Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi odbranu moramo da popravimo rapidno.
    To je najveci test za Alimpijevica. Iz odbrane sve pocinje u kosarci.
    Za sada primamo 80+ koseva sto je previse.
    Protiv Igokee u jednom trenutku Roc-Feldin-Dobric-Milko-Lesor. Bukvalno nismo odbranili jedan jedini napad.

    Comment


    • https://www.vice.com/rs/article/7xwv...gn=sharebutton

      Skoro u potpunosti se slazem sa MJ.

      Comment


      • Lazo, slazem se da je odbrana i dalje problem. Svi to vidimo.
        Mada veliki broj primljenih poena ide i od nase brze igre. Veci broj poseda == vise datih/primljenih poena
        Nije bas sve tako crno. Ali bice bolje

        Comment


        • Originally posted by SiniM View Post
          Pa kako imaginarnih? Da li stvarno veruješ da su svi igrači koji su prodefilovali kroz kkcz u poslednjih 4-5 sezona igrali za imaginarne pare i bili prevareni? Jedno je da plate kasne ali da se ne isplaćuju uopšte imali bi nekoliko batova. Svi su na kraju dobili sve možda su neki koji su zaboli dobre ugovore oprastali 1-2 plate. Mnoooogo dobro je prošla većina igrača koja je igrala kod nas, zaradice više love direktno i indirektno od kkcz nego ti i ja za ceo život.
          Apsolutno sam siguran da u zadnjih 15g nijedan igrac kkp ili nas nije isplacen do kraja u cent...Imamo te fore ..eno Miler trazio pa bio napusavan,.Djenka kao ''srbin'' ne bi smeo da pisne..Mozda samo Mekel posto je cova ljut na njega za domace da ne pricam, to bi bili izadjnici...

          Ne znam dali je tako ali mi deluje da jeste...Ovo je Srbija I to je tako a vi mislite kako ce Radicevic dobiti 600k za 3g...

          Domaci igraci,posebno mladi se moraju istrpeti bez obzira na cenu. Kazem da je do trenera koji ne zna ulogu da mu nadje,Davidovac cim krene dole, eto njega na klupi I to je tako jednostavno...Nije Radicevic neki igrac ali nema apsolutno nikakvu ulogu u timu sem da odmori Rocestog...Zbog zvizduka je jeidno ubacio Davidovca I to mu se vratilo...Pada koliko sma primetio pod uticaj publike mada je ovja put pogodio ...

          Kazem, imamo mi dobar tim, ali ne I trenera posto nijedan rezultat ne zavisi of njega..po meni a mozda gresim..mada slabije malo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Alimpijević je Davidovca isprobavao na jedinici još u pripremnom periodu, pisali smo o tome kada smo sabirali utiske posle utakmice sa Kubanjem, on je na poslednjoj KZN rekao da to nije dugoročno rešenje i novinari su lepo napravili analogiju sa Karijem i Nemanjom Bjelicom kada je isto to uradio. Odličan potez iz kog je Zvezda već izvukla korist a istovremeno je pokazana polivalentnost igrača, i kupljeno je neko vreme da Radičević izađe iz kanala. Na kraju krajeva i Radonja je sličnu stvar uradio sa Jenkinsom, ovaj pre toga nije igrao pleja.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Slazem se sa tim, ali u startu sam ovde pisao o Radicevicu, bas sam juce gledao History I svasta se moze naci....Radicevic je trebao ove godine biti treci plej I to je sustina ali nisu hteli stranca na back up pa su experimentisali...Domacih PG nema, ima al moras da platis..Greska je prvo sto su prodali pa onda tek trazili zamene...

              Mislim da Davidovac na 3 ili 4 sigurno ne bi nista doneo kao ovde...npr...gde za sad pravi razliku najvise zbog visine njegove ali onda I same petorke..

