Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Rekao sam za Partizan da ima najlaksi raspored, a ta 2 gostovanja su im otprilike najteze utakmice do kraja ligaskog dela. Zvezda, Cedevita-Olimpija i Buducnost svakako imaju tezi raspored od njih.
    Moze da se desi (i mislim da su sanse za takav scenario dobre) da parovi polufinala budu isti kao i prosle sezone ali sa obrnutom prednoscu domaceg terena.
    Vidi, ako Futura izgubi od jednog Zadra na gostovanju to znači da može i od bilo koje druge ekipe da izgubi u gostima. A oni posle nas u sledeće četiri utakmice imaju tri gostujuće, posle toga igraju sa Partizanom u Beogradu i CedOlijem u Ljubljani.
    Partizan ima te dve utakmice, sa nama i FMP-om, tu očekujem njihove poraze, očekujem takođe da će dobiti Futuru, ovo ostalo isto dobijaju.
    Cedevita će izgubiti manjom razlikom od Partizana nego što su ih dobili u Ljubljani, moglo bi da se desi da dobiju Futuru i da izgube od FMP-a.
    FMP može da dobije CedOli i Partizan, da izgube od nas (to će biti povuci-potegni) i ovo ostalo da dobiju.
    Tu onda prolaze Zvezda, FMP, CedOli i Partizan.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Da igramo samo ABA ligu, siguran sam da bi izgubili samo od vas. Ovako ce nas raspored Evrokup malo jebuckati, mozda imamo vise od dva poraza do kraja regulane sezone. Ne verujem da ce to biti cetiri, realno mi je max 3. Uvek moze da se desi losi dan na nekom gostovanju gde se ocekuje pobeda.
      Slazem se da igranje i EK dodatno otezava posao u ABA (EL jos gore po tom pitanju sto se vidi i po utakmicama i energiji Zvezde u ABA) ali kvalitet i odbrana bi trebale biti presudne u derbi utakmicama kod kuce koje igrate. Gostujete 4 utakmice do kraja, Zvezdi, FMP-u, Krki i Ciboni i realnije je da ce teze biti utakmice u Beogradu sa Buducnoscu i Ljubljancanima (ako se npr. nekoj od tih ekipa "opusti ruka") nego Krka i Cibona u gostima.
      Buducnost i Cedevita-Olimpija imaju samo 1 utakmicu nedeljno ali ne vidim da je to npr. danas pomoglo Ljubljancanima da rutinski odrade Cibonu kako je i trebalo. Mislim cak i ta Cibona igra jos jednu ligu uporedo sa ABA pa su svojim glupostima danas izgubili utakmicu.
      Last edited by Borca; 29-12-19, 18:54.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Vidi, ako Futura izgubi od jednog Zadra na gostovanju to znači da može i od bilo koje druge ekipe da izgubi u gostima. A oni posle nas u sledeće četiri utakmice imaju tri gostujuće, posle toga igraju sa Partizanom u Beogradu i CedOlijem u Ljubljani.
        Partizan ima te dve utakmice, sa nama i FMP-om, tu očekujem njihove poraze, očekujem takođe da će dobiti Futuru, ovo ostalo isto dobijaju.
        Cedevita će izgubiti manjom razlikom od Partizana nego što su ih dobili u Ljubljani, moglo bi da se desi da dobiju Futuru i da izgube od FMP-a.
        FMP može da dobije CedOli i Partizan, da izgube od nas (to će biti povuci-potegni) i ovo ostalo da dobiju.
        Tu onda prolaze Zvezda, FMP, CedOli i Partizan.
        Sve to moze ali je realno Zvezdi najteze da "ulovi" bilo sta vece od mesta br. 4 ako izgubi sutra. I nisi nabrojao gde jos Zvezda gostuje, a isto je izgubila i od Zadra i od Krke ako vec pominjes poraz Buducnosti od Zadra kao referencu.

        Comment


        • Originally posted by Borca View Post
          Sve to moze ali je realno Zvezdi najteze da "ulovi" bilo sta vece od mesta br. 4 ako izgubi sutra. I nisi nabrojao gde jos Zvezda gostuje, a isto je izgubila i od Zadra i od Krke ako vec pominjes poraz Buducnosti od Zadra kao referencu.
          Evo, naterao si me da pogledam i Zvezda gostuje Megi, Igokei, Mornaru i FMP-u a nakon Future igra kod kuće sa Krkom, Cibonom i Partizanom, CedOlijem.
          Poraz Zvezde od Zadra je došao nakon emotivne ispražnjenosti posle utakmice sa Baskonijom, a Futura je u seriji od tri poraza u oba takmičenja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Raspisao sam se ali dosadno vece
            Uglavnom pisemo sta ko misli (ili zeli) da je realno, ali ce se tamo posle 19. kola (10. Februara zadnja utakmica kola Mornar-Zvezda) vise znati oko konacnog plasmana. To kolo igraju i Partizan-Buducnost i onda sledi 18 dana pauze (igraju se kup takmicenja i ima onaj FIBA prozor za reprezentaciju) do 20-tog kola (u kom je zadnja "derbi" utakmica Zvezda-CedevitaOlimpija).

