova je i bila.

                  Nas je išao šut u prvoj četvrtini pa nismo ni ulazili u reket.

                  Faulove koji su pravili Teri, Volden, Brajant, Lazić su nedostak inteligencije ali i koncentracije.

                  Par faulova posle njihovih skokova u napadu.

                  Nema se šta mnogo zameriti sudijama.
                  Waldenu 2 faula svirana bez osnova. Poslednji i jos jedan. To mu ne bi svirao ni zenin svaler.

                  Comment


                  • I da su bili neki nasi faulovi okej, a sto nisu svirani na drugoj strani? Pa kad se hol povredio tu su bila samo 2 faula prva nad lojdom, druga nad holom i nista? Jel me sere neko? 30-30 u pokusajima za 2, 38-13 bacanja, pa cekaj u kojoj je to dimenziji moguce i gde?

                    Comment


                    • Mi kao da smo igrali ragbi a oni balet, oni 38 bacanja mi 13, oni 25 šuteva za tri poena mi 32 šuta. Faulovi 19 naspram 31.
                      Ovo se dobilo na jako čudan način ali se dobilo.
                      P.S. čujem da je Miličić pozdravio ovu trojku sudija.(pridružujem se čestitkama.
                      PS2, šta treba Mozli da uradi da mu se sudi faul?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment




                      • Tragikomična utakmica večeras s naše strane. Sem što smo dobro šutirali za tri, ništa drugo pametno na čitavom meču nismo uradili. Slovenački Sašo je rasturio našeg na proste činioce. A gluposti, bukvalno su se ređali kao na pokretnoj traci.


                        Ne postoji računica uopšte koliko smo besmislenih faulova napravili - recimo svaki Terijev i Lazićev.



                        Igrali smo bukvalno retardirano, ali bukvalno. Ne pamtim da sam video manje mozga na parketu u nekoj utakmici. Da sedneš na parket i da plačeš.



                        O tome da čitavo prvo poluvreme i dobar deo drugog nismo zagradili koš, to je tek posebna priča.



                        Za Mozlija i Tomasa dao bih doslovce SVE naše visoke igrače.



                        O smešnoći Terija, Lazića, Simona i Džonija ne vredi trošiti reči.



                        Bukvalno jedini vredan pomena u čitavom timu je Volden i ajmo reći Davidovac.



                        Za ove ostale, makar što se večerašnje utakmice tiče, može se reći žao mi je što se moja deca a ne deca mojih neprijatelja.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Dzoni ih je 2 puta silovao u prvoj cetvrtini sa niskog posta. Nijednom vise nije odigrana akcija za njega na niskom postu, tek posle tajma u cetvrtoj je Obradovic odigrao to. Lagano smo mogli da odemo na 15 20 bar 5 puta ali smo ih uvek vracali i drzali u zivotu i zato dobijes ovu retardiranu zavrsnicu. Ako uspemo da iskopamo upotrebljivog plejmejkera posprdacemo se sa konkurencijom u Aba. Obradovic mora ozbiljno da se sabere ako hoce da postane sampionski trener, jer ima sve uslove da to napravi sa Zvezdom

                          Comment


                          • Odlična igra i rezultat ako se uzme u obzir pod kojim okolnostima se igra.
                            Najmanje 5 faula su svirali,neki smešni kao npr Kuridzi,na postavljanju blokova.
                            Na drugoj strani NI JEDAN,a bilo ih je bar za isti broj.
                            Odbrane rukama,guranje,plakanje,bečenje,hvatanje za glavu, kriterijum dosudjivanja faulova je bio jadan.
                            Sva sreća pa smo navikli, da moramo uvek biti za 15-20 razlike bolji, da bi dobili kao večeras.
                            "Nikad nećeš biti sama mi smo tvoji sinovi".
                            Odnos u faulovima i bacinjima za primer kako se otima nekome a nekome pomaže.
                            Pojedini naši igrači, ubacili promašili nebitno, u organizaciji napada, a naročito u branjenju i ometanju ne predstavljaju ništa, čak olakšava protivniku njihovo prisustvo.
                            Last edited by L a z a r; 23-11-20, 22:26.

                            Comment


                            • Dao bih i jaza mozlija i tomasa sve nase visoke ako u pakedu ide i radovic lagano, pa da mogu da biju dole koliko im je volja bez da im se svira

                              Comment


                              • Baš tako, a na drugoj strani samo cimnu glavom, ko Luča i Pot, i eto bacanja.

                                Comment

                                Working...
                                X