Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve je lepo Ganac napisao. Lajk za komentar. Inače, kazna je morala biti veća, al dobro i ovu kaznu da su im dali.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ne čitaš sa razumevanjjem LosmiSK, zato kopiram taj deo:
      ali i ovaj početak je nešto i treba da bude primer i nadam se ako bude 5 utakmice da ćemo biti na visini zadatka a ne da ćemo pokušati da im "vratimo" za događaje iz treće utakmice.

      Da pojasnim: Zadatak = navijanje (grlo, dlanovi).
      A ne da ćemo pokušati da im vratimo = glupost koju ne smemo da napravimo.
      Izvini, onda nisam video dobro.. uf tek ustao, zakleo bi se..odoh na bazen xD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pljusni se ladnom vodom Lošmi. Nego jel ćemo večeras slaviti ili u ponedeljak?

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Pljusni se ladnom vodom Lošmi. Nego jel ćemo večeras slaviti ili u ponedeljak?
          Druze evo biraj samo nam sredi da prodjemo

          Comment


          • Вечерас ће лисац Човић вероватно бити у хали. Једноставно није уреду оставити на цедилу играче и стручни штаб. Човић је вечерас вођа навијача.

            Comment


            • Pozdravljam kaznu za Budućnost,mislim da je mala ali ipak i kosarka se igra za publiku
              Ipak,pozivam stručni stab da ukoliko dodje do divljaštva i fizičkog napada na igrace prekinu utakmicu i vrate se u Bg

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Druze evo biraj samo nam sredi da prodjemo


                Comment


                • Opet Javor Petek i Nikolc znaci kradja u najavi.

                  Comment


                  • Sve zavisi od kriterijuma, ako puste grublje mi smo najebali. Ako bude mekse odsvirano mislim da je tu nasa sansa jer nece moci toliko pritiskati bekove. Nesto mi govori da ce biti meske nadam se da ne gresim jer obicno posle sranja sudije postanu obazrivije i ne dozvoljavaju neke zesce duele.

                    Comment


                    • Evo jos malo detalja sa trece utakmice(mada smo ovo vec videli ali nisamo znali detalje):

                      Glavni sponzor Mege pljuvao igrace Zvezde u Moraci - Lazic mu bio glavna meta

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Pljusni se ladnom vodom Lošmi. Nego jel ćemo večeras slaviti ili u ponedeljak?
                        Ne znam iskreno, svaki mec je zaseban..Oni su favoriti kod kuce, mi u Pioniru i to je to...kladionice su i pre meca davale najmanje kvote na 3-2 i 1-3 sto sam i ja bio rekao u nekoliko navrata. Mozemo resiti mi ovo danas ali je realno da bude majstorica i da mi u njoj dobijemo.

                        Lopta je okrugla, nasi igraci na terenu iz prikaznog iz cele sezone su vise zasluzili titulu, ali se ipak mora zaraditi na parketu....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Večeras treba na prvi propust povući ekipu, dakle ako nisu ispostovali pražnjenje predvidjenih redova, ubacivanje sitnih predmeta itd.odmah prekid bez polemike.

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Večeras treba na prvi propust povući ekipu, dakle ako nisu ispostovali pražnjenje predvidjenih redova, ubacivanje sitnih predmeta itd.odmah prekid bez polemike.
                            tako je ,to je jedini nacin ,,,drugacije ne vredi ...
                            mogu da vredjaju ,pevaju ,skandiraju sta god hoce da pluju ko moze da dobaci do terena iz treceg reda..... ALI .... ulazak na teren ili svlacionicu i gadjanje tvrdim predmetima ,fizicki nasrtaj na strucni stab i igrace to se ne sme dozvoliti !!!

                            Comment


                            • Писао сам већ, то вређање и нажалост пљување је постало већ део фолклора, на то су сви огуглали и то је оличење пре свега неваспитања и лошег одгоја. Не може се због тога празнити хала, али убацивање предмета, улажење на паркет или било која друга ситница одмах екипа у свлачионицу и нема повратка док им не испразнимо халу.

                              Comment


                              • Nije to stvar odgoja ili nevaspitanja..vec stvar mrznje koja je ubacena medju ljude...Da hoce da rese sranja medju navijacima, tuca a posebno na sportskim terenima, to se za 10 dana moze zavrsiti...Ovo je mnogo dublja stvar od obicnog kucnog vaspitanja, nisu ni zapadni ljudi na stadionama tihi zbog vaspitanja vec zbog sankcija i kazni koje im prete, doduse i uredjenog drustva itd....

                                Ovde jedino sto je zavladalo od zakona jeste za pojaseve, samo zato sto zbog toga kaznjavaju..ostalo nista..tako da ..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X