Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Znam da su oba J pracena dvije godine, cak je ovaj zavrsio i na kampu Heata, nije valjda slucajno? Zato i Topic jeste bio zacudjen njihovim ucinkom, dakle nisu pali sa marsa. Ako su bili praceni za vrijeme RA logicno mi je da su to bili ti momci ako tvrdis da nisu, ok, povjerovacu ti, ali neko ga jeste preporucio. Poenta ostaje da je potpis takve dileje los posao.
    Kakve veze sa Zvezdom ima to sto je Jankovic zavrsio na kampu Majamija, ne razumem? A to da su praceni dve godine je izjavio Covic, nakon sto je Muta zakukao da smo ih oteli. Imajuci u vidu da je Radonjic otisao iz kluba, da momke koji su mu pomagali oko skautinga niko nije zvao i da klub nema skauting sluzbu (na koju si se prvo pozvao), postavlja se logicno pitanje - ko je tacno pratio njih dvojicu dve godine? Jedino ako ih je Covic licno gledao na koledzu i u razvojnoj ligi, posto je on tu jedina konstanta...

    Comment


    • Sportski sektor, skauting služba:


      - E, imaš li na lageru neku perspektivnu četvorku-peticu s našim pasošem?

      - Imam, ništa ne brigaj!
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Sportski sektor, skauting služba:

        - E, imaš li na lageru neku perspektivnu četvorku-peticu s našim pasošem?
        - Imam, ništa ne brigaj!
        - I dok si na kompu pogledaj imamo li nekog keca, iskusnog, domaćeg olso...da je viši od 177cm?
        - Naravno... a jel bitno kolko viši?

        Comment


        • Originally posted by Nas View Post
          Kakve veze sa Zvezdom ima to sto je Jankovic zavrsio na kampu Majamija, ne razumem? A to da su praceni dve godine je izjavio Covic, nakon sto je Muta zakukao da smo ih oteli. Imajuci u vidu da je Radonjic otisao iz kluba, da momke koji su mu pomagali oko skautinga niko nije zvao i da klub nema skauting sluzbu (na koju si se prvo pozvao), postavlja se logicno pitanje - ko je tacno pratio njih dvojicu dve godine? Jedino ako ih je Covic licno gledao na koledzu i u razvojnoj ligi, posto je on tu jedina konstanta...
          Ima veze, jer decko nije bio anonimus, bio je na radaru kluba duze vrijeme. Ti sad govoris u fazonu kako je to Coviceva laz da se opere pred Mutom. Ko je njega pratio i doveo onda bih i ja volio da znam. Jer nije mi realna prica da neko moze tek tako potpisati ugovor na 3g bez ikakvog pojma koga dovodis.
          U ostalom sto lijepo ne odgovoris, sticem utisak da se u sve razumijes.

          Comment


          • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment




            • Ročesti da šije odbranu koliko je nezaustavljiv u napadu bio bi jeftiniji od Šveda za 500K - max.

              Zato ovo može da se gleda po vasceli dan...ko filmski maraton.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ima veze, jer decko nije bio anonimus, bio je na radaru kluba duze vrijeme. Ti sad govoris u fazonu kako je to Coviceva laz da se opere pred Mutom. Ko je njega pratio i doveo onda bih i ja volio da znam. Jer nije mi realna prica da neko moze tek tako potpisati ugovor na 3g bez ikakvog pojma koga dovodis.
                U ostalom sto lijepo ne odgovoris, sticem utisak da se u sve razumijes.
                Opet te pitam, sta cini taj famozni radar kluba koji je pratio Jankovica i Jovanovica duze vreme, jel' su to neki ljudi, ili je Covic izumeo masinu za pracenje igraca? Ako su ljudi, pitam te koji su?

                Nije realna ni prica da se na 3 godine potpise Radicevic, pa da posle 17 utakmica dobije otkaz. Nije realna ni prica da se kao zamena na poziciji pleja, opet na 3 godine dovede igrac koji nije plej, pa da posle par meseci i on dobije otkaz. Nije realna prica ni da se kao privremeno resenje dovede predsednikov sin od 175 cm, a da onda to privremeno resenje postane i stalno...

                Comment


                • Na pocetku sam ti odmah rekao za koga mislim da ih je pratio, ti kazes da nisu ti momci i da klub nema apsolutno nikakvu pomoc oko izbora pojacanja. Dakle svelo se na to da ih niko nije pratio odnosno da je Covic cuvsi da ih Partizan zeli, naredio Alimpijevicu da ih uzme? Znaci svaki igrac, izuzev nabrojana tri, je u ovaj klub dosao voljom menadzera a struka je samo dala amin? Za ovo ostalo se zna jasno cija je greska.

