Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Voleo bih da opet odigra dobro bar u napadu da mi se popisa u facu ali tesko da ce se to dogoditi. Nama je bolje da pik i ne pokusavamo, ima da ga udvajaju brutalno. Meni je ovo mismec da ocistis stranu i igras ledjima protiv Filipa. Zicer imaju bukvalno. Sreca u nesreci je da Novica nece igrati pa bar jedan problem manje kad zida u reketu dole.
    Boljeg nemamo, goreg necemo naci...Koga da udvajaju..Filipa? Hehe..kako nece...Sacekajmo ipak pocetak meca, ne verujem nijednima oko povreda )
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Boljeg nemamo, goreg necemo naci...Koga da udvajaju..Filipa? Hehe..kako nece...Sacekajmo ipak pocetak meca, ne verujem nijednima oko povreda )
      Ma da ga uguse brt. Onemoguce asiste. Nece ko imati ni da spusti dole loptu. Ocekujem35+ sutnutih trojki.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Nekoliko utisaka sa derbija:

        - prvo bi se zahvalio komsijama na kupovini 1000 karti, znacila nam je ta finansijska pomoc. Nemojte se ustrucavati ni sledecih godina to da radite. Covek da pozeli takve goste, daju novac a ne dodju
        - drugo bi se zahvalio Trinkijeriju. Vidite sta znaci iskusan trener, kako je podjebavacki "krenuo" na Filipa, pa mu ovaj vratio na terenu. Bravo majstore. Samo da se ne seti i krene nekog svog igraca da proziva...

        Tomic je odradio doktorski pripremu meca. Ponistio je onu skupocenu prevaru kao taksenu marku. Do povrede Reglanda mi smo delovali tako mocno i igrali jebacku kosarku da komsije nisu znale sta ih je snaslo. 11:2 za prvih 5-6 minuta igre. Delovalo je kao da ce utakmica da se zavrsi sa 72:43 rezultatom. Medjutim povreda Reglanda, njegova zelja da igra uprkos povredi(covek manje u odbrani i covek manje u napadu) nas je prilicno kostala momentuma. Narocito u trecoj cetvrtini kada je Regland isao samo pravolinijski, cak nije ni mogao da se demarkira od svog cuvara.
        Odlicna promena taktike u toku utakmice i prilagodjavanje teskoj povredi prvog pleja i najboljeg igraca. Bravo Milane. Igraci nisu padali duhom iako takve povrede znaju da uticu i na tim, ali je Filip odlicno komandovao nasom igrom, uprkos svemu: mali, zdepast, debeo, kratki udovi, nema brzinu ali je srcem odigrao na, cini mi se, 150% svojih mogucnosti.

        Na kraju o sudjenju. Uopste nisam zadovoljan. Sreca pa je Belosevic malo korigovao onu dvojicu pe*era(karakterna osobina) inace bi bilo katastrofalno. Doduse jeste morao da se izvinjava klupi KKP posle jedne odluke...ali dobro velikodusni ste vi, pa cete mu oprostiti.
        Sudjenje je bilo tacno takvo kako sam ocekivao Odzo i Beron po 3 licne vec pocetkom druge cetvrtine (bravo Milane i za ovo prilagodjavanje), par faulova u napadu, nekoliko faulova sviranih u odbrani za povlacenje igraca za dres, iako se takvi startovi na drugoj strani nikad ne sviraju - cak i ako igrac podigne ruku da prizna faul, Pejdz kada je faulirao igraca na 40s pre kraja utakmice na +5 za nas, da je sudija svirao faul to bi i bio kraj meca, ne bi se ni igrao produzetak. Ali to je Javor. Bilo je jos nekih gresaka na obe strane ali mislim da to nisu tendencije.
        Nadam se da cemo u sledecem mecu imati bolje sudjenje

        P.S.
        Kakva je ono taktika da ne dozvoljavas bilo kakav pokusaj suta za 2 poena?!?!? Alo majstori... pa meni je zao samo sto nisu bile bolje sudije pa da odsude svih 20 namernih prekrsaja. Alo majstori pa i ne pokusavate da bar malo idete na loptu kod prekrsaja(doduse ocekivaano obzirom da je Blavor sudija). Ja ne znam da li bi mogao uopste da navijam za tu grupaciju mesara. Pa vaseg Jankovica (koji ne bi pogodio slobodno ni da mu zivot zavisi od toga) smo nekoliko puta pustili da poentira kada je se lepo izborio za poziciju a bar njega bi bilo logicno faulirati mesarskim faulovima. Cestitke momci sto ste ostali kosarkaski igraci i sto vam je igra ispred "pobede po bilo koju cenu"
        +4. Sa bacanjima bi bilo +6 ako racunamo da bi Covic pogodio oba.

        Belosevic.

        Comment


        • Izvinjavam se, bio sam ubedjen da je 85:80 a bilo je 84:80

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Boljeg nemamo, goreg necemo naci...Koga da udvajaju..Filipa? Hehe..kako nece...Sacekajmo ipak pocetak meca, ne verujem nijednima oko povreda )
            Od pleja koji postigne 16 poena i 9 asistencija u polufinalu plej-ofa nepregledan je niz gorih.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by From downtown View Post
              Stani, jesam li ja lud ili vi upravo ignorisete cinjenicu da smo mozda ostali bez Reglanda za ovaj plej of?
              Faze.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Sta je sa Reglandom zna li se? On nam je 30%ekipe

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Od pleja koji postigne 16 poena i 9 asistencija u polufinalu plej-ofa nepregledan je niz gorih.
                  Filip jeste odigrao odlično ali očekivati da svaku odigra tako nije realno,ako bude na terenu dugo verujem da će izgubiti bar 5 lopti,nevidjen pritisak će da vrše na njega na terenu a i na tribinama

                  Comment


                  • Sad se prica da ce Regland biti spreman, drzite palceve.

                    Comment


                    • Za slučaj da su priče da je Džo povređen istinite, šta biste menjali? Ili još bolje, koga od "otpisanih" vratiti u tim? Ja sam za Nenadića.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Za slučaj da su priče da je Džo povređen istinite, šta biste menjali? Ili još bolje, koga od "otpisanih" vratiti u tim? Ja sam za Nenadića.
                        Apsolutno za Nenadića, ima kontrolu lopte, zna jako do kraja i ima poludistancu. Može da bude dobar u odbrani (visina i snaga) za razliku od Juniora a na pozicijama 4 i 5 imamo već 4 igrača plus Stratosa, tako da (da ponovim) Nenadić svakako.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Opa Ganac, prva reputacija posle godinu dana. Konacno proradilo, da Nenadic, mada nam nije potreban. Davidovac i KC rade posao.

                          Comment


                          • Nenadica sad staviti mesto juniora ma koliko ga ne voleo bi bilo samoubistvo..Mislim da ce Joe igrati...Svakako..nam se ukazuje prilika da resimo ovo u dve tekme,ako ne igra Novica, oni dole nemaju kosarkaskog IQ nista...sem Dzok, ali to je sitno i nedovoljno..doduse nemamo ni mi, ali imamo silu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nenadica sad staviti mesto juniora ma koliko ga ne voleo bi bilo samoubistvo..Mislim da ce Joe igrati...Svakako..nam se ukazuje prilika da resimo ovo u dve tekme,ako ne igra Novica, oni dole nemaju kosarkaskog IQ nista...sem Dzok, ali to je sitno i nedovoljno..doduse nemamo ni mi, ali imamo silu
                              Ono gore sam napisao ako Regland ne igra (iako bih rado menjao Juniora za Nenadića).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ono gore sam napisao ako Regland ne igra (iako bih rado menjao Juniora za Nenadića).
                                KOliko sreće drugi imaju da ti daju reputaciju. Ja još uvek ne mogu.

                                Comment

                                Working...
                                X