Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Evo,piatacu te jos jednom.
    Koga bi ti zeleo za pojacanje na toj poziciji?
    Već sam nekoliko puta odgovorio na to pitanje, pročešljaj teme pa ćeš naći odgovor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Meni nisi.
      Juce sam ti postavio to pitanje,a odgovor u tvoje ime sam dobio od drugog forumasa...

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Već sam nekoliko puta odgovorio na to pitanje, pročešljaj teme pa ćeš naći odgovor.
        Cekaj, problem je da napises odgovor sa jednom recju (prezime), ali nije da napises dva reda teksta?

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Cekaj, problem je da napises odgovor sa jednom recju (prezime), ali nije da napises dva reda teksta?
          Tako je.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Dobar je Dekkard,ne slazemo se u nekim situacijama,ali je stvarno dosta pisao zasto ne zeli ennisa...

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Dobar je Dekkard,ne slazemo se u nekim situacijama,ali je stvarno dosta pisao zasto ne zeli ennisa...
              X puta je napisao zašto nece, ali ja bar ne procitah nijedno alternativno ime koje on misli da treba da dodje.

              Comment


              • Baj d vej, koja je ovo fora sa Bogijem? Vidim da pise na b92, iako je rekao da nece. Ovde je bio moderator i sta se desilo? Bila je prica nece da pise zbog vremena, al' izgleda da lagi malo cika Bogi.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Peti stranac, moram da priznam da cmeo sigurno biti najatraktivnija ekipa u Evropi tj u EL...Po meni nije los potpis, doduse mozemo komtono da postavimo miska za predsednika ali potpis nije los....To sto ima 25g ne znaci nista, niti su ovi mladi sa 23g niti je on mator za 25g....

                  Licno mislim da smo ga uzeli zbog tranzicije....Rocesti,Enis, Dangubic, Jankovic I Lesort petorka ima da se leti do meseca....ubrzace se igra maksimalno, ne znam kako moze Enis da izgleda u ozbiljnom sistemu ali definitivno nije los igrac....

                  Ono sto bode oci peti stranac, nikad vise kod nas, videcemo sta I kako, mene ovi rezultati nisu nesto dotakli, jeste sama igra protiv Efesa ali mene zanimakad se spusti procenat kako ce to izgledati.

                  Hteli ste drugaciju kosarku, napadacku..Hteli ste mitsku zver...trojke 100p pa dragi moji ljudi to ste upravo dobili....

                  Pero i Milko se ne vode kao stranci (ogradjujem se ako gresim, za Milka mogu da garantujem da je domaci igrac a mislim da i Pera ima nas pasos), a Bob Dylan ce podneti zahtev za nase drzavljanstvo. Ne pitaj me kako i pod kojim uslovima uglavnom u toku je procedura.

                  To sto je Dylan stranac jos uvek ne znaci i automatski i da vuce i platu kao stranac tako da ni to ne treba puno da nas brine.Mnogi domaci igraci su na vecoj apanazi od Dylana.

                  Mnogi koji se pitaju zasto Dylan kada imamo Davidovca, kada je ugovaran Dylan, Davidovac je u Areni sedeo pored klupe u civilu a ovde je od 99 % forumasa teran ne nazad u FMP nego i u Vrsac.

                  Comment


                  • Nije mogao da se ostvari kao moderator, a kao običan forumaš/insajder može...
                    Mislim, ko će ga znati, koji su mu porivi odlaska sa ovog foruma? Vidim da se dosta ljudi ne pojavljuje (koji su prešli onog 4/5..)
                    I da iznesem jednu svoju impresiju o suđenju Zvezda vs Efes.
                    Sudije nisu bile ključan faktor, tj svojim suđenjem/greškama nisu uticali na igru i rezultat. Bilo je sitnih grešaka na račun oba tima ali ne drastičnih koje bi promenie tok utakmice.
                    P.S. Možda je Bogi "izgubio" nalog
                    Last edited by nebitan; 09-12-17, 21:12.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pero i Milko se ne vode kao stranci (ogradjujem se ako gresim, za Milka mogu da garantujem da je domaci igrac a mislim da i Pera ima nas pasos), a Bob Dylan ce podneti zahtev za nase drzavljanstvo. Ne pitaj me kako i pod kojim uslovima uglavnom u toku je procedura.

                      To sto je Dylan stranac jos uvek ne znaci i automatski i da vuce i platu kao stranac tako da ni to ne treba puno da nas brine.Mnogi domaci igraci su na vecoj apanazi od Dylana.

