Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Uslove u samoj dvorani ne mogu komentarisati, nisam bio prisutan al za suđenje Slovenaca mogu reći samo skandalozno. Pogotovo sam finiš koji i odlučio pobednika.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Nemam pojma ko sudi ali i to je jako bitno ...bice veliki pritisak ...na vredjanje sa tribina i prozivke niko nece da ima zamerke ali uletanje na teren ,guranje klupe ,prebijanje navijaca zato sto imaju zvezdinu majicu ili pljuvanje igraca u facu sa metar rastojanja e to rodjaci ne moze!!! zbog toga mora da usledi prekid ...NADAMO SE SVI DA DO TGA NECE DOCI :..neka na terenu pokazu ko je bolji u ovom momentu!

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Nemam pojma ko sudi ali i to je jako bitno ...bice veliki pritisak ...na vredjanje sa tribina i prozivke niko nece da ima zamerke ali uletanje na teren ,guranje klupe ,prebijanje navijaca zato sto imaju zvezdinu majicu ili pljuvanje igraca u facu sa metar rastojanja e to rodjaci ne moze!!! zbog toga mora da usledi prekid ...NADAMO SE SVI DA DO TGA NECE DOCI :..neka na terenu pokazu ko je bolji u ovom momentu!
      Evo sad znaš... Sumnjam da neko od ove trojice ima kapacitet da sudi ovakvu utakmicu


      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Perper tek u februaru?? To se uopste ne isplati cekati.

        Comment


        • Sva sreća pa o tome odlučuju oni koji žele dobro KKCZ.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Perper tek u februaru?? To se uopste ne isplati cekati.
            ja mislim da vredi ...videcemo

            Comment


            • Stvarno mi nije jasno zasto su produzavali ugovor sa Jovanovicem ...trebalo je prodati ga i neka IGRA DECKO ..nece biti vrhunski igrac ,nije igrac za EL ali moze da napravi solidnu karijeru u nekim osrednjim klubovima u Italiji ,Turskoj ,Nemackoj...ovo sedenje na klupi dok ga mi placamo je najgore moguce resenje

              Comment


              • U pravu si darko, mislim da će ga i prodati na kraju sezone. Ok je on za EC, sada treba da iskoristi ovo vreme da unapredi odbranu. Odlično je što je sa Gistom u ekipi, od njega može puno da nauči.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  U pravu si darko, mislim da će ga i prodati na kraju sezone. Ok je on za EC, sada treba da iskoristi ovo vreme da unapredi odbranu. Odlično je što je sa Gistom u ekipi, od njega može puno da nauči.
                  to svakako ,ima on vremena jos da uci i da napreduje ali sedenje na klupi u svakoj utakmici mu uopste ne pomaze ...nije mi jasna situacija ni sa dobricem ,meni omiljenim igracem ,totalno je pao u formi ,sve redje i igra ....

                  Comment


                  • Dobrić se profilisao kao role player, a sve češće koristimo taj izraz za igrača koji je nedovoljno pouzdan u napadu.
                    On je dobar jer može da uđe i promeni energiju ekipe sa nekim svojim izvanrednim potezom, bilo to banana ili trojka na kraju četvrtine.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Negde sam pročitao da pored neregistrovanih za EL Fajea i Derika Brauna Šakoti ostaje još jedna nedoumica kada se vrati Perperoglu u februaru.

                      Mnogi portali kao glavni pik za prekobrojnog svrstavaju Ognjena Dobrića.

                      Lično ne delim takvo mišljenje ali fakat da dolaskom iskusnog stratega minutaža i uloga Dobrića minimalizovana do maximuma.

                      Comment


                      • Sva sreca pa imamo u klubu ljude koji znaju i zele najbolje za Zvezdu, pa se proteziraju mlade nade u vidu Filipa Covica a sklanjaju igraci kao sto su Dobric i Nenadic. Ne pamtim kad smo zadnji put izbacili mladog domaceg igraca....

                        Comment


                        • Imamo sasvim dobru i izbalansiranu ekipu i SVAKI igrač je zadovoljan svojom ulogom, ama baš svaki zasija, vidimo da se i Gistu podiže forma, sa MJK smo dobili neophodnu čvrstinu i igrača koji u odbrani pokriva podjednako i 4 i 5, upravo nam je to falilo. U napadu je još stegnut ali bio je i Lorenzo pa vidimo kakvu zver imamo u rosteru. Boriša skuplja neophodno iskustvo, ove godine je veoma dobar, sledeće će biti još bolji. DeDa oduševi sa pravim potezom u pravo vreme, verovatno igrač koji pored Zoa najviše razmišlja na terenu. Jako dobar timski performans za ovo doba godine.
                          Last edited by Karamazov; 29-12-19, 14:03.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Звезда тражи одлагање меча у Подгорици, Будућност против

                            Кошаркашки клуб Црвена звезда затражио је одлагање дербија 13. кола АБА лиге против Будућности у Подгорици, али је црногорски тим, за сада, одбио ту могућност.

                            Како сазнаје Танјуг, црвено-бели су послали допис руководству АБА лиге да се меч одложи због неповољне политичке ситуације у Црној Гори како би се избегли могући инциденти, посебно имајући у виду дешавања у финалној серији плеј-офа између два тима прошле сезоне.

                            Будућност је у одговору руководству АБА лиге истакла да не постоји ниједан разлог за одлагање и да су предузете све неопходне организационе и безбедносне мере од стране државних органа.

                            Ипак, поједини медији у Црној Гори истичу да постоји велика шанса за одлагање.

                            Меч између Будућности и Црвене звезде заказан је за сутра од 18 сати у дворани „Морача“.

                            Comment


                            • Sta reci, koju poslugu porati...

                              Comment


                              • Dekkard nemoj da dozvoliš da se brzo vratiš tamo gde si bio, ovaj put sa duplo većom kaznom.

                                Neću uvek biti u prazničnom raspoloženju.

                                Comment

                                Working...
                                X