              Ovo je tim koji bi opisao:Ko nabije taj dobije..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ovo je tim koji bi opisao:Ko nabije taj dobije..
                Koliko god zvučalo rizično i stresno, opet je na kraju bolje igrati prepoznatljivu igru,
                gde se svakom igraču zna uloga ali sa jasno postavljenim ograničenjima, pa makar u nizu sipali po sedamdes trojki u sva tri takmičenja. To je više nego očigledno jedina kaša koju možemo skuvati našim rivalima od dostupnih sastojaka.
                Pamtićemo decenijama kako su protivnici tamo u januaru i februaru te 2017-e zube lomili o naš hleb od sedam kora da bi bez epidurala porodili svaki koš ... ali da ne patimo više za prošlosezonskom odbranom i nalazimo razloge zašto se ista ne može precrtati na ovaj roster, jer ni glumci ni režiser nisu isti.
                Last edited by Wingwalker; 06-12-17, 21:13.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Mi odbranu moramo da popravimo rapidno.
                  To je najveci test za Alimpijevica. Iz odbrane sve pocinje u kosarci.
                  Za sada primamo 80+ koseva sto je previse.
                  Protiv Igokee u jednom trenutku Roc-Feldin-Dobric-Milko-Lesor. Bukvalno nismo odbranili jedan jedini napad.
                  Ne moze da se igra ista odbrana sa losijim odbranbenim igracima. Mi u evroligi ispaljujemo toliko trojki i dugih dvojki jer smo prinudjeni na to. I u pobedama protiv Makabija i Reala smo se uzdali u sut i sirenje igre. Problem je sto mi kondicije za dugorocno igranje takve kosarke nemamo. Dovoljno je da jedan igrac izostane od cetvorice najvaznijih i mi gubimo mec. Zato sam pisao o pojacanjima. Totalno je nevazna pobeda u Madridu ako cemo mi i dalje da se pravimo da Pera i Milko imaju zajedno 50, a ne 70 godina. Pojacanje tu treba.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Ne moze da se igra ista odbrana sa losijim odbranbenim igracima. Mi u evroligi ispaljujemo toliko trojki i dugih dvojki jer smo prinudjeni na to. I u pobedama protiv Makabija i Reala smo se uzdali u sut i sirenje igre. Problem je sto mi kondicije za dugorocno igranje takve kosarke nemamo. Dovoljno je da jedan igrac izostane od cetvorice najvaznijih i mi gubimo mec. Zato sam pisao o pojacanjima. Totalno je nevazna pobeda u Madridu ako cemo mi i dalje da se pravimo da Pera i Milko imaju zajedno 50, a ne 70 godina. Pojacanje tu treba.
                    nisu bitne godine ..bitan je stil igre ..mi nemamo igru na postu ledjima i to je to ...ni jednom igracu to nije jaca strana ,zbog toga jednostavno igramo tako oslanjajuci se na sut pre svega ,treba nam zbog toga neko kao Musli bar jer za nesto kvalitetnije nemamo para ni u ludili ..opet kazem Kuzma bi na ovaj roster legao kao budali samar!

                    Comment


                    • Kuzmić ili neko sličan bi bio kec na deset, ali Musli teško da bi išta doprineo i još nije ni jeftin.

                      Comment


                      • Originally posted by Hogar View Post
                        Kuzmić ili neko sličan bi bio kec na deset, ali Musli teško da bi išta doprineo i još nije ni jeftin.
                        cena mu je pala upola jer je tokom sezone dobio nogu ...ne kosta previse a veruj mi da bi nam dosta znacio ...kako bilo videces da ce otici u ozbiljnu ekipu jer ima dobru sezonu iza sebe ...

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=fa0q7EJCAFY
                          Kaze Alimpije,sut je vrlo kvarljiva kategorija...

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            https://www.youtube.com/watch?v=fa0q7EJCAFY
                            Kaze Alimpije,sut je vrlo varljiva kategorija...
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da da,istripovao sam se ja...

                              Comment


                              • Sjutra se sa pobjedom potpuno vracamo u igru za 8 mjesto. Uz malo srece (Poraz Zalgirisa od Pao i Brosea od Csk ) dolazimo na zaostatak od 1 pobjede.
                                Isto tako bi imali indentican skor, kao prosle sezone u ovom periodu 4/7.
                                Posle Efesa gostujemo Valensiji, pa jos jedna pobjeda protiv spanskih ekipa bi prakticno znacila deobu 8 mjesta.

                                Comment

                                Working...
                                X