Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Užas od četvrtine.

    Comment


    • Dobri briljira.

      Comment


      • Radanov može dobiti kafu sikterušu.

        Comment


        • Lengston prespavao sezonu i na kraju cisto da pokaze da zna kad oce i kad je u vinkli.

          Comment


          • Ništa novo što se nas tiče, malo ozbiljniji tim ne možemo dobiti na gostovanju.

            Koštao nas i loš početak.

            Comment


            • Dobijamo ovo u pioniru 20 razlike. Kakve odvratne grobarske njuske u megi. Vlada Jovanovic i Petrusev.
              Last edited by Karamazov; 11-06-21, 21:13.

              Comment


              • Vi ni jedan poraz, pa ni u nebitnom takmičenju, ne možete normalno primiti. Dokle stalno kmečenja i jadikovanja. Stvarno je pelcer sa gazde prešao kod vas kad stvari ne krenu željenim tokom po vas.

                Comment


                • A tih 11 vlasnika ti diktira uslove. Slusao sam Vatutina sta prica, nece se jos EL zarvarati. Problem su i pare i isplativost pa tu onda dolaze i minusi iz sezone u sezonu koje ne mogu nikako da pokriju. Tipa Barsinih 42 minusa CSKA ne znam koliko reče.

                  Comment


                  • Zaslužen poraz ( da ne kaže RPZ da ne možemo da podnesemo sportski poraz), ne shvatam zašto Simonović igra kada ne može da zagradi koš, kada mu Simonović (MEGA) skida loptu sa glave a u napadu ne postoji, zašto Radanov koji je a to se sinoć odlično videlo materijal za Crnokosu (neka mi ne zamere na pominjanju). Ono što je odigrao Simonović verujem da je mogao i Rit kojeg (cenim) je već otpisao Radonjić. Zar nismo imali drugih opcija na poziciji Radanov? Prilično smo smušeno izgledali povremeno a u prvu četvrtinu smo ušli sa stavom "predaće se oni već". MJK izbaci zbog jedne loše odbrane na Simonoviću a onda uvede Simona kojeg ovaj izvoza u svakom napadu, Radanova uvede a on u odbrani gleda kao tele loptu koja se odbija od obruča koju osvaja (bolje rečeno uzima) Simonović (MEGA) koji je i uputio šut za tri poena i lagano polaže u koš a sve to i dalje Radanov posmatra. Tada, u tom trenutku je trebao da popije svlačionicu a onda ona zaletanja, ispadanja lopte kod prjema i slične idiotarije...Hol iznenađujuće dobar, što rekoše Edin i Kole u itavoj ABA ligi je dao 13 trojki, sinoć 5, ali je i bio jedini kršten organizator igre. Pokušao je Radonja i sa DeDa ali ni to nije dalo nekog ozbiljnijeg rezultata i to je izgledalo loše na planu organizacije igre.
                    Sve u svemu, sami pali, sami ubili i sebi produžili radne dane a odmor skratili.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sladje je da proslavimo tripletu u pioniru pred navijacima. Sinoc ne bih mogao da dodjem na Kalis na proslavu, ali u nedelju mogu. Tako da, vidimo se u nedelju drugari i da porucimo Covicu da ostane. Neceno da budemo SNS prcija kao komsije. Toj radikalskoj ekipi ne pomaze ni milionski budzet kad su kosarkaski nepismeni. Nije Covic savrsen, ali je bolji od tih partijskih neznalica.
                      Last edited by Storm; 12-06-21, 09:30.

                      Comment


                      • Ja sam na moru pacu slavlje morati da propustim ovaj put ali cemo nadam se sve ovo propusteno ove godine nadoknaditi naredne! Ima da grmi na svakoj El utakmici
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Mora lojd da igra kako zna i ume veceras

                          Comment


                          • Bez Voldena a i Lojd nije spreman ni večeras.

                            Comment


                            • Promjenicu misljenje o Simonovic jr. Decko sa onom visinom ima maestralnu kontrolu lopte sto je divna karakteristika face up centara koji nama trebaju. (ako Rit ne ostaje a nece)

                              Comment


                              • Uništiše nam centre.

                                Comment

                                Working...
                                X