Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi mi gledamo Zvezdu i kad igra loše, ali se nažalost isto tako i osećamo..

    Comment


    • Ja jedva cekam da se zavrsi el, previse volim ovaj klub da bih gledao kako nas siluje ko kako stigne i onda dobijemo jednu utakmicu, ali nije to to jer znas da ce da ti prave decu naredne 3... Nmg da gledam kako se mucimo, ali el nam je potrebna da bi postojali makar i u ovom obliku

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Na to se svodi ova sezona i ta prednost mora da se zadrži , šta god ko mislio. Nije lako gledati Zvezdu u EL ove sezone

        Comment


        • Mislim da se sve vrti ovo od pocetka sezone. Nema veze sa porazima, vec odnosu uprave prema navijacima, igracima i bivsem treneru..To tako izgleda kad se neko ponasa da je iznad kluba..Zl sezona ce tek biti turbulentna
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ima veze samo i iskljucivo sa igrom. Da je igra bolja, niko ne bi ni pomisljao na bivse trenere ili upravu.

            Comment


            • Nije bilo ljudi ni na pocetku sezone, ali verovatn da je tako kao sto si napisao..Posto smo poznati kao odan narod
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • "Počeli smo utakmicu sa željom da budemo što bolji i iznenadimo Fenerbahče jer bi bilo bezobrazno krenuti sa idejom da dobijemo evropskog prvaka, dok nemamo šanse za prvih osam, a imamo pred sobom plej-of ABA", rekao je Alimpijević.
                Kakav je ovo debil.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Budala na kub, ali dobar covek! Nije bezobrazan kao neki!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Kakav je ovo debil.
                    Ipak treba paziti na recnik i izrazavanje ovde, jer je ovo kaznjivo. A kao drugo je jako ruzno nazivati tako trenera kluba koji volis (ako volis) i navijas (ako navijas). Moze nezadovoljstvo i kritike na drugi nacin da se izraze i iznesu, a ne uvredama.

                    Comment


                    • Prema svecu i tropar.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Sa sve osvajanjem ABA lige i KLS Alimpijevic treba da ide.
                        Ja uopste ne vidim njegov pecat trenerski, stav, znanje itd,itd.
                        U situaciji kada dolazi borba za trofeje mi smo u najgoroj formi.
                        Videcete ako Mornar krene sut sta ce biti ??

                        Comment


                        • Ja još uvek ne mogu da dođem sebi šta je ovaj Pajser izjvaio na KZS.

                          Ima li nekog živog u klubu, da mu makar kaže da začepi labrnju ukoliko već nema ništa pametno da kaže? Kakva bruka i sramota.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Nasem treneru ne fali jedan daska u glavi, nego cela gradja.

                            Comment


                            • Dobro, ne treba bas preterivati. I Radonjic je znao da smara na KZS sa izjavama, kasnije smo to zavoleli. Ok, kod njega je najcesce bilo da ne znas gde recenica pocinje, kako se nastavlja, a tek ne kako se zavrsava. Bilo ponekad mucno... Ali, zato izrazi lica, grimase, osmesi...priceless!

                              alimpijevic zna mozda da se bolje izrazi, mada i kod njega ima aaaah, maaa, uhm itd. ali, zato izvali stvari da zaboli glava. Ipak, ako treba da ode, onda nije zbog toga nego zbog cinjenice da je, sve zajedno sa covicem, uspeo da otera 2/3 gledalaca iz dvorane na EL utakmicama. Sa 16000 spadosmo na 4000-5000.

                              Comment


                              • sut.jpg

                                Doček košarkaša kkcz u Baru

                                Nego šta kaže moderacija ? Ko je pobedio u vređanju trenera kkcz ?

                                Comment

                                Working...
                                X