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma bio sam u hali,mesto Zvezde bila neka decija priredba, smehotres. Jbs mi sve ako znaju uopste da Zenit igra kosarku..kosmopolitski grad i bilo je do jaja i bolje sam se zezo nego da sam gledao FC3 tkz Bilba Baginsa...

              Afera Krusik nema veze sa kosarkom vec sa ovim glupostima oko SPC..kao uzece Ostrog itd...porez na budale itd...ali eto zanimajte se sa glupostima koje su totalno nebitne..drzava valja oruzje IS i nikomnista i na sve to uzimaju pare za sebe i sve dokazano+ daprave tj uzgajaju travu...jbs mi sve ako su ove ljudi normalni ali ajde...

              Crkva treba da se operezuje, da se vidi dal imaju tapiju na zemlju kao sto imam ja i zasto ne placaju porez...da ne idem dalje...tema je KKCZ...'

              Pudlica je sluga rezima i on mora da peva kako mu se kaze...bice sranja dole na tekmi...prosto mora da se prica o kao napadu na SPC..Srbima dole ne fali nista sem mozga...

              Sto se tice Deja, on radi proces, slabo igra..uzima Siska itd...al jbs ga..da izvuce ovu sezonu i sledece ce to biti drugacije mnogo...Neko dovodi igrace iz Glige, Primorske, Burgosa, Trenta i ostalih velikana a neko iz bednog PAO uzima najboljeg igraca itd...

              Dejo ce usrati Zvezdu, mislim da KKCZ ne odgovaraju match upi sa igracima Bayerna..a i pitanje je kako ce se naspavati igraci za NG i reprizu,buka je na BGH2O

              Opet se otvorio dzak...Nenadica menja Punter... Kuridza i Stimac pride..

              Znaci Zvezda ima 10 stranaca sad??Sirotinja..redom igraci iz Reala, Himkija,PAO, Reala, Fenera itd...8.3m ako se racuna sve zaradjeno unapred..matematicki genije Nesha Pudla.. sa sve VESICEM I MALIM ))

              Ovo je projekat zali boze para i gladnih ljudi u zemlji...

              Kojih 10 druze? Faye DB i OJO vise nece igrati kod nas. Faye je blizu potpisa sa drugim klubom, znaci sporazumni rastanak, doveden Kuridza za duplo manje platu.
              Ojo isto na izlaznim vratima, svakako ce se naci neki klub da preuzme i njegovu platu, kao da igraci u Turskoj ili Spaniji igraju za kikiriki a kod nas samo za pare.
              DB je vec problem, bice Efes scenario jebiga, morace da se napuni par puta Arena da se to pokrije pogotovo kad u narednih 4 kola uzmemo 3 pobede, bicemo tu oko 50 % , Armani , Makabi, Efes,Pao u drugom delu sve nam dolazi, pune hale puna kasa.

              Sto se tice Deja i Siska, ajde se dogovori sa sobom jel ga on trazio, onda je verovatno trazio i Flacatorija, Lesora ili se tu nije pitao, a pitao se za Siska koji je uzgred i povredjen.
              Sto se tice Nenadica i Puntera, pa Punter dolazi da igra a ne da sedi pored terena sa kokicama u rukama.
              Stimara dolazi posle isteka ugovora, da je imao bilo ko da ga trazi u EL pa mislis da bi dosao kod nas za sicu?
              Kuzmic odigrao ukupno 45 minuta za dve godine u Realu ,Gist da je bio za PAO pa valjda posle 8 godina bi ga produzili a ne mu ostavili best wishes smsom u daljoj karijeri.
              Imas 25 miliona budzet i kukas kako se dovodi Sisko i Nelson,pa sto bi igrac koji je imao 16 miliona godisnje u NBA dosao da igra EL ( Monroe)?

              Comment


              • Koliku je platu imao DB, koliko ce da nas kosta menadzerska kombinacija ispumpavanja kesha iz drzavnih klubova na ime krava muzara za koje je svima jasno da vise ne mogu igrati na najvisem nivou?