                      Mnogi koji se pitaju zasto Dylan kada imamo Davidovca, kada je ugovaran Dylan, Davidovac je u Areni sedeo pored klupe u civilu a ovde je od 99 % forumasa teran ne nazad u FMP nego i u Vrsac.
                      Ma dobar potpis, nemam ja licno problem sa strancima nego je nc pricao o timu sa sve srbima Si video optuznicu? Ipak ne stima nista..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Stvar je u tome da bih ja izbacio neko ime trebalo bi da znam sa kojim budžetom raspolažem, kao i da znam definitivnu situaciju sa Radičevićem, i eventualno sa Kešeljem, Apićem i Lazarevićem, pošto oni najmanje igraju. Ovo što kaže Czbg9 je tačno - nikad sebi neču dopustiti glupost da se sa svakim stavom nekog forumaša slažem ili ne slažem po svaku cenu, zato što mi je forumaš simpatičan/manje simpatičan, na primer sa njim se u nekim stvarima ne slažem, u nekim se slažem i smatram da je to normalno, nije se niko naučen rodio i uvek mogu da pročitam nešto što je meni promaklo i da promenim mišljenje zbog toga ako treba. Ali, s druge strane očekujem i da neko uvaži moje argumente kad se već potrudim da ih izložim.
                        Last edited by dekkard; 09-12-17, 21:15.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Stvar je u tome da bih ja izbacio neko ime trebalo bi da znam sa kojim budžetom raspolažem, kao i da znam definitivnu situaciju sa Radičevićem, i eventualno sa Kešeljem, Apićem i Lazarevićem, pošto oni najmanje igraju. Ovo što kaže Czbg9 je tačno - nikad sebi neču dopustiti glupost da se sa svakim stavom nekog forumaša slažem ili ne slažem po svaku cenu, zato što mi je forumaš simpatičan/manje simpatičan, na primer sa njim se u nekim stvarima ne slažem, u nekim se slažem i smatram da je to normalno, nije se niko naučen rodio i uvek mogu da pročitam nešto što je meni promaklo i da promenim mišljenje zbog toga ako treba. Ali, s druge strane očekujem i da neko uvaži moje argumente kad se već potrudim da ih izložim.
                          Druze, tebe je neko iznad pitao "ko bi po tebi trebao da dodje" i ti si odgovorio da prelista unazad stranice, da si napisao to. Je l' jesi ili nisi? I mene zanima koga priželjkujes, a da bi potencijalno bio realan, bez ikakvih uvida u finansijsku situaciju u decimalu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nije mogao da se ostvari kao moderator, a kao običan forumaš/insajder može...
                            Mislim, ko će ga znati, koji su mu porivi odlaska sa ovog foruma? Vidim da se dosta ljudi ne pojavljuje (koji su prešli onog 4/5..)
                            I da iznesem jednu svoju impresiju o suđenju Zvezda vs Efes.
                            Sudije nisu bile ključan faktor, tj svojim suđenjem/greškama nisu uticali na igru i rezultat. Bilo je sitnih grešaka na račun oba tima ali ne drastičnih koje bi promenie tok utakmice.
                            P.S. Možda je Bogi "izgubio" nalog
                            Primetih da je dosta njih otislo, Djuras, Abraham, Bogi, pa cak je i Dravot bio registrovan. Nema ih vise. U principu ovde i jeste problem mnostvo likova koji su davili forum nekim klinacko ratobornim stavom, al' ih je dobar broj do sada vec dobio ban na neko vreme, pa ih je sve manje. Ne pise se vise toliko cesto, ali to uopste ne mora biti lose.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma dobar potpis, nemam ja licno problem sa strancima nego je nc pricao o timu sa sve srbima Si video optuznicu? Ipak ne stima nista..
                              Nisam je video, zasto bi imao uvid u optuznicu i kakve veze ima optuznica sa prelaznim rokom. Jeste to njegova ideja da svih 12 budu iz Srbije ali pod uslovom da imamo malo veci budzet od ovog sadasnjeg pa da ti ostanu u Srbiji i Jovic, Nedovic,Kalinic itd, to se nikada nece desiti a mozes slobodno ovde izdiktirati nas roster od 12 dostupnih srpskih igraca koji bi mogli da igraju El nivo. Samo bez Filipa i Djokovica na playu molim te

                              A tu se apsolutno slazem sa tobom da smo imali nekoliko stranaca koji su bili veci Srbi od domacih igraca i to ne mislim na Djenku jer je on ipak srbin.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Druze, tebe je neko iznad pitao "ko bi po tebi trebao da dodje" i ti si odgovorio da prelista unazad stranice, da si napisao to. Je l' jesi ili nisi? I mene zanima koga priželjkujes, a da bi potencijalno bio realan, bez ikakvih uvida u finansijsku situaciju u decimalu.
                                Ako bih dovodio nekog igrača, a to bi značilo da se odustalo od Radičevića (mada mi se ne čini da u klubu razmišljaju tako) onda bi mi pri vrhu liste bio sigurno Joe Ragland, plej iz Tofaša Amer Pierria Henry...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X