Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra tekma za Andorru, sa daleko inferiornim rosterom su nam mnogo zadali problema. Nije ni cudo kad ih vodi Ibon Navarro, verovatno najperspektivniji Spanski trener trenutno. Sve njegove ekipe igraju pametno, traze matchups, neutralizuju primarna oruzja i sl. Najvise zabrinjava da je nama ekipa koja nema ni visinu, ni atleticnost unutra uspela da zatvori reket prilicno, oblast gde smo trebali da ih pregazimo.

    Pobeda je pobeda, ali moramo mnogo bolje od ovoga. Baron jedini nema pravu rolu na terenu, i to je ocigledno. On je za sada izgubljen u sistemu. FC3 necu da pominjem, covek mora da nestane da bi ovo licilo na ozbiljan tim...

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      FC3 necu da pominjem, covek mora da nestane da bi ovo licilo na ozbiljan tim...
      ABA



      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • 75% slobodna? Svaka cast kako on sa svojom konstitucijom dobaci do kosa, bez da skace! Jos ima i 75% suta, pa vi vidite o kakvom se igracu radi! Prelazi sve prepreke i mukotrpnim radom je zasluzio mesto u timu!

        Comment


        • Mozda da se skupite vi kritičari pa na Kalemegden u protest,ja ću da vam donesem po burek da ne vičete na prazan stomak

          Comment


          • .. ili možda bolje Vi, poštovaoci lika i dela maminog mezimčeta, u predgrađe na sarme ?! Ima Vas dosta manje, lakše za organizovati..

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Mozda da se skupite vi kritičari pa na Kalemegden u protest,ja ću da vam donesem po burek da ne vičete na prazan stomak
              Samo ako je od Trpkovića.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Burek se kod vas pravi dosta masan,ono da ti kaplje niz bradu.Meni to odgovara ja volim takav burek.
                Ali nema nidje Covica,oglasava li se dje.Nisam mu glasa cuo od onoga finala,osim kod Marica nedje nesto je pricao o politici.
                Ocekivao sam poslije ova dva demoliranja koja ste nam priredili da ce da izadje u javnost i da likuje.
                Last edited by E1_PG; 17-10-18, 17:09.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Burek se kod vas pravi dosta masan,ono da ti kaplje niz bradu.Meni to odgovara ja volim takav burek.
                  Ali nema nidje Covica,oglasava li se dje.Nisam mu glasa cuo od onoga finala,osim kod Marica nedje nesto je pricao o politici.
                  Ocekivao sam poslije ova dva demoliranja koja ste nam priredili da ce da izadje u javnost i da likuje.
                  To se krčka a trenutno mu je problem O'stoja L'imar koji mu je oteo uzdanicu i preveo u grobare Ontario...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Burek se kod vas pravi dosta masan,ono da ti kaplje niz bradu.Meni to odgovara ja volim takav burek.
                    Ali nema nidje Covica,oglasava li se dje.Nisam mu glasa cuo od onoga finala,osim kod Marica nedje nesto je pricao o politici.
                    Ocekivao sam poslije ova dva demoliranja koja ste nam priredili da ce da izadje u javnost i da likuje.
                    Čovara bi da se ,,otvori na rebra" što ne može uživo da šilji patke nad iskopom Tomića, Reglanda, Fajea i Perpera...zatim da lamentira nad idealnim skorom na početku sezone...da se svima nabije tetke za onih 43 bacanja u Morači.
                    ... ali za njega je onaj tas na drugoj strani pretežak i osobito gorak;

                    "Kad je to sinak potpisao ugovor? ... kako to da je tupson Jankela preveslao uber managera i nakon iskustva sa Mekelom...šta bi sa kintom od Lesora....Jovanovića, Enisa, Kurte - Murte? "

                    Ako se Jankela kejs završi najcrnje po KKCZ kako je i krenulo...pojaviće se lajv sa svim mogućim dosijeima, ugovorima, fotokopijama i tajnim snimcima koje ni Sekuritatea iz najboljih dana nije mogla da napakuje.
                    Ili će se baš tog dana kada se Jankela uslika u onom dresu ,,bez boja" pojaviti info kako je ili Pefi baš sad na jesenjem popustu ili Pulen viđen sa Šunturlićem na kafi sa ratlukom.
                    Last edited by Wingwalker; 17-10-18, 17:30.

                    Comment


                    • Znaci to je razlog.Coki Coki a sve se fino namjestilo sad da izdominiras.
                      Da ne bi toga Jankovica....
                      Last edited by E1_PG; 17-10-18, 17:29.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Mozda da se skupite vi kritičari pa na Kalemegden u protest,ja ću da vam donesem po burek da ne vičete na prazan stomak
                        Mozda da se vi postovaoci lika I dela sina Filipa za pocetk nekada skupite u Pioniru.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Burek se kod vas pravi dosta masan,ono da ti kaplje niz bradu.Meni to odgovara ja volim takav burek.
                          Ali nema nidje Covica,oglasava li se dje.Nisam mu glasa cuo od onoga finala,osim kod Marica nedje nesto je pricao o politici.
                          Ocekivao sam poslije ova dva demoliranja koja ste nam priredili da ce da izadje u javnost i da likuje.
                          Znaci,prati se hepi tv u Titogradu?

                          Comment


                          • Samo nemojte više po mozgu sa onom urbanom legendom: ,, došao je samo da pomogne u KLS-u,
                            hteo da pali negde usvet ali ga je Tomić usled nepostojanja boljeg rešenja sa srpskim pasošem na toj poziciji volšebno urazumijo da ostane,
                            eto za simboličnih 80K."

                            ...i eto nama selameta.
                            Last edited by Wingwalker; 17-10-18, 18:33.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Znaci,prati se hepi tv u Titogradu?
                              Samo jutarnji program,parovi ne vise preferiram zadrugu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Samo jutarnji program,parovi ne vise preferiram zadrugu.
                                Jel preko SBBa ili Kopernikusa ?

                                Comment

                                Working...
                                X