                Comment


                • Dejo radi proces ko Alimpijević.
                  I da, Štimara >> Ojo
                  Last edited by dekkard; 29-12-19, 19:43.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://twitter.com/in4sPortal/statu...65523432394752

                    sjajni uslovi da se sutra igra mec u Podgorici, prosto jedva cekaju da se klub iz Bg pojavi.

                    @mmajstor, ne znam @LosmiSk zna sve plate, oko milion i nesto valjda ali plus minus 100 k nije bitno, ima se moze se

                    Comment


                    • Kako te ne mrzi da pises takve stvari. Ne vidim da je neko otisao sem Nenadica...Otice veliki Faye i Ojo..a doci ce Stimac i Kuridza...sigurno su jeftiniji od ovog dvojca ako odu. Sad brojim i vidim 10 stranaca. Kako se minimalizuju igraci iz top8 klubova iz EL...

                      Nikad losiji i jeftiniji...pudlica za ministra ekonomije...jel i dalje 8.3m...posto si uracunao pune hale...mozda dodje i do 9, 10m a?...Jeste 25m budzet sa tim igracima...Monro je imao 1m dolara zadnje godine, skini porez i to nije ni 500k..

                      Dejo se zajebo ove godine oko pleja pre svega..neko dovodi pleja iz Asvela i EC, neko iz prvaka NBA lige..i taj iz Asvela po rsbu i tebi je skuplji...

                      Daj mi 9m evra i mislim da ne bi bio gori, na sve to da se ne placa nista+fmp...

                      Pobedice ga Dejo lagano..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        https://twitter.com/in4sPortal/statu...65523432394752

                        sjajni uslovi da se sutra igra mec u Podgorici, prosto jedva cekaju da se klub iz Bg pojavi.

                        @mmajstor, ne znam @LosmiSk zna sve plate, oko milion i nesto valjda ali plus minus 100 k nije bitno, ima se moze se
                        Kakva represija nad Srbima..komedija. Da DB kosta 340k dolara, isplatili bi ga na po sezoni ili nekom dali ugovor..to bi mogao gaziantep da plati..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Možda bi Radonja dobio sa 9 miliona €, možda i sa 8.3 miliona koliki je Zvezdin budžet, ali teško sa 23 miliona € koliko ima Bayern bez para na crno od FK.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            https://twitter.com/in4sPortal/statu...65523432394752

                            sjajni uslovi da se sutra igra mec u Podgorici, prosto jedva cekaju da se klub iz Bg pojavi.
                            A kod nas niko nista ne objavljuje, a kako moze i da se stigne od Malcanskog berberina...

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Možda bi Radonja dobio sa 9 miliona €, možda i sa 8.3 miliona koliki je Zvezdin budžet, ali teško sa 23 miliona € koliko ima Bayern bez para na crno od FK.
                              Nesi se skolovao za ovakav oblik komunikacije. Izadji malo iz Serbistana i poseti Minken bar, pa ces videti cinjenice.

                              Dok psihopata nije naredio se kaze cifra...pricao je drugar sifra cevapi mnogo manje cifre.

                              Vidis kako se u kkp pojavio ekonomski guru. 6m duga smanjuje, nikad veci budzet, juniori igraju u Areni, a sve to od sponzora Marinka Magle...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A kod nas niko nista ne objavljuje, a kako moze i da se stigne od Malcanskog berberina...

                                Tek je to skandal, od toga da je dete (hvala Bogu da je ziva i zdrava) ozbiljno nesto tu smrdi, nasli je sa cistim farmerkama i patikama, a pre par dana objavili da joj nasli patike i gacice, pa onda tri verzije da je nadjena u grobnici, na groblju, pa sada u vikendici, pa Mladen sa Pinka se javlja uzivo da je pronadjen otimacar i uhapsen pa se ujede za jezik, da bi sada video da je Studio B na njihovom portalu jos jutros objavio u 10.28 da je dete pronadjeno a da se juri otmicar. NS se hvali kako je policija pronasla dete, a twiter gori sa slikama lokalnih mestana romske nacionalnosti da su je oni pronasli. I sve se ovo desava na 4 km odakle je i nestala,nadjena pored kuce majke otmicara, a pronadjen je jer je jutros ukljucio svoj mobilni.

                                Prebacite ovaj off na drugu temu.


                                Sta da vidis na nasoj Tv, plata od 900 eur za koju godinu, odoh sutra u banku za kredit, garancija mi je da cu za 5 godina imati tu platu pa valjda banka ima poverenje u AV da ce tolike plate biti pa da mi LD obracuna po tome a ne po ovome sto imam danas,
                                Last edited by Šarac; 29-12-19, 20:13.

                                Comment

                                Working...
                                X