                  Comment


                  • Jdini koji ovde trenutno ima neku vrstu skautinga je Partizan koji je pre mesec dva doveo ong čiču čijeg imena sad ne mogu da se setim (1 čovek). Svima su osnovna skauting služba isključivo menadžeri.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Na pocetku sam ti odmah rekao za koga mislim da ih je pratio, ti kazes da nisu ti momci i da klub nema apsolutno nikakvu pomoc oko izbora pojacanja. Dakle svelo se na to da ih niko nije pratio odnosno da je Covic cuvsi da ih Partizan zeli, naredio Alimpijevicu da ih uzme? Znaci svaki igrac, izuzev nabrojana tri, je u ovaj klub dosao voljom menadzera a struka je samo dala amin? Za ovo ostalo se zna jasno cija je greska.
                      Ne znam da li je Covic naredio, ili ih je licno Alimpijevic zeleo, al' znam da ih nije pratila nikakva skauting sluzba, jer tako nesto u Zvezdi ne postoji. I to cak nije nikakva tajna, svi koji su iole upuceni u funkcionisanje kluba to znaju. Za momke koji su pomagali Radonjicu sam ti objasnio - oni su poslednji put bili aktivni leta 2016. i tada nisu predlozili ni Jankovica, ni Jovanovica, posebno jer Radonjic nije zeleo igrace direktno sa koledza. Sto se tice nacina na koji igraci zavrsavaju kod nas - da, to se mahom svodi na ponude nekoliko menadzera sa kojima klub saradjuje. Cak i pomenuti Dzenkins i Kvinsi Miler su ponudjeni od Miska, prednost je bila sto je trener vec bio upoznat sa njihovim kvalitetima, jer su bili medju igracima koje su momci sa RSB-a ranije skautirali i poslali Radonjicu. I da, neki igraci su dosli i bez amina struke, a neki su dosli kao deo Miskovog "paketa" (ako hoces jednog, moras uzeti i drugog). Celokupan "sistem" dovodjenja igraca je amaterski i ne postoji nikakav nagovestaj da ce se to promeniti. Srecom, sada makar imamo trenera koji ce eto dovesti nekog Fajea iz lige u kojoj je godinama radio, al' naravno da ozbiljnom i organizovanom klubu to ne bi smelo da bude dovoljno.

                      Comment


                      • negde mi se zagubila tema bivsi igraci. kakva bobinacija . bobi za 17 minuta 18 poena 8 skokova. na dva minuta pre kraja gluperda rivers ga vadi pri rezultatu 94:92 utakmica se zavrsava 98:107
                        nikad nisam voleo riversa i nije mi jasno kako ga godinama smatraju jednim od najboljih trenera u nba. indijanac klasican

                        Comment


                        • Mi smo sa strancima korektno prošli ,da imamo love za poziciju 1 i 4 da kao back up igrače dovedemo proverene školovane sa odredjenim iskustvom,mislim da bi mogli i da se pošibamo za Uleb Cup!

                          Comment


                          • Aktivno se trazi resenje resenje za back up-a...Sto se tice Borise mislim da mu sad treba dati dosta vise sanse i da se vidi do dolaska tj oporavka Mitra da li moze ili ne moze...

                            Tim koji ce biti na polusezoni sigurno je po meni jaci od Valensije ili bar egal, kao i Unicaje..Jedino ko jeste jaci, ali ne i nepobediv su Rusi...iz prikajka vrembaju Alba i jos neki timovi...

                            Ono sto mi nije jasno kod Tomica jeste prevelika minutaza Berona, mozda zeli da vidi tj da krene u sutersku formu posto u njoj nije. Faye je uvek bio dobar mada jeste igrao u smesnim timovima, Zirbes se jos trazi, dok je Regland lider. Takodje moram reci da mi se ne svidja ni minutaza Lazica koji igra slabije iz sezone u sezonu, po meni max 10-15minuta...nikako vise...

                            Sto se tice domacih doprinos je jako mali i bice sve manji, malo se preteruje i sa minutazom stranaca, ali ajde da je morala da se opere poslednja sezona, pa da se malo stisnulo..nema potreba ici svaki mec maximalno, pa ni u EC, tu misli na rotaciju. Raduje rola Radanova alije mala, do nove godine treba dati sansu, a onda tamo posle kupa negde stinsuti tu minutazu, mada verujem da znaju sta rade, imamo nikad jaci strucni stab, tu ne mislim na trenera vec na sve koji su tu.

                            Po meni treba vise vremena da dobiju Ristic, Dobric , Radanov a manje Lazic... Nenadic i Covic nemaju mesta u Zvezdi, sa tim da bih Nenadica poslao na pozajmicu do superlige, gde bi mu onda dao vecu sansu.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Aktivno se trazi resenje resenje za back up-a...Sto se tice Borise mislim da mu sad treba dati dosta vise sanse i da se vidi do dolaska tj oporavka Mitra da li moze ili ne moze...

                              Tim koji ce biti na polusezoni sigurno je po meni jaci od Valensije ili bar egal, kao i Unicaje..Jedino ko jeste jaci, ali ne i nepobediv su Rusi...iz prikajka vrembaju Alba i jos neki timovi...

                              Ono sto mi nije jasno kod Tomica jeste prevelika minutaza Berona, mozda zeli da vidi tj da krene u sutersku formu posto u njoj nije. Faye je uvek bio dobar mada jeste igrao u smesnim timovima, Zirbes se jos trazi, dok je Regland lider. Takodje moram reci da mi se ne svidja ni minutaza Lazica koji igra slabije iz sezone u sezonu, po meni max 10-15minuta...nikako vise...

                              Sto se tice domacih doprinos je jako mali i bice sve manji, malo se preteruje i sa minutazom stranaca, ali ajde da je morala da se opere poslednja sezona, pa da se malo stisnulo..nema potreba ici svaki mec maximalno, pa ni u EC, tu misli na rotaciju. Raduje rola Radanova alije mala, do nove godine treba dati sansu, a onda tamo posle kupa negde stinsuti tu minutazu, mada verujem da znaju sta rade, imamo nikad jaci strucni stab, tu ne mislim na trenera vec na sve koji su tu.

                              Po meni treba vise vremena da dobiju Ristic, Dobric , Radanov a manje Lazic... Nenadic i Covic nemaju mesta u Zvezdi, sa tim da bih Nenadica poslao na pozajmicu do superlige, gde bi mu onda dao vecu sansu.
                              Bold 1. Neka insajderska informacija ili pusta želja, kao isvih nas?
                              Bold 2. Zašto trpaš u isti koš dunstera Čovića i talentovanog Nenadića?

                              Comment


                              • Za osvajanje ABA lige I napad na EC nama trebaju pojacanja na 1 i 4.
                                U klubu su a posebno Tomic vrlo svesni te cinjenice.


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X