Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne trebaju nama nikakva pojacanja, nama treba rad red i disciplina. Trebaju nam treninzi, trebaju nam utakmice. Jovanