Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko znači 7 dana treninga u kontinuitetu, psihički odmor i samo treniranje...
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • kopiko je tacno ovo za enisa?

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        p0ostaje ocigledno da ce ovako izgledati nasa igra ove sezone i to s razlogom. ne mogu roc, pero, bjelica, feldin da igraju kosarku krvavih kolena, ali mogu pokusati ovakvom igrom nekog da dobiju. da mi se svidja, ne svidja mi se, ali takav smo tim napravili. to nam je sto nam je! no necemo sad dada mracimo! gazi zvezdoooo!!!
        Ja ovo pisem od pocetka sezone. Tim je sklopljen kako je sklopljen. Da li je moglo bolje, to zna NC. Pisali su ljudi i o transferima koji su pokusani, pa su propali... Pisali smo ovde i o beku koji igra kod komsija. Placen kao Radicevic, isto ugovor na 3 godine... Mozda bi pristao da 'greje klupu' Rocestiju i da sledece godine bude no. 1.
        Ocigledno je da se ponesto radi na popravljanju rostera, tako da ono...
        Nije bas super, ali nije ni lose. Da probamo da budemo oko desetog mesta u EL, da skinemo jos neki skalp i da uzmemo ABA. Ja zadovoljan.

        Comment


        • Alimpije je protiv Baskonie na dva minuta do kraja povukao petorku koja je bila ,,on fire"
          izvukao Davidovca i Dobrića, i ,,rezonski" ubacio iskusne Ročestija i Feldina...i to smo prosuli.

          Ovaj put je Realu po sred Madrida sašio Davidovca kao šamar.
          Ne samo zbog skora (3 laka poena sa linije penala), već su oni serijom neuspešnih pokušaja da mu oduzmu loptu stvorili sebi dodatnu nervozu, a mi dobili na vremenu i došli do daha i dodatnog samopouzdanja u nastavku kroz neutralno sudjenje...

          ...malo nije i ne biva svaki dan.
          Last edited by Wingwalker; 02-12-17, 00:51.

          Comment


          • BTW, je li neko zapazio suđenje? Valjda nismo imali bolje u istoriji kluba.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment




              • Nikako da dosadi, ima da gledam do ujutru.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  kopiko je tacno ovo za enisa?
                  Sta za enisa ?

                  Comment


                  • http://sportklub.rs/Video/Kosarka/Eu...ooooooooo.html
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ok, ja sam mozda hejter, i mozda sam prestao da pisem na jednom forumu kada se desila eksplozija gluposti, al sad realno, iskreno...
                      Sta se promenilo u nasoj igri u odnosu na tekmu sa Baskonijom? Da li smo tekmu dobili istim stilom igre, sa manjim ili vecim defanzivnim unapredjenjima ili je Isus sisao i stosta resio? Da li su danas trojke ulazile i jesu li bile opravdano pripaljene (Rej Dangubic?)?
                      Ne znam dragi moji, al koliko ja vidim mi igramo sustinski isto, od pocetka, i to isto je smisleno! To isto ima sigurnosni okidac (ako ne ide sut - pukli smo), al to je ova ekipa...
                      Nego, Real nam je legao okrnjen, nespreman. Mi smo to iskoristili. Nismo ih ugazili odbranom, vec brzom.realizacijom i brzim reakcijama u odbrani (Lesor je kljucna glava u prvom poluvremenu, dve banane i i cackanje lopte odozdo totalno menjaju ritam)...
                      Mi necemo sa ovim rosterom imati vise od n8 pobeda. Al ajde da ih "nadjemo", da ih uzmemo, da ih proveselimo....
                      Individualno, Tejlor je kralj, Milko j3 kraljevic svake trece tekme, Leaor napreduje ogrogmnim koracima a Dangi, Lazi i Dobriju hvala!
                      Edit: Pero, Milko i Silb, ovaj Feldin znaju svoju ulogu..
                      Last edited by Geronimo; 02-12-17, 02:32.

                      Comment


                      • Originally posted by Geronimo View Post
                        dve banane i i cackanje lopte odozdo totalno menjaju ritam)...
                        Meni s posebno svidelo to sto je onu 16-ticu zalepio levom rukom. Uobicajeno je da se iz takvih situacija odigrava ‘jacom’ rukom.
                        Takodje, primetio sam da zna i oko obruca da zavrsi levom, sto je super.
                        Stoji da treba da radi, bball iq... ali decko ima potencijala

                        Comment


                        • Originally posted by velja03 View Post
                          Sta za enisa ?
                          i mene zanima ....

                          Comment


                          • Ne mogu da prestanem da gledam ovu Perinu majstoriju...aj sto je bacio Rejesa, nego je i sudija digao ruku na fintu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Dobili smo veliki Real u Madridu i tu nema osnovanih zamerki. Ne mogu svi igrači odigrati izvanredno na istoj utakmici. Čista je glupost;šta da nas nije išao šut, šta da Laza nije pozatvarao sve moguće, da nije Pera zezao komplet Real... Nema ali, da smo igrali drugačije pukli bi. Odbrana nam nijednom nije bila bolja, šut za tri smo uglavnom stvarali, koristili njihove greške. Jeste Lesor ispadao, pravio glupe lične, nadmudrili ga iskusniji,ali je imao i par dobrih poteza, a recimo Dobrić odličan, Davidovac iznenadio. Danguba u napadu loš ali pogodi dve trojke kad se lomilo. Alimpije pravio greške ali i dosta iznenadio Lasa. Mislim svakome pa i Peri i Roču možemo naći greške ali sve skupa je donelo pobedu. Ej, koliko njih se može pohvaliti da su dobili Real u Madridu.
                              Last edited by Hogar; 02-12-17, 07:44.

                              Comment


                              • Da je moja baba imala muda ne bi bila baba vec deda.
                                Da ovaj nije uradio , da onaj nije uradio sta bi bilo kad bi bilo.
                                Kosarkaska utakmica se dobija tako sto onu narandžastu loptu proturis kroz isto narandžasti obruč koji stoji gore visoko
                                na staklenojj tabli.
                                Ako to ne uradis neces pobediti prosto da prostije ne moze biti.
                                Da li ces to uraditi trojkama, ispod kosa, sa distance, poludistance nebitno.

                                Kazete pobedjen Real koji je izranjavan povredama, tacno ali ga je dobio tim koji tek sklopljen sa tri igraca preko trideset godina
                                i sa Davidovcem koji je do juce igrao u Zelezniku, sa Dobricem kome je ovo prva ozbiljnija sezona, Lesorom koji do juce nije ni mogao da sanja da ce igrati evroligu
                                sa Jankovicem i Jovanovicem koji jos uvek sebe traze.
                                Real je izranjavan a mi smo u fulu pa se i ocekivala nasa pobeda, ma nemoj.

                                Ne pada mi na pamet da umanjujem istorijsku pobedu nasih momaka naprotiv samo ste mi smesni.

                                Nas je Baskonija dobila tako sto je u prelomnim trenucima vezala dve trojke, Drazen Petrovic i Cibona u najboljim danima su trojkama rusili rivale
                                i to nikome ni tada a ni sada kada i mnoge druge ekipe to rade ne smeta samo smeta Zvezdinim navijacima.

                                Nemam reci zaista mesto da uzivate u istorijskom momentu jer se ne dobija Real u Madridu svaki dan vi trazite dlaku u jajetu.
                                Last edited by Daba; 02-12-17, 08:34.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X