Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel igra Braun sutra, ako ne igra da se trpa na bracu?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Добијамо ово данас.
      А од 9 сати сви на форум па да правимо калкулације за топ 8.

      Comment


      • Opet ce "braca" da nas guze.

        Nije da nismo navikli.

        Comment


        • Zavisi od zdravstvenog biltena koji Šakota poseduje. Naravno da su mogućnosti za pobedu smanjene ako ponovo izostane L. Braun. Sa njim u timu šanse rapidno rastu.

          Nije Oly nepobediv. Pogotovo sadašnji sastav koji itekako poseduje brdo mana. Doće Pirejci našpanovani i prepuni samopouzdanja usled senzacionalnog i epskog preokreta protiv Himkija.

          Igraću keca na kladionici jer me kvota 2,25 izuzetno privlači a mišljenja sam da će Zvezda hteti neko iskupljenje za debakl u Moskvi.

          Comment


          • Ako ne igra Braun ubice nas, ako moze da guli 25-30m mozemo dobiti.
            Last edited by LosmiSK; 20-12-19, 12:25.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Teško da je Moskva debakl, nekako smo dobro igrali do 66:60 a posle pokušaja Covica da u trku pogodi za 3(ne znam odakle mu ideja da to zna) kola odoše nizbrdo.
              Debakl, skandal, sok je bio Zadar, ekipa koja apsolutno nema sta da traži u ABA.
              Sa ovakvim timom mi sebi upišemo poraz, pa to treba znati. Jedino dobro što je 2.25 na nas pa se vrijedi kladiti, iznenađenje je moguće ako odigraju kako znaju, kući su, valjda ce i pokušati.

              Comment


              • Sta se desava sa pojacanjem na pleju?

                Koliko Sisko moze da trazi do kraja sezone? 80k?
                Last edited by From downtown; 20-12-19, 12:32.

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Sta se desava sa pojacanjem na pleju?

                  Koliko Sisko moze da trazi do kraja sezone? 80k?
                  Koji Sisko? Zavrsen je prelazni rok izmedju klubova nocas u ponoc.

                  On ostaje u Primorki do kraja prvenstva, Cedeoli mu placa sve sto mu duguje Primorka do kraja sezone i postaje njihov igrac od sledece sezone.

                  Prelazni rok u ABA LIGI traje do 15 feb, kao i u EL .

                  Tako #staytuned

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Koji Sisko? Zavrsen je prelazni rok izmedju klubova nocas u ponoc.

                    On ostaje u Primorki do kraja prvenstva, Cedeoli mu placa sve sto mu duguje Primorka do kraja sezone i postaje njihov igrac od sledece sezone.

                    Prelazni rok u ABA LIGI traje do 15 feb, kao i u EL .

                    Tako #staytuned
                    Pa da se nadamo pojacanju na poziciji pleja ili da ne ocekujem nesto tako? Ne zanimaju me imena samo koliko je moguce to?

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Teško da je Moskva debakl, nekako smo dobro igrali do 66:60 a posle pokušaja Covica da u trku pogodi za 3(ne znam odakle mu ideja da to zna) kola odoše nizbrdo.
                      Debakl, skandal, sok je bio Zadar, ekipa koja apsolutno nema sta da traži u ABA.
                      Sa ovakvim timom mi sebi upišemo poraz, pa to treba znati. Jedino dobro što je 2.25 na nas pa se vrijedi kladiti, iznenađenje je moguće ako odigraju kako znaju, kući su, valjda ce i pokušati.
                      A niko ne govori o Beronovom pokušaju za tri iz sprinta i tranzicije. Posle tog omašaja Americi ubacuje u brzinu više i usledilo već viđeno .

                      Comment


                      • Sad pročitao da popularni Bili Spanulis može u Areni postati najbolji poenter EL.

                        Ako su tvrdnje tačne šta me košta da ga stavim u + i uzmem koju kintu

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Opet ce "braca" da nas guze.

                          Nije da nismo navikli.
                          Naravno. Nisu u sjajajnoj situacuji I ocekujem da su shavtili gde smo suplji. CSKA nije morao da ulozi spec. napor, ali 'braca' nece propustiti zicer

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            (ne znam odakle mu ideja da to zna)
                            Isto odakle 'smelost' da bez blama igra u EL ekipi. Rekao mu tata da moze, a on kao svaki 'pravi' Srbin, slusa oca...

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              A niko ne govori o Beronovom pokušaju za tri iz sprinta i tranzicije. Posle tog omašaja Americi ubacuje u brzinu više i usledilo već viđeno .
                              Beron je totalno van šuterske forme, ali je on bek šuter stvarno i to zna a Filip je plej u poušaju i da mu niije tatko gde mu je ne bi ni prismrdio prvom timu a ako bi bio u timu ili slučajno na parketu ne bi mu palo na pamet da pokuša onakve ulaze ili šuteve iz dotrčavanja. Ovako se tatin mali zaigrao.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Zna i tatin mali da pogodi, nije da je imun na preciznost. To da se kaže za Kuzmu pa da prođe al što bi se libio da šutne ako važi za solidnog pucača.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X