Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra pocinje juniorski turnir, nasi klinci igraju u Zadru, gde pored domacina igraju jis Partizan, Cibona, Olimpija i Buducnost . Dva najbolja tima plasirace se na zavrsni turnir.
    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 28-11-18, 22:27.

    Comment


    • Originally posted by Nas View Post
      Nije bilo nikakve potrebe da izvlaci stvari iz konteksta i kalupi ih u 1 tendenciju, jer je bukvalno samo okacio dve Coviceve izjave izmedju kojih je proslo 10 meseci, a koje su kontradiktorne....
      Sa time se dosta i preteruje.... istina jeste da on kiti svoje izjave u zavisnosti od situacija, ali one nisu toliko kontradiktorne niti izmisljene ili ih ja barem nisam tako doziveo.
      Verovatno tj sigurno je ranije gnjavio Bartolomeua za A licencu a ovaj mu nesto neodredjeno i neformalno obecavao, sto nije isto sto i zvanicni pregovor Evrolige sa klubom. Kicenje jeste sto je to ranije predstavljao kao pregovor sa Evroligom, ali to je prilicno bezazleno posto je stvarno bilo razgovora i ubedjivanja na tu temu... tj ne moze se reci da je to cista izmisljotina. S obzirom da nista nije igralo sem keserice od 10 milki, verovatno je od toga u nekom trenutku i odustao, a tek sada izjavio koliko je to bila daleka prica...ne onda, da bi bio sto atraktivniji za sponzore dok smo igrali tu Evroligu. I to je po meni u redu, ne razumem zasto bi se sada to predstavljalo kao obmanjivanje? Ko je obmanut?
      Tim jeste podmladjen s obzirom na broj domacih igraca, a trener odredjuje koliko ce ko igrati, ne direktor. Sto se tice Filipa ubedjen sam da Covic ne govori Tomicu koliko i da li ovaj treba da igra, vec je to Tomiceva odluka... da li da bi mu se udodvorio ili je toliko slep u proceni, nisam siguran.
      Last edited by mmajstor; 28-11-18, 23:20.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Sto se tice Filipa ubedjen sam da Covic ne govori Tomicu koliko i da li ovaj treba da igra, vec je to Tomiceva odluka... da li da bi mu se udodvorio[B] ili je toliko slep u proceni, nisam siguran.
        ...biće da toliko slep nije.
        Last edited by Wingwalker; 28-11-18, 23:55.

        Comment


        • Ako nije slep onda je glup?

          Mora biti da cenjeni forumasi bolje znaju od Tomica stanje u klubu. Verujem da je njihovo znanje kosarke daleko bolje nego Tomicevih 30 godina profesionalnog bavljenja kosarkom? Ipak oni prate iz fotelje.
          Sto se mene tice Tomic je mogao da dovede i svoju majku da mu igra u timu. Sve dok igra KKCZ ima glavu i rep(a slozicemo se da ima) sta me briga koga je Tomic odabrao medju 15 igraca. Ja pratim celokupnu sliku i trenutno mi se ona mnogo vise dopada nego Radonjiceva prva sezona. Tim mi deluje bolje, igra mi deluje bolje, rezultati(ovi pocetni) mi deluju bolji.
          On sa njima provodi svaki dan po ceo dan i sigurno zna bolje od mene zasto igra Covic. Meni posteno nije jasno ali ja sam samo navijac.

          Ja licno ocekujem neku doselekciju na poziciji pleja i to verovatno odmah nakon sto KKP dovede ovih par igraca i zaredjaju nekoliko pobeda.
          E da jos nesto....meni nas tim(bez Filipa u igri naravno) deluje kao sklopljen da se nadmece protiv BUD. Kao da je pravljen da moze lako izaci na kraj sa BUD. Mislim da im mi najmanje odgovaramo od svih ekipa.

          Comment


          • Da, forumaši su svi strucnjaci i treneri i bolje znaju od Tomića. . . Voleo bi on Spanulisa na kecu ali nema rodjaci. . .

