Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako li ga trpi covic nije mi jasno uopste...

    Comment


    • @Ganac; Osnovni problem je što nema nikakav uticaj na ekipu.

      Sve zavisi da li ovima hoće i li neće da se igra, da li su jebali sinoć ili ne, jesu li bili na splavovima, da li ih je žena/devojka iznervirala i tako.

      Momak bukvalno utiče na tim koliko i bilo ko od nas odavde.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Da ima obraza, lepo bi dao ostavku i rekao ko vas jebe...javno bi izneo ko ga buši od igrača... ili još bolje, sledeću utkmicu krene bez "kolovođe" u rosteru pa neka Čović presuđuje, ali ne on nema damu za takvu neku reakciju i čekaće da ga Nebojša skloni u FMP.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          @Ganac; Osnovni problem je što nema nikakav uticaj na ekipu.

          Momak bukvalno utiče na tim koliko i bilo ko od nas odavde.
          Ali bukvalno je tako, nazalost! Mislim da sam jos pre prvog derbija u ABA sa Partizanom, znaci skoro da kazemo neki pocetak sezone, napisao i ovde sta mi je jedan nas igrac rekao kad sam ga pitao za trenera, da apsolutno nema nikakav autoritet nad iskusnijim igracima i da je to generano zamerka svih igraca a ne samo mladjih. Vremenom se pokazalo to totalno tacnim, da ne drzi ni svlacionicu a jos manje da ima uticaja na ekipu na terenu. Problem je jer neke nase brutalne ofanzivne partije su uspele da zamaskiraju sta ovaj tim zaista moze, negove realne domete u ovom sa stavu i sa ovim strucnim stabom. Nije ni Covic lud pa da vidi i pre Kupa ali narocito posle na sta tim lici ali kao i mnogo puta do sada pokazao je da mu je njegov ego iznad Zvezde, kakav ce ovog puta ishod biti pitanje je...

          Comment


          • Ova ekip je mutin partizan verzija v2, ista igra bukvalno samo sto imamo bolje malo igrace pa i dobijemo neke utakmice

            Comment


            • Nema to veze sa egom, Covic i dalje smatra da je doneo ispravnu odluku. Leteo bi ovaj odavno da nije tako. Ako znamo Covica a znamo ga dugo dugo, najmanji mu je problem smeniti trenera.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nema to veze sa egom, Covic i dalje smatra da je doneo ispravnu odluku. Leteo bi ovaj odavno da nije tako. Ako znamo Covica a znamo ga dugo dugo, najmanji mu je problem smeniti trenera.
                Pa znajuci neke stvari oko Covica malo blize veruj mi da je taj ego mnogo veci problem nego sto mozes zamisliti...Same okolnosti dolaska Alimpijevica su mnogo drugacije i cela prica oko toga nego momente koje ti poredis (Lazic, Vukojicic) tako da verujem da on sada ovo sve shvata suvise licno a na kraju samo klub ispasta. Drugi problem je i to sto gomila trenera, posebno onih domacih i nama dostupnih nema nameru da sa Covicem ista radi tako da nam je i manevar, sve i da gazda popusti pred svojim ego, uzasno suzen.

                Comment


                • Ma druze to nema veze sa zivotom sta ti pricas..Mislim da i DA zna da nije prava odluka..ko god i malo zna bilo sta o kosarci zna da je to debilna odluka...Sveropulos,Itudis..genijalci ali prosli sito i reseto..pre da budu pomocnici kamoli prvi treneri...Napredna Srbija ce nas zakopati u govnima..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dejmond Grin da dodje kod ovog alimpija mirica, bio neznalica za odbranu..sve je stvar sistema igre....Kako smo se mi izblamirali ove godine, zbog sujete jednog coveka....i gomilanja para u svoje dzepove..sad moze kometno da pusti godisnje..

                    Ko je gomilao pare u svoje dzepove, na koga mislis konkretno?

                    Comment


                    • Za sve kojima se ne svidja ova ekipa zvezde i trener

                      https://youtu.be/uyqszMTqBs8

                      Comment


                      • Samo bih da iskoristim priliku da još jednom pozdravim gosn Čovića, trenera, stručni štab i igrače.

                        https://youtu.be/TJ32WyuLK-o?t=72
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                          Pa znajuci neke stvari oko Covica malo blize veruj mi da je taj ego mnogo veci problem
                          ma nemojte sa tim "neke", "nesto"....ili pucajte i recite sta konkretno ili bolje ne spominjite. To su sve abrovi dok se konkretno ne kaze sta. Nisam ni ja mislio da su on/oni ubedjeni da je ovo najbolje kosarkasko resenje....vec u datim uslovima, i u datoj situaciji, a i slazem se da je jedan od faktora to sto grupa trenera ne bi zelela da radi sa njim. Smenio bi ga on odma da ima spremljenu alternativu, to nam je zilion puta dokazao i sa trenerima i sa igracima. Sad je naravno kasno, ali odma da vam kazem da ne verujem u tu licnu pricu.

                          Comment


                          • Pa sta on krneuo da vodi CZ zato sto je voli? Veliki navijac? Iz cara? Evo ziv nisam,ako mi neko kaze zbog cega je on u CZ...

                            To kao kad babe kazu da AV radi za platu...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Slepcu je očito da ovo niti funkcioniše niti će ikada funkcionisati. Picopevac nema kapacitet da obriše dupe a kamoli da vodi EL tim.

                              Sada je jedino bitno skloniti štetočinu, makar Čović seo na klupu. Na kraju krajeva, neka Topić privede sezonu kraju, veću štetu sasvim sigurno ne može da napravi.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa sta on krneuo da vodi CZ zato sto je voli? Veliki navijac? Iz cara? Evo ziv nisam,ako mi neko kaze zbog cega je on u CZ...

                                To kao kad babe kazu da AV radi za platu...
                                Pa sigurno da ima neki interes, on je covek interesa....a sigurno da voli moc, a i kosarku - dugo je vec u njoj i sin mu je profi kosarkas - nije 'bizmismen' ili probisvet ko sto je vecina dece bogatih roditelja.
                                Last edited by mmajstor; 25-03-18, 23:26.

                                Comment

                                Working...
                                X