Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj molim te Kevina Krosvela.

    Mada ne bi ni on... retli su igravi ko Jenkins koji bi se vracali.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post

      Ko ti kaze?
      Statistika.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post

        Statistika.
        Statistika je kao bikini.

        Po zakonu velikih brojeva manja je verovatnoca da neko bude povredjen 2 cele sezone za redom, nego da bude.

        Comment


        • Čovek zadnjih pet sezona propušte između trećine i polovine utakmica.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ako ima sanse da se dovede Lorenco iskoristiti to,Kc Rivers u godinama a opet je majstor i sa lakocom zatrpava kos protivnika,Igrace tipa Wiliams ne volim mad bi u sistemu Dr mogao da odigra dobru rolu po meni .Ipakverujem da cemo bar dva igraca iz Aba dovesti
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Opa djurdjo citam O Kvin centar sa nba iskustvom i Lorenco se spominju mada ja licno nebi Lorenca vratio bolje neko ko hoce da grize zeljan dokazivanja.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Opa djurdjo citam O Kvin centar sa nba iskustvom i Lorenco se spominju mada ja licno nebi Lorenca vratio bolje neko ko hoce da grize zeljan dokazivanja.
                Za Lorenca mozda i ima sanse al za Qina tesko, msm da ce u slucaju finansijski losih ponuda ipak put Kine. Ne djeluje mi kao neko ko se pretjerano lozi na kompetitivnu kosarku od 10mj za par stotina K. U ostalom treba da sacekamo da i ostali klubovi iz EL odustanu od njegovog angazmana da bi sjeo sa nama za sto.
                Lorenco sa druge strane voli BG i mozda bi pristao. Ako se vec daje dobra lova za pleja valjalo bi da se na njega moze osloniti sto Laki implicira i ne mogu reci da nije u pravu.
                Ono sto me raduje je (ako je istina za Qina) da trazimo strec peticu koja je suprotnost Noku.
                KC je super igrac al u godinama, ja bih tu nesto više atletike i mladosti ako može. Pod uslovom da ulovimo D Williamsa onda bi KC bio pun pogodak.

                Comment


                • Da se mene pita, što kaže Djura, pre bih preusmerio novac namenjen Viliamsu za Simonovića mladjeg. Bez obzira ko je i da li je kvalitetniji u OVOM trenutku.
                  Ista priča i za pozicije pleja, samo domaće.
                  Last edited by L a z a r; 18-06-21, 10:43.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a r View Post
                    Da se mene pita, što kaže Djura, pre bih preusmerio novac namenjen Viliamsu za Simonovića mladjeg. Bez obzira ko je i da li je kvalitetniji u OVOM trenutku.
                    Ista priča i za pozicije pleja, samo domaće.
                    Par zamjerki imam:
                    - vodi se kao stranac
                    - skupo bi placali njegovu skolu u EL
                    - novac od prodaje koji zaradi Zvezda se umanji kroz sponzorstvo = isti nam kurac

                    Tako da ako vec nije iz nase kuce i moramo utrositi na stranca onda neka bar ima instant kvalitet. Simonovic ce da bude odlican igrac nakon svoje 26god kad pocne da dobija masu. Za sad je simpatican.

                    Comment


                    • Zato i služi forum, da razgovaramo i razmenjujemo mišljenja.
                      Mislim da Simonović može da donese sve, a i više, kao i Vilijams.
                      Ovaj mi je ostavio neki mučan utisak posle igre koju je prezentovao u završnici za Valensiju.
                      Nešto poput Edzima i većine koji su mislima na sledeću sezonu i novi ugovor.

                      Comment


                      • Izgleda da ce u Kini biti zabranjeno igranje stranaca sto u mnogome povecava sanse za angazmanom boljih igraca. Nadam se i padu cijene zbog manje potraznje a onda i mi imamo sta da ponudimo na tržištu.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a r View Post
                          Zato i služi forum, da razgovaramo i razmenjujemo mišljenja.
                          Mislim da Simonović može da donese sve, a i više, kao i Vilijams.
                          Ovaj mi je ostavio neki mučan utisak posle igre koju je prezentovao u završnici za Valensiju.
                          Nešto poput Edzima i većine koji su mislima na sledeću sezonu i novi ugovor.
                          Simonovic je zaista zanimljiv igrac, prospekt ali nije dokazan na velikoj sceni a cijena nije mala. Onih 20 skokova sto je skinuo prezimenjaku se nece bas ponoviti u EL. Odbrana u ABA je daleko tanja od EL a i u Zvezdi ne mozes bas da improvizujes mnogo sto stavlja dosta upitnika oko angazmana.
                          U pravu si za D Wiliamsa da je zavrsnicu odigrao loše ali oboma je jasno da on može daleko bolje.
                          Pricam u teoriji ako problem nije motivacija da sa ulogom u timu kod nas on moze znacajno više da pruzi, a ima mu ko i prenjeti pozitivne utiske o Zvezdi.
                          Nisu slicni igraci ali da ih poredamo na poziciju 4, msm da bi Wiliams bio daleko produktivniji.
                          Dva su svijeta Zvezda i EL i Mega i ABA

                          Comment


                          • Navodna nam je nova akvizicija Nikola Ivanović. Očekuju se još dva nova igrača vrlo brzo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ajde malo o Ivanovicu da vas cujem. Imam neko svoje mišljenje i iznjecu ga al bih volio vas da cujem prvo.
                              Al vodite računa kako smo igrali odbranu na njemu i njegove % kroz sezonu a onda to stavide u jednacinu kroz veci br putovanja i cvrscu odbranu u EL.

                              Comment


                              • Рекох ја пре 3,4 недеље да је Џони сјајан момак

                                @karamazov И ја гледам у пасуљ...

                                Comment

                                Working...
                                X