Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Jankovica treba kazniti oduzimanjem godisnjih primanja I staviti ga da brise parket umesto onih klinaca.
    Na zalost to tako ne moze. Postoji statut postoje vec propisane sankcije za ne izvrsenje odredjenih stavki iz ugovora. Nisam siguran da je rjesenje koje si naveo medju njima mada bi bilo idealno. On trenira individualno i ako se redovno javlja na treninge on mora da se isplacuje po ugovoru. Ne znam kako je u Zvezdi, obicno je bilo tri disciplinske i ugovor se raskida na stetu igraca.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Na zalost to tako ne moze. Postoji statut postoje vec propisane sankcije za ne izvrsenje odredjenih stavki iz ugovora. Nisam siguran da je rjesenje koje si naveo medju njima mada bi bilo idealno. On trenira individualno i ako se redovno javlja na treninge on mora da se isplacuje po ugovoru. Ne znam kako je u Zvezdi, obicno je bilo tri disciplinske i ugovor se raskida na stetu igraca.
      Ma salio sam se. Naravno da ne moze.
      Ali ne pojavljivanje na prozivci, ne dolazak je osnov za raskid od strane kluba I trazenje naknade stete.

      Comment


      • U petak svi u Pionir. Kazu bice otvoren ulaz za mec protiv Niznjeg

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          U petak svi u Pionir. Kazu bice otvoren ulaz za mec protiv Niznjeg
          Kada pocinje utakmica?

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Kada pocinje utakmica?
            Pocinje u 19h

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Kako sam cuo pre neko vece u Stepana Supanca 15a, on je zakasnio za arbitrazu kod Fibe tj nije ni podneo zahtev jer nema osnova, te ce svoja prava potraziti kod naseg domaceg KSS.
              Formalno pravno on je jos nas igrac i njemu uveliko tece kazna za neodazivanje na pocetak priprema.
              200 k je izlazna klauzula, inace da ima ciste papire tj da je onako kako su Tegi i ekipa sa ovog foruma koji su insajderi kod komsija vec uveliko pisali da je done deal vec bi bio kod njih.

              Druga je stvar sto Tegi sada truje svoje sledbenike da su u igri vise sile i ko zna kakvi pritisci da ne ode kod njih.
              Хвала на подели информација о овом случају, а занима ме (наравно ако знаш) шта то може да разреши КСС (у вези његових права) ако није имао основа за раскид па због тога није ни поднео захтев ФИБИ?
              Last edited by Borca; 10-09-18, 15:53.

              Comment


              • Originally posted by Borca View Post
                Хвала на подели информација о овом случају, а занима ме (наравно ако знаш) шта то може да разреши КСС (у вези његових права) ако није имао основа за раскид па због тога није ни поднео захтев ФИБИ?

                Ne znam sta moze kod KSS da izboksuje, kod Fibe mu je bila prva adresa da trazi raskid, Neko ko zna bolje mozda moze da odbrani.

                #LosmiSK

                Ja tebi prepustam palicu da budes apostol istine, i sam kazes da svake godine kupujes vise godisnjih ulaznica, mogao si komotno da danas udjes i povedes jos par tvojih drugara odavde i da sve tet a tet saznas sta te interesuje.

                Mene uopste ne moras da vise da uzimas za ozbiljno, steta imao si danas izvanrednu priliku da sve srucis u lice svima u klubu za sve ovo sto se deslio od odlaska Radonjica.

                Comment


                • Nije mogao, zatvorena je skupština za javnost i niko sem članova skupštine ne može da prisustvuje. Jako bitna pitanja su na dnevnom redu, pre svega ostanak Čovića još godinu dana jer nije nađena adekvatna zamena (ili nije pristala). Ulazak Telekoma u upravni odbor (ništa to finansijski ne menja i dalje je kurčinela) itd.

                  Comment


                  • Samo neka ide covic, ako treba igrace i odzo plejmejkera, samo da ovaj ne igra vise nikad

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Samo neka ide covic, ako treba igrace i odzo plejmejkera, samo da ovaj ne igra vise nikad
                      shvatas li ti koliko tvoj upis nema veze sa mozgom ....

                      Comment


                      • Ako se misli na matorg covic naravno da ostaje, ne bi ga oterao ni hitler...a ako se misli na juniora, samo neka putuje, ja cu mu pomoci da se spakuje ako je potrebno!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ne znam sta moze kod KSS da izboksuje, kod Fibe mu je bila prva adresa da trazi raskid, Neko ko zna bolje mozda moze da odbrani.
                          #LosmiSK

                          Ja tebi prepustam palicu da budes apostol istine, i sam kazes da svake godine kupujes vise godisnjih ulaznica, mogao si komotno da danas udjes i povedes jos par tvojih drugara odavde i da sve tet a tet saznas sta te interesuje.

                          Mene uopste ne moras da vise da uzimas za ozbiljno, steta imao si danas izvanrednu priliku da sve srucis u lice svima u klubu za sve ovo sto se deslio od odlaska Radonjica.
                          Ma evo sve trcim.. samo mi to u zivotu fali
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            U petak svi u Pionir. Kazu bice otvoren ulaz za mec protiv Niznjeg
                            ako me sluzi dobro secanje, a mozda gresim, ti rece dok je baby cho tu,tebe pionir nece videti 😅

                            Comment


                            • Originally posted by ivica14 View Post
                              ako me sluzi dobro secanje, a mozda gresim, ti rece dok je baby cho tu,tebe pionir nece videti 😅
                              ta proseravanja dok igra Filip ne podrzavam klub ..Omic ...Kikanovic ...to su tolike gluposti da ne treba ni komentarisati ...svako ko voli ove boje i grb volece ga i podrzavati uvek ..ostali neka predju na juznu tribinu tamo ima takvih kloliko hocete ...SAMO NAPED ZVEZDO!

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                ta proseravanja dok igra Filip ne podrzavam klub ..Omic ...Kikanovic ...to su tolike gluposti da ne treba ni komentarisati ...svako ko voli ove boje i grb volece ga i podrzavati uvek ..ostali neka predju na juznu tribinu tamo ima takvih kloliko hocete ...SAMO NAPED ZVEZDO!
                                Sledeca ovakva konstatacija ce te udaljiti od foruma na duze vreme.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X