            Comment


            • Svako se nada doselekciji na 1 i 4 ,a da li je to realno videćemo

              Comment


              • Da dodam na Covina saborna dela i ono da ce igrati svi domaci igraci Sto se tice Tomica, videcemo na kraju sezone, tj ABA lige, ako je ne uzme on ce u principu zameniti Alimpija u Sibiru...

                Daleko je trenutno bilo sta predvideti sem da cemo mi biti prvi iz ABA lige, Buducnost verovatno druga...ako uguramo Megu nekako na cetvrto mesto to bi bilo dobro, u usprotnom ce biti zajebano. Tomic ima neku perspektivu dobio je tim i jak strucni stab, sto u principu nijedan trener nije imao kao polaznu osnovu. Videcemo, tu smo da gledamo i ako smemo da hvalimo ili kritikujemo...O nekimABA projekcijama mozmeo pricati tek kad se zakljuca prelazni rok, ali od nekog domaceg PG nema nista po meni, moze uleteti jos jedan stranac samo mada sumnjam u to...

                Buducnost, partizan ce se sigurno pojacati sa bar dva igraca, trenutno je trziste prazno i to ce biti kad s enesto pojavi,cene su jos visoke, posto nisu jedini koji traze igrace...Cedevita, ne znam stvarno sta misli, ali eventualno jedan igrac, mislim da im i ne treba vise, ocekujem tipa Luku Zorica

                Molim da forumasi ne prave razlike izmedju Tomica i forumasa posto je jasno da covek zna vise. MOze se praviti izmedju trenera medjusobno ili samih forumasa itd..Nema smisla paliti vatru na poredjenja npr LosmiSK i Tomica..stvarno nema smisla pisati takve stvari.

                Po mei je trenutno sa 40-30-30 sto sam rekao na pocetku sezone Buducnost, CZ, Cedevita...Doslo na 35% 35% 15% 15% Budcnost, CZ, Ced i Mega salim se KKP...

                Buducnost da nas pocisti, fali im jedan Pjer Dzekson...neki mamojeb na mestu PG ))
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  Svako se nada doselekciji na 1 i 4 ,a da li je to realno videćemo
                  Imas radanova, davidovca i nenadica, realno je da bar jedan od njih troje bude u 12 umesto kancera

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Imas radanova, davidovca i nenadica, realno je da bar jedan od njih troje bude u 12 umesto kancera
                    sramota sta pises neka ti je na cast ...Davidivac ,Radanov i Nenadic igraju ...kad koji i koliko odlucuje onaj koji je sa njima svaki dan i najbolje poznaje situaciju

                    Comment


                    • Ja se iskreno nadam plejmejkeru do NG

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja se iskreno nadam plejmejkeru do NG

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        i ja se nadam Teodoru ili igracu slicnih kvaliteta ali mi se cini da od toga nece biti nista ...ali do tada podrzavati sve nase igrace maksimalno

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          sramota sta pises neka ti je na cast ...Davidivac ,Radanov i Nenadic igraju ...kad koji i koliko odlucuje onaj koji je sa njima svaki dan i najbolje poznaje situaciju
                          Onda taj sto poznaje najbolje takodje mora da ide, jer ocigledno da nije bas najbistriji

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Mislim da im mi najmanje odgovaramo od svih ekipa.
                            aferim...
                            Last edited by Wingwalker; 29-11-18, 15:42.

                            Comment


                            • Drugari forumasi, ako vas prosle sezone Nebojsa Covic nije naucio koliko je tvrdoglav, pa makar to bilo na stetu kluba, onda ne znam. Dovesce mozda pojacanje na 4, ali ce sin da bude bek ap do kraja sezone. Sto pre to shvatite bice vam lakse.

                              Comment


                              • Ako junior bude bek ap do kraja sezone, slobodno možemo da se oprostimo od svih mogućih titula (ABA, KLS, KRK), jer su svi konkurenti vršili i vršiće doselekciju tamo gde im škripi, samo ćemo mi da se samoubijemo a ako tako bude bolje je da sa sinkom ode u Železnik.
                                Džaba mu sve "zasluge" do sada kada se matrica u vođenju klubova ponavlja.
                                Last edited by nebitan; 29-11-18, 18:03. Reason: slovne greške
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X