Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rijetko pišem na ovom forumu u zadnja 2 mjeseca. Večeras sam osjetio potrebu da se javim i iznesem svoje mišljenje.
    Po meni, niti jedan tim u Evropi ove sezone nema padove i uspone kao mi. Od sjaja do očaja i tako u krug. Dobijemo Real u Madridu, dobijemo Olimpijakos prvi put, dobijemo na početku godine Žalgiris koji je u tom trenutku igrao najbolju košarku u Evropi, dobijemo na početku sezone brutalnu Barsu, ubacimo nekoliko puta u Evroligi 100+ poena. Čovjek bi poslije navedenih trijumfa pomislio da je ovaj tim toliko potentan da ni F4 Evrolige ne djeluje kao misaona imenica. S druge strane, izgubimo kući od Cedevite i Budućnosti, u Evroligi nas 10. tim Bundeslige dobije sa skoro 30 razlike, zadnji tim Evrolige nam ubaci 104 poena, doživimo poraz od Mornara koji nas dobije sa 2 igrača, i tako dalje, i tako dalje. Ima li kraja svemu ovome? Zaista ne znam. Iskreno, mislio sam da je svjesno oborena forma, da ćemo u martu biti u brutalnoj formi, ali ništa od toga. Prošle sedmice tučemo Cibonu sa skoro 40 razlike, Mornar dobijemo sa skoro 30 razlike, prvaku Španije ubacimo 106 poena. Nekoliko dana poslije toga, u 6 dana, doživimo 3 šamara: Panatinaikos nas razbije u Atini, Željko protiv nas u Pioniru spušta gas da nas ne bi osramotio, tj. dobio sa 30 ili više razlike i kao šlag na tortu, jedan Mornar protiv nas u jednom momentu ima 14 razlike i dobije meč bez problema. Ovakve amplitude nisam vidio godinama u svijetu sporta, ne samo u košarci.
    Šta je tu je, alarm je upaljen, mjesto za kiks više ne postoji!
    Cijela sezona nam staje u jedan meč. Molim vas Zvezdaši, ujedinimo se kao nikad bez obzira na sve! Nebitne su i igre, i ko igra, nebitno je takođe i ko je trener, bitna je naša Zvezda! Ovo je sad ključan period u kom ćemo saznati da li će se nastaviti naša dominacija u domaćoj košarci i na području bivše Jugoslavije ili ćemo polako krenuti da tonemo i da se vraćamo tamo gdje smo bili godinama. Niko normalan među navijačima Zvezde ne želi da dođe do te 2. situacije. Zato vas sve molim da podržite ovu ekipu na čelu sa trenerom, da do kraja Aba lige na svakom meču u Pioniru bude bar približno kao na prošlosezonskim mečevima u Evroligi! VAŽNO JE, VAŽNIJE NE MOŽE BITI!
    Last edited by mikara92; 25-03-18, 23:21.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Pa sta on krneuo da vodi CZ zato sto je voli? Veliki navijac? Iz cara? Evo ziv nisam,ako mi neko kaze zbog cega je on u CZ...

      To kao kad babe kazu da AV radi za platu...
      Znaci na Covica ciljas? Ok, ne kazem da nema logike ali iskreno ne verujem u to. A i da je tako, zasluzio je, u kakvom je klub stanju bio kada je dosao i gde se klub nalazi zadnjih 4-5 sezona, i da je uzeo nesto sebi u dzep neka je. Sta su radili Vesic i ekipa pre njega u kk i fk zvezda, to je simbolicno, ili bilo koja garnitura sns i ds kadrova.

      Comment


      • Vasa logika je neverovatna..Ne mogu i necu vise na tu temu pisati..Sad videh 66% sns u SP...nema nama spasa..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          ma nemojte sa tim "neke", "nesto"....ili pucajte i recite sta konkretno ili bolje ne spominjite. To su sve abrovi dok se konkretno ne kaze sta. Nisam ni ja mislio da su on/oni ubedjeni da je ovo najbolje kosarkasko resenje....vec u datim uslovima, i u datoj situaciji, a i slazem se da je jedan od faktora to sto grupa trenera ne bi zelela da radi sa njim. Smenio bi ga on odma da ima spremljenu alternativu, to nam je zilion puta dokazao i sa trenerima i sa igracima. Sad je naravno kasno, ali odma da vam kazem da ne verujem u tu licnu pricu.
          Vrlo rado bih napisao sve sto znam o ovoj temi i od koga znam, posto se i dalje krecem u kosarkaskim krugovima ali nazalost kompromitovao bih mnoge ljude koji verovatno ne zele da se zamere Covicu ako bih ovde citirao njihove reci i javno iznosio njihova imena, ipak svi dobro znamo sta znaci sloboda govora u Srbiji...Ja zaista nista nemam protiv Nebojse, ne ulazeci kako on nas je izdigao iz pepela i stavio ponovo na kosarkasku mapu ali nije ni tada uvek "igrao" rezonski kao sto verujem da ni sada nece iz licnih stavova za koje i slep covek vidi da su pogresni. Setite se koliko puta je Radonja direktno pecnut od strane gazde kada nije islo kako valja, ja ove sezone takve izjave nisam cuo...
          Last edited by Vinsanity87; 25-03-18, 23:39.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Vasa logika je neverovatna..Ne mogu i necu vise na tu temu pisati..Sad videh 66% sns u SP...nema nama spasa..
            I ne treba.

            Comment


            • Ja ne znam za vas, ali ja jos boldena ne mogu da prezalim...

