Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pokrali nas? Mene bi bilo sramota da se zalim na sudjenje..
    Bilo je momenata kad se sudjenje po opstim kriterijima komotno moglo nazvati kradjom (1. poluvreme), mada ja taj izraz kao pravnik ne koristim. Igrali smo ocajno, ali mislim da smo u nekoliko navrata pri stizanju rezultata ili napravili ogromne gluposti i bili kaznjeni sa dve trojke ili smo imali vrlo diskutabilne/pogresne odluke protiv nas. To su utakmice koje se mogu prelomiti sa par odluka. Jedna-dve greske i ode jedna ekipa na +6-10 razlike pa ti to tek trebas stici. Ne prvi put smo upali u masinu gde se sve okrenulo protiv nas: em nas ne ide igracki, em rastu frustracije vec samo zbog toga, em se jos nakace sudije sa par odluka i to je to. Utakmica sinoc je sa dve-tri odluke u nasu korist mogla otici i na nasu stranu. Verovatno nezasluzeno, ali moglo je otici i za nas. Mi smo ih stizali 4-5 puta, a dugo je bio i egal...

    E sad, to sto se Mornar potcenjuje i sto se misli da smo ih trebali dobiti sve i sa sudijama na njihovoj strani, to je druga stvar. Ipak su oni bili 4. na kraju regularnog dela. Bas bezveze ekipa oni nisu... Dobili su nas zasluzeno. Mi nismo ni jednom poveli juce, samo to reci je dovoljno.

    Comment


    • Meni je zao sto ce onakvu kradju sudija pokriti nase lose izdanje. Jbg posto smo lose igrali onda je ok da nas ona 2 lopova ojade. Ovakvo sudjenje me podseti na period pre 2011god...mislio sam da je to iza nas. Ali eto bice da su i sudije namirisale krv.
      Da li smo dobro igrali. Nismo, daleko od toga. Ne mogu da provalim koja nasa petorka izgleda kao da je se prvi put sastavila. Previse igraca rotiramo, nisu svi kompatibilni jedni sa drugima. Morali bi sto pre skracivati na nekih 7-8 igraca koji ce da iznesu teret predstojece 4 utakmice u ABA.
      Apsolutna podrska za Alimpijevica. Evo koliko 2021 ce vam biti zao kada bude Dusan napustao klub, taman koliko vam je bilo zao Radonjic kad je isao proslo leto. A uopste nisam vidovit. Dusan je pocetnik, uci se. Pravi greske. Zivce ce da nam potrosi. Dzigerice ce da nam pojede. Ali drugacije nije moglo. Njegov plafon je visok(kazu ljudi koji ga poznaju) i moramo ga istrpeti. Evo teracu ga i ja ako u decembru 2018 ne budemo imali igru u odbrani.
      Ja mu juce zameram jedino sto je zaboravio Omica na klupi u drugom poluvremenu. Zasto je Antic igrao kada je ocigledno da ne moze. Nije u formi, nervira se, tu nervozu prenosi na druge. Ja bi sledecu probao bez Antica i Lazica.

      Jos jednom da pomenem radovicu i boltauzeru pop...te mi K.

      Comment


      • Не може се афирмација једног тренера почетника стављати испред интереса клуба.Његово постављење би било разумљиво да није било бољег избора, а било је.И он ће кад сазри и направи пар успеха да оде из Звезде и шта смо урадили?Направили смо тренера за друге.

        Comment


        • Nismo mi napravili trenera ni za sebe....kamoli za druge..

          Koje su to bile epske greske sudija? Ziv nisam da cujem..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nismo mi napravili trenera ni za sebe....kamoli za druge..

            Koje su to bile epske greske sudija? Ziv nisam da cujem..
            Na prvu mi padaju na pamet tehnicka Jankovicu, izmisljen faul Anticu pa tehnicka Lazicu zbog prigovora, odluka da se dodeli 2+1 kad je Ross drmao obuc, a bilo ih je jos dosta.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Lazic svaki mec moze dobiti tehnicku, namerna Jankovicu i treba da se svira, lik nije normalan sta radi...ne moze da mu dodje iz dupeta u glavu a slavimo kad da 10poena kao da je novi Zoran Savic npr...Mislim da to Rosu nije bilo 2+!, imao je dva bacanja Vranjes...mada me ispravi ako gresim..Ne znam koji faul Anticu to nisam ispratio..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kome smeta jak Mornar? Naravno da nisu diletanti, zasluženo su četvrti, imaju dobre strance, iskusnog trenera, otprilike sve što mi nemamo.

