Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro, ja sam uzdrzan dok nije i teoretski zavrseno. Mada ja mislim da nas nece iznenaditi ni CSKA ni Efes, a u Italiji ne bi bilo lose iznenadjenje da udjemo u peti sesir.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • U Italiji bi vrlo lako Dinamo mogao biti prvak. Montepaschi i Armani su ocaj..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • U italiji su svi timovi sem Eligasa losije plasirani od nas. Prvak Poljske takodje, najverovatnije i Francuzi i Nemci. Realno je da se izvucemo iz sestog sesira ako u Italiji sampion bude neki novi tim.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ako Valensija udje u finale,ulazi u EL,samo ako Unikaha(koja ima A licencu) ne udje u play off,ali je trenutno 8.

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Ako Valensija udje u finale,ulazi u EL,samo ako Unikaha(koja ima A licencu) ne udje u play off,ali je trenutno 8.
            Ni jedno ni drugo nije tacno. Ako Valensija udje u finale i izgubi, konkurise za b licencu, ali mesto iza nas, pa nam nije zanimljiva osim ako osvoji titulu. A ako udje u finale zauzece mesto najlosije plasirane ekipe sa a licencom na kojem god ona mestu bila. Za Unikahu je bitno da bude u gornjoj polovini tabele, iznad devetog mesta, kako ne bi bila u opasnosti da izgubi licencu i da se njeno mesto dodeljuje kao Wild Card.

            Ne siri dezinformacije.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ni jedno ni drugo nije tacno. Ako Valensija udje u finale i izgubi, konkurise za b licencu, ali mesto iza nas, pa nam nije zanimljiva osim ako osvoji titulu. A ako udje u finale zauzece mesto najlosije plasirane ekipe sa a licencom na kojem god ona mestu bila. Za Unikahu je bitno da bude u gornjoj polovini tabele, iznad devetog mesta, kako ne bi bila u opasnosti da izgubi licencu i da se njeno mesto dodeljuje kao Wild Card.

              Ne siri dezinformacije.
              Ja sam tako cuo na drugom forumu,ako sam pogresio,izvinjavam se.Svejedno najbitnije je da grcka i CSKA na primer budu sigurni,onda da u Italiji bude sampion neko ko ima manji koeficijent od nas,na primer Sassari,a u Nemackoj Bayern(vodi 1:0 protiv Albe),i u francuskoj ne znam ko.Onda mozemo do petog sesira.Ispravi me ako gresim.

              Comment


              • Znam odakle si cuo, ali je posle ispravljeno. Odnosno ja sam ispravio, bubao sam Euroleague Bylaws kao mutav otkako zavisimo od ishoda iz drugih liga Zaboravljas kvalifikanta, on uvek ide u sesti sesir ma koji koeficijent imao posto su kvalifikacije posle zreba. Dakle taj tim, Bajern ce 99% biti sampion u Nemackoj, poljski sampion ce sigurno biti iza nas, onda nam treba ili da u Francskoj ili Italiji bude povoljan scenario.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Hocu majko hocu, u gradsku cistocu!!!

                  Dzaba provocirate, mi smo gospoda Cigani i na to smo ponosni.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Celu utakmicu gledam potpuno hladno i bez emocija i onda me ovaj glupavi Subotic iznervira, PA JEBEM TE U USTA DA TE JEBEM BRE!!!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • E samo ovako odigrati i u finalu. Bravo ZVEZDO...
                      http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                      Sve je rečeno...
                      Majstor svoga posla...

                      Comment


                      • sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ponosna braca Cigani.

                          HOCU MAJKO HOCU U GRADSKU CISTOCU
                          SPAVAM DANJU, RADIM NOCU ZA GRADSKU CISTOCU!
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Odgledah tekmu bez ikakvih ocekivanja, prosto milina Bozija kad se ovako dobije, bio sam osiguran da se necu skenjati zbog eventualnog poraza.
                            Ako kiksnu jos negde, bilo bi lepo probati prigrabiti prvo mesto i prednost domacih navijaca za finale.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Odgledah tekmu bez ikakvih ocekivanja, prosto milina Bozija kad se ovako dobije, bio sam osiguran da se necu skenjati zbog eventualnog poraza.
                              Ako kiksnu jos negde, bilo bi lepo probati prigrabiti prvo mesto i prednost domacih navijaca za finale.
                              Bilo bi lijepo, ali jedina nada je Radnički u BG-u. Važno je da se kapiten vratio...

                              I da ne zaboravim Vukovu trojku na kraju 3/4 sa 9 metara...
                              Last edited by dejoo94; 08-05-13, 22:02.
                              http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                              Sve je rečeno...
                              Majstor svoga posla...

                              Comment


                              • kapiten odigrao maestralno veceras samo da on ovako nastavi i malo ova slobodna bacanja da popravimo tu smo bas losi i nebi trebalo da bude problema mislim da mozemo do titule

                                Comment

                                Working...
                                X