Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Jel preko SBBa ili Kopernikusa ?
    Imas ga na sve kablovske,Happy je najbolja televizija na balkanu,imam samo rijeci hvale.
    Nego nije ovo tema predvidjena za to,u pricaonicu me pitaj sve sto te zanima vezano za Happy i Marica strucan sam ti za to.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Samo jutarnji program,parovi ne vise preferiram zadrugu.
      A ispred zadruge.....
      Ladno pivo i napolitanke.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        A ispred zadruge.....
        Ladno pivo i napolitanke.
        Ja zadrugu gledam obicno pred spavanje,nadjem neki highlights dana,te svadje dje se psuju i uzivam,dobro mi je.
        Koliku vam je stetu napravio taj Jankovic,je li jedno 200 000 eura?

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ja zadrugu gledam obicno pred spavanje,nadjem neki highlights dana,te svadje dje se psuju i uzivam,dobro mi je.
          Koliku vam je stetu napravio taj Jankovic,je li jedno 200 000 eura?
          Steta je neprocenjiva, prvo godisnja plata od 150k, zatim potpuni promasaj nase skauting sluzbe (datira od vremena Radonjica) pa jos pride stiska sa vremenom i na kraju kao slag njegove igre i gluposti tokom godine gsje smo bili prinudjeni da jasemo istrosenu mazgu Bjelicu koji je, poznato ti je, dao ocajan doprinos u finalnoj seriji. Tako da to sto necemo dobiti obestecenje (koje realno niko ne bi platio) nije najstrasnina stvar.

          Comment


          • taj će tek štete da pravi...

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              taj će tek štete da pravi...
              Zavisi kome?

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • ako je ,,će" onda se zna kome...i nek je sa srećom i njima.
                Last edited by Wingwalker; 17-10-18, 20:00.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Ja zadrugu gledam obicno pred spavanje,nadjem neki highlights dana,te svadje dje se psuju i uzivam,dobro mi je.
                  Koliku vam je stetu napravio taj Jankovic,je li jedno 200 000 eura?
                  Ivane, kada sam pomenuo zadrugu, mislio sam na prodavnice po selima 70tih, 80tih (tada su ih popularno nazivali Zadruga)...kada su ispred njih i oko njih dešavanja bila celodnevna i informisalo sve šta se dešava u selu i u svetu...odatle i ladno pivo i napolitanke kao standardan komplet.
                  (moja neuspela šala jer je ipak veliki generacijski jaz)
                  Last edited by nebitan; 17-10-18, 20:00.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Mozda da se skupite vi kritičari pa na Kalemegden u protest,ja ću da vam donesem po burek da ne vičete na prazan stomak
                    Pocinjem da sumnjam da li stvarno iz klana Bjelica, ili si pak Topalovic samo, posto preferiras iskljucivo leseve od igraca

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ivane, kada sam pomenuo zadrugu, mislio sam na prodavnice po selima 70tih, 80tih (tada su ih popularno nazivali Zadruga)...kada su ispred njih i oko njih dešavanja bila celodnevna i informisalo sve šta se dešava u selu i u svetu...odatle i ladno pivo i napolitanke kao standardan komplet.
                      (moja neuspela šala jer je ipak veliki generacijski jaz)
                      Ja sam se ipak rodio u zlatno Slobodanovo(Momirovo) doba,nisam zakacio te lijepe godine nazalost.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Steta je neprocenjiva, prvo godisnja plata od 150k, zatim potpuni promasaj nase skauting sluzbe (datira od vremena Radonjica) pa jos pride stiska sa vremenom i na kraju kao slag njegove igre i gluposti tokom godine gsje smo bili prinudjeni da jasemo istrosenu mazgu Bjelicu koji je, poznato ti je, dao ocajan doprinos u finalnoj seriji. Tako da to sto necemo dobiti obestecenje (koje realno niko ne bi platio) nije najstrasnina stvar.
                        Koje tacno skauting sluzbe i sta to datira od vremena Radonjica?

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Samo ako je od Trpkovića.
                          Za to je Vesna zadužena.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Koje tacno skauting sluzbe i sta to datira od vremena Radonjica?
                            Momci koji su za njega snimali igrace, par njih bivsi kosarkasi.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Momci koji su za njega snimali igrace, par njih bivsi kosarkasi.
                              Za njega su igrace snimali dva momka sa RSB-a, od kojih jednog i licno poznajem. Radili su volonterski i jedini igraci koje su predlozili, a koji su zavrsili u Zvezdi su Dzenkins, Kvinsi Miler i Volters. Od Radonjicevog odlaska iz kluba ih niko nije zvao, sto mi je bukvalno prosle nedelje potvrdio taj momak. Samim tim, nemaju apsolutno nikakve veze sa dolaskom Jankovica. Takodje, klub nema nijednog zaposlenog skauta, a posebno ne neku fantomsku "skauting sluzbu". Ja svaki put izneverujem kada se ljudi po forumima frljaju tim terminom, ili ono "propust sportskog sektora" i sl. Neko neupucen bi pomislio da je Zvezda uredjena poput NBA kluba, da tamo sedi neki GM, predsednik kosarkaskih operacija, direktor skauting sluzbe, 4-5 skauta, analiticari itd.

                              Comment


                              • Znam da su oba J pracena dvije godine, cak je ovaj zavrsio i na kampu Heata, nije valjda slucajno? Zato i Topic jeste bio zacudjen njihovim ucinkom, dakle nisu pali sa marsa. Ako su bili praceni za vrijeme RA logicno mi je da su to bili ti momci ako tvrdis da nisu, ok, povjerovacu ti, ali neko ga jeste preporucio. Poenta ostaje da je potpis takve dileje los posao.

                                Comment

                                Working...
                                X