Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Nema klub. Huventud je raskinuo sa njim pre dve nedelje.
    Znam da je Huventud raskinuo sa njim. Ali gledam pisu ljudi vezano za njega. Moguce da se kuva nesto.

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
      Znam da je Huventud raskinuo sa njim. Ali gledam pisu ljudi vezano za njega. Moguce da se kuva nesto.

      Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
      Ko pise?

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Ko pise?
        Ma na temi. Bilo je 2-3 posta danas. False alarm vrv.

        Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

        Comment


        • Bojim se da su 2 cetvorke koje se razmatraju on i luka mitrovic...u svakom slucaju imace lekari dosta posla

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Bojim se da su 2 cetvorke koje se razmatraju on i luka mitrovic...u svakom slucaju imace lekari dosta posla
            Ne znam koliko nam je igrac na 4 potreban sada. Borisa dobija solidnu minutazu. Dok vjerujem svima FC3 bode oci.

            Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

            Comment


            • Tesko ce on kod Tomica posle dvije godine nicega a pri tome slaba vjerovatnoca da bi Tomic pustao divljanje van sablona kome je sklon i koji je dobrodosao kad je ruka vrela i kad je u formi ali on je sada miljama daleko od toga.

              Comment


              • U ovom trenutku je najpametnije da se da šansa Boriši i da se vidi može li da pomogne ili ne.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Pre Mitra nego Milera..to je sigurno...Hemija se mora odrzati.A jedan paker, koji igra za tim bi bio odlican...Sitni minuti ali nek se vraca polako..Zasluzio je Mitar...

                  Milera ako dovedu onda ne znam stvarno..nema logike nikakve i mislim da nisu ni pomislili na njega..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Koji bre Miler? Aj ne zajebavajte.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pre Mitra nego Milera..to je sigurno...Hemija se mora odrzati.A jedan paker, koji igra za tim bi bio odlican...Sitni minuti ali nek se vraca polako..Zasluzio je Mitar...

                      Milera ako dovedu onda ne znam stvarno..nema logike nikakve i mislim da nisu ni pomislili na njega..
                      Ma daj jos dva beka, centra I krila tu nam trebaju igraci. Samo smo na pleju zacementirani

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Za pleja se podrazumeva, ali dole su svi kruti, treba neko ida podeli pas...ne bih imao nista protiv Mitra...samo to kazem..za pleja se zna,ne bih nastavljao opet o tome..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a1138839/Sport/Kosar...suda-FIBA.html

                          Veliko pojačanje za nas, prvo što nas je napustio, drugo što je ova klada pojačala redove večitog rivala.

                          Aminujem, vrhunski posao.

                          Comment


                          • Tomić će čekati Borišu do januara. Ako se ispostavi da dečko nije za ovaj nivo košarke onda dovođenje Mitrovića ima smisla. U suprotnom, Faje i Boriša, plus Stratos i Davidovac koji mogu da uzmu minute na 4. Tu za Mitra ne bi bilo mesta.

                            A za Jankovića... Ostoja:Čović 1:0
                            Last edited by Storm; 15-10-18, 19:54.

                            Comment


                            • Problem je u tome što Boriša još uvek nije na potrebnom nivou, da bi menjao Fajea. Faje je veoma borben i često ulazi i problem sa faulovima, tako da će u jačim utakmicama Perperoglu da ima više minuta na 4 svakako. Mislim da nama Mitrović nije potreban. Gori nam pozicija 1.

                              Comment


                              • Ne 1 : 0 vec 18 : 1
                                Svi mediji , vecina komentatora ,sve sudije,sve moguce institucije su na jednoj strani.
                                Prepustena maticna kuca tj. KSS protivniku,S. sportova,sponzori....
                                O autogolovima(kosevima) stvaranju neprijatelja ne treba trositi reci.
                                Kakav status imamo u ABA ligi dovoljno je pogledati da mi kod kuce imamo problem sa sudijama i to protiv Krke.
                                Znaci logistika,podrska,sistem,NE POSTOJI,za razliku od konkurencije.

                                Comment

                                Working...
                                X