              Comment


              • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                Setite se koliko puta je Radonja direktno pecnut od strane gazde kada nije islo kako valja, ja ove sezone takve izjave nisam cuo...
                Secamo se....od 10 puta kada nije islo kako valja i rulja htela da ga lincuje Covic je prvih 9 puta stao iza njega. Nemojte licni utisak da predstavljate kao nesto "sto znam al ne smem da kazem". Nije ni bilo govora o rezonu, nego o egu koji prevazilazi njegov interes. On ne bi bio tu gde jeste da ne ume da obuzda ego kad mu je interes u pitanju.

                Comment


                • Mi sinoc nismo uspeli da povedemo ni jedan jedini minut.
                  Punih 40 minuta Mornar je kontrolisao igru.
                  Na samom pocetku se videlo da ne znamo de udaramo. Odmah na pocetku rasprava Bjelice i Rocestija oko odbrane a onda jos 20 puta u toku meca smo videli rasprave igraca medjusobno.
                  Ocigledno je bilo da mi nismo znali sta igramo u odbrani, kada iskacemo na piku, kada preuzimamo. Kao da nikada ovaj tim nije trenirao zajedno.
                  Ono sto je za mene frustrirajuce jesu kontre protivnika. Mi nismo u stanju da se vratimo u odbranu jer igrace boli qrac za to. Ti pasovi preko celog terena kada protivnicki igrac trci u kontru su vidjeni 100 puta ove sezone sto je u peofesionalnoj kosarci nesopustivo.
                  I nakon svega Alimpijevic kaze upozoravao je na ovo ??????????
                  Popricace sa igracima da vidi u cemu je problem?????????
                  Vise su zeleli pobedu ???????

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Secamo se....od 10 puta kada nije islo kako valja i rulja htela da ga lincuje Covic je prvih 9 puta stao iza njega. Nemojte licni utisak da predstavljate kao nesto "sto znam al ne smem da kazem". Nije ni bilo govora o rezonu, nego o egu koji prevazilazi njegov interes. On ne bi bio tu gde jeste da ne ume da obuzda ego kad mu je interes u pitanju.
                    Ne bih da ulazim u raspravu ali je Covic ite kako hteo da smeni Radonjica.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Mi sinoc nismo uspeli da povedemo ni jedan jedini minut.
                      Punih 40 minuta Mornar je kontrolisao igru.
                      Na samom pocetku se videlo da ne znamo de udaramo. Odmah na pocetku rasprava Bjelice i Rocestija oko odbrane a onda jos 20 puta u toku meca smo videli rasprave igraca medjusobno.
                      Ocigledno je bilo da mi nismo znali sta igramo u odbrani, kada iskacemo na piku, kada preuzimamo. Kao da nikada ovaj tim nije trenirao zajedno.
                      Ono sto je za mene frustrirajuce jesu kontre protivnika. Mi nismo u stanju da se vratimo u odbranu jer igrace boli qrac za to. Ti pasovi preko celog terena kada protivnicki igrac trci u kontru su vidjeni 100 puta ove sezone sto je u peofesionalnoj kosarci nesopustivo.
                      ...
                      Da, te kontre ili court-to-court demonstracije sile od uvek neugodnog Mornara su bile nas tm juce. Plus prolazenja kroz nas reket (na kao nasu postavljenu odbranu!) Needhama i drustva kao ekspresni voz kad im se prohtelo sa polaganjima u kos. Raspad sistema. Ako smo juce imali ikakav sistem...
                      Last edited by drakon1; 26-03-18, 08:07.

                      Comment


                      • A, da. Jos i sudjenje sinoc je bilo, barem u 1. poluvremenu, ispod svakog nivoa. Svirali su toliko gluposti da je to bilo nemoguce za gledati. Pri tome su se Radovic i Boltauzer takmicili sta da izmisle. Nekad su se malo i zeznuli na stetu domacina, ali neke stvari na nasu stetu davno nisam video. Jankovicu namerna gresku onako odsuditi!? Uz to neujednacen kriterijum. Ne verujem da je namera, ali zaista lose odsudjeno. Juras nije mogao da popravi njihove gluposti. Boltauzeru ali bogami ni Radovicu nije prvi put da se ovako isticu...

                        Comment


                        • Pokrali nas? Mene bi bilo sramota da se zalim na sudjenje..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pokrali nas? Mene bi bilo sramota da se zalim na sudjenje..
                            Tako je! Ova Zvezda je individualno toliko jača od Mornara da ne bi treblo da ima problema s njima sve i da sama braća Pavićević sude.
                            E, sad, zašto od dobrih igrača ne može da se složi dobar tim i kako to da ni ti igrači najčešće ne igraju na svom realnom nivou, to je već druga priča...

                            Comment


                            • Lepo reče Laza da 40 minuta nismo uspeli ni da povedemo, već ceo meč jurimo minus. Protiv koga? Protiv Mornar Popaja? Na stranu to što se pojedinci ističu u negativnom smislu konstantno, ovde je ceo tim u kurcu. Ako je ceo tim problematičan, onda je krivica isključivo stručnog štaba. A pošto neko ne preuzima krivicu ni posle jednog poraza, onda je isključivi krivac onaj ko ga je postavio na to mesto. Čoviću, pamet u glavu i ako kojim čudom spasimo sezonu osvajanjem ABA, teraj ovog picopevca u tri lepe. Onog što Feldina zove Džejms, Ročestija Tejlor, Enisa Enis, a ostalima zviždi kao kerovima. Suđenje je bilo loše, ali i da su sudili na njihovu štetu, mi ne bismo dobili još tri dana da se igra.

                              Comment


                              • Suđenje je bilo katastrofalno, i treba se najebati matere i boltauzeru i radoviću (namerno malim slovima).

                                No uprkos toj činjenici, to je poslednja stvar na koju treba da se žalimo.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X