                Comment


                • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                  Na prvu mi padaju na pamet tehnicka Jankovicu, izmisljen faul Anticu pa tehnicka Lazicu zbog prigovora, odluka da se dodeli 2+1 kad je Ross drmao obuc, a bilo ih je jos dosta.
                  Jankoviću suđena nepostojeća nesportska, ali on svakako ume da usere utakmicu glupavim potezima. Lazić pravi glupe faulove zbog frustriranosti. Nema Dangubića, nema timske odbrane, nema nikakve organizacije u odbrani, niko ne preuzima. Kako i da ne igra najgoru sezonu pod svim tim uslovima?

                  Comment


                  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                    Na prvu mi padaju na pamet tehnicka Jankovicu, izmisljen faul Anticu pa tehnicka Lazicu zbog prigovora, odluka da se dodeli 2+1 kad je Ross drmao obuc, a bilo ih je jos dosta.
                    Namerna Jankoviću prestrogo dosuđena, imao je u drugom poluvremenu sličnu situaciju od strane jednog igrača Mornara i nije ni faul suđen, blok Antića je po meni bio legalan, faul koji je suđen Omiću kada je Bakić u prolazu okrenuo svoj skočni zglob i unutrašnjom stranom patike udario Omića po nogama (u protrčavanju) a zatim pao je više faul Bakića...
                    Ima toga, tih tendencija, rekao bih koje naginju domaćinskom suđenju (pa i više), kada je Ros drmao obruč dosuđena su dva bacanja a Edin i Kole su se u prenosu blago čudili šta je tu uopšte dilema kada je nema.
                    Laza puno prikenjava sudijama i mi mislimo da je to prvi put...
                    Ipak i pored svega toga ostaje činjenica da je igra i pristup 8osim u 2/4) sraman.
                    Last edited by nebitan; 26-03-18, 11:07.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Prvi faul na utakmici, suđen Davidovcu nije postojao. Čovek je stajao s obe noge na mestu a Vujošević se valjda nabio u njega.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Džaba tupimo o suđenju, kada nam je igra uopšte raspad. Odbrana rasulo, napad - ako krenu trojke dobijamo, ako ne krenu, gaze nas.

                        Comment


                        • Nisam toliko to primetio,sem da su pustili nesto tvrdju igru, sto je odgovaralo Mornaru..

                          Domacinsko sudjenje, mi ga imao cesto i u EL...I onda kad se trener zali,kazmeo ee nesreco...sta ti pricas i osmehom precutkujemo...

                          OVO JE LJUDI PO, ovde se bije..igrom slucaja gledah 1/4 danske..pa tu su se poklali jbte..ovi nasi kao primadone....Prosle godine smo sve odvaljivali batinama...pokazi zube,,oduvaj ga jednom itd...PA NIJE OVO BALET...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ekspresno smo se vratili u vreme kad nas istresaju iz gaća u utakmicama kada se odlučuje.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Nas mrze sve sudije iz ABA lige a mi bili prvi u ligaskom delu prvenstva za ono sinoc nema opravdanja ono je bilo tesko gledati tu kurcobolju da momak od 20 godina nece da se vraca u odbranu da cela odbrana stoji na liniji za tri poena itd.
                              Sad se neko ovde naso zaliti na sudjenje evo ja vam garantujem da bi Radonje sa ovim timom sinoc dobio utakmicu 20 razlike sve i da su braca Pavicevic sudila.
                              Sto je najlepse Mornar igra bez svog najboljeg igraca Lukovica sta bi tek radili da je on igro.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ekspresno smo se vratili u vreme kad nas istresaju iz gaća u utakmicama kada se odlučuje.
                                To je zato što selektiraš igrače koji okreću drugi obraz kada prime šamar umesto da uzvrate jače.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X