Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Znamo i sta se desilo sa KG radnickim posle te sezone, i eto, otvorila se prilika za Jovica i Kalinica.
    Najveci zal u svemu je sto je propao jedan kosarkaski centar.
    Nadam se da ce Borac da se odrzi u Aba i da ce imati finansija za stabilnog aba ligasa jer su ti ljudi tamo ludi za kosarkom, prosto fenomen.
    Isto tako bih pre gledao NS i KG u Aba nego Fmp i Megu.
    Niko ne brani lokalnoj samoupravi KG i NS (i ostalih gradova u Srbiji) da se isprse i naprave tim koji će preko KLS-a, pa preko ABA2 dođu do ABA lige.
    Problem je hroničan nedostatak interesovanja za svaki klub koji se ne zove Zvezda ili Partizan, Mega i FMP imaju godinama nedostižan kvalitet za KLS ekipe koje razvaljuju sa po 30 razlike, kao da igraju protiv nedonoščadi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cuj nedostizan kvalitet za KLS ekipe. Nije stvar kvaliteta kad iza FMP-a stoji Zvezda a iza Mege njaveci evropski kosarkaski menadzer. Vojvodina kad ga je bio NIS sponzorisao pa dosao Gurovic, Nemet itd...bilo je vise ljudi nego na Zvezdi tih godina,mada ko se seca toga bilo je to davno i pre cuvene 2011g. Ako vrh vlade kaze firmama dajte im toliko i toliko a ostali ne dobiju nista, onda sigurno postoji disbalans u budzetima koji je velik. Vojvodina ce svakako igrati ABA2 sledece godine,ali uvek kad se desi napad na ABA i kad je tu, ugasi se svaki sponzor i tako vec godinama....

      Lokalne samoprave su teski kurton i od njih se moze ocekivati ABA2 i to je sve, za nesto vise treba visa liga...SPENS prima oko 8k ljudi,moze cak i vise sa montaznim tribinama mislim. Svakako su veci za ulaganj, hteo je Covic u NS ali ni to ocigledno nije proslo u poslednjih par godina.

      Kad je falilo onih famoznih 150k niko se nije javio da kaze evo platicemo, ali je KG platio ko iz picke....
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Звезда у топ 8 ове године неће ући, и ако би ми сви волели треба се доста поклопити да би се ушло. Једноставно је нисмо искористили неке зицере не кажем да је још увек рано да се прича о томе али ако хоћеш у топ 8 мораш добити Жалгирис кући и Химки на страни сад ћете рећи две утакмице једну смо поништили победом против ЦСКА али победе кући се рачунају а свака на страни је + од ових већих скалпова. То је чиста математика сем што може неки кикс да се поврати неким брејком али неке утакмице морају да се добију. Све ће бити лакше Салету догодине кад буде већ искуснији за једну еуролигашку годину. Ову сезону уживајмо у доброј кошарци у АБА и великим скалповима.

        Comment


        • Evo utakmica protiv Himkija, ja sam uzivao gledajući. I skoro svaku utakmicu osim Fenera, mi smo se pitali. Jednostavno neki dobri napadi nisu usli. Imamo dosta rjesenja sad ofanzivno a defanzivno tri nova igraca stvaraju rupe koje ce se pokrpiti kad se uigraju a za to treba vremena.
          Ja vjerujem da možemo do top 8 iako je konkurencija paklena.

          Comment


          • Tako je Victore! Uvek samo Zvezda!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Misliš da to ide tako lako?
              Dok se ovaj jedan uigra, smrša, nabije kondiciju, nauči kretanja i akcije, većina visokih se "smrzne u zatečenom stanju u formi, psihofizičkoj kondiciji" i kasnije nastavi u istom ritmu? Pri tom pogubimo vazda bitnih mečeva, možda čak i najbitnije.
              Šta se desi od stila i želje, što navijača, a itrenera, sa puno kontri, trčanja, preuzimanja, presinga, zar su Ročesti i ovaj dezmekasti prototip takvih igrača?
              Vazduh pravi veći pritisak na prenos lopte i protivničke organizacije napada, od ovog našeg "pojačanja" . Niti može da organizuje, na nivou EL i verovatno PO ABA lige, niti da bilo šta odbrani.
              Taj Ročesti je trenutno najpoželjniji protivnik i igrač, za sve trenere i iole pismene bekove.
              Ti se boriš za svaki poen, napad, skok, protiv "ajkula", grizeš protiv boljih od sebe i dodješ u poziciju da moraš da "kriješ svog igrača" u odbrani.
              Mislim da smo otišli u pogrešnom smeru skroz. Umesto da smo se pojačali mi smo napravili papazjaniju u ekipi.
              Last edited by L a z a r; 03-11-20, 16:54.

              Comment


              • Šta bre pričaš jebote?!
                Kakve smo najvažnije mečeve pogubili, tek je jebeni početak sezone, u ABA imamo savršen skor od 5 pobeda, u EL dve pobede i tri poraza a ima još 29 (dvadeset devet ) kola regularnog dela pre plejofa.
                Pritom nema NIJEDNOG tima u EL bez poraza posle samo šest ili manje odigranih kola.
                Da l' si ti kršten čoveče kad tako nešto prospeš?!
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Lazar misli na neke buduće utakmice i da novi igrači dok se uigraju može voz otići.

                  Tako sam bar ja shvatio.

                  Roč i nema mnogo vremena za dokazivanje.

                  On je majstor i tu nema dileme. Problem je što nije igrao jedan period.

                  Volden je recimo loš organizator, al će dati svoj doprinos u odbrani tako da kad sve skupiš i sabereš od njega više korsiti nego štete.

                  Roč je trenutno loš i u napadu i u odbrani, u odbrani se to ne može popraviti a za napad videćemo.

                  Comment


                  • Možemo li na osnovu prikazanog da Sasi damo malo vremena? Msm ipak se odlucujuce utakmice igraju u maju-junu. To sto nam je falilo ofanzivno (pretnja sutem, pregled igre, masa na PF) smo doveli. Kuzma je trom i teski centar, Terry je pokretan i lagan. Obrayant je covjek za sve, ako treba razvuci, može, ako treba masa, može, hoces ISO kad nemas rješenje, može. Rocesti ce da ti zabode sta treba kad dobije povratni pas, da nabaci na obruc, da asistira na backdor utrcavanja.
                    Nemamo mi para da biramo savrsene, vec sta ostane na pijaci. Poznate su nase zelje al realnosti su ova trojica. Sto se mene tiče ja potpuno vidim ideju sta snjima zeli da se radi i znam da za to treba vremena a do sada kiks nismo napravili. Koliko cemo dogurati nemam pojma, nadam se top 8 jer vidim da imamo sa cim ali lopta na zemlju, i ostali klubovi se pitaju i to sa 3-10x vecim budzetima.
                    Vidim da je momcima stalo i jednom Rocestiju je krivo kad lose odigra a taj je prosao sve, tako da samo lagano, bice ovo godina atraktivne kosarke.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Opet pises nepovezano. ...
                      Nista ja ne pisem nepovezano nego ispravljam tvoje netacnosti. Napisao si - ko bi ikad cuo za Jovica ili Bobija da nisu igrali u Zvezdi.

                      Pa zar mislis da reprezentativci Srbije su toliki anonimusi i da bi njihova karijera otisla u propast da nisu dosli u Zvezdu???
                      Last edited by Karamazov; 03-11-20, 17:53.

                      Comment


                      • Za nas i nama sličnim ekipama svaka pobeda je kao kuća.
                        Nismo mi Real ili CSKA pa da pritissnemo i dobijemo koliko treba, a i "lamonike" se tada najviše pitaju.
                        Viktore@
                        Lepo je biti optimista, ali ovo što ti pričaš su trenutno snovi i želje, i to pozdravljam, ali čisto sumnjam da jevsvevto baš tako lako i izvodljivo.
                        Kad vidim pleja koji prodje pored Ročestia i krene na ulaz, a ovaj trčkara za njim zaostajući par metara sa podignutom ručicom, kao dete kad nosi balon, smuči mi se košarka.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Nista ja ne pisem nepovezano nego ispravljam tvoje netacnosti. Napisao si - ko bi ikad cuo za Jovica ili Bobija da nisu igrali u Zvezdi.

                          Pa zar mislis da reprezentativci Srbije su toliki anonimusi i da bi njihova karijera otisla u propast da nisu dosli u Zvezdu???
                          Da, mislis da bi Bobi zavrsio u NBA a Jovic kao EL igrac da su otisli u partizane tad npr...sumnjam
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by L a z a R View Post
                            Za nas i nama sličnim ekipama svaka pobeda je kao kuća.
                            Nismo mi Real ili CSKA pa da pritissnemo i dobijemo koliko treba, a i "lamonike" se tada najviše pitaju.
                            Viktore@
                            Lepo je biti optimista, ali ovo što ti pričaš su trenutno snovi i želje, i to pozdravljam, ali čisto sumnjam da jevsvevto baš tako lako i izvodljivo.
                            Kad vidim pleja koji prodje pored Ročestia i krene na ulaz, a ovaj trčkara za njim zaostajući par metara sa podignutom ručicom, kao dete kad nosi balon, smuči mi se košarka.
                            Jel ti se ne gadi bezidejnost i 7min bez kosa iz igre kad se lomi rezultat? Jebga nekad ce ga neko i pretrcati ali tesko su to laki poeni kad mora preko Terrija da baca flouter.

                            Comment


                            • @Lazar Izgleda da ne gledamo iste utakmice ili izmišljaš.
                              Roch se neočekivano mnogo više trudi u odbrani nego ranije, što pokazuje na kraju krajeva i rezultat, niko nas dosad u sezoni nije razvalio[emoji769], već smo uvek časno gubili ( te tri utakmice što smo izgubili u EL).
                              Tako da probaj malo manje ostrašćeno i bez predubeđenja koja si pokupio ko zna gde, a koja su pogrešna da gledaš utakmice i kako pojedinci igraju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Viktor @
                                Slažem se da je tu evidentno bilo i ima problema, ali moglo je i srećnije da se to popuni.
                                Nekako su svi sad stegnuti, rastrzani i razdeljeni minuti, bez neke prave ideje u igri.
                                Ali, da ne gušim dalje. Vreme će pokazati (Valjda neće prekidati) mada mi ne uliva ova kombinacija neku nadu da je to to.

                                Comment

                                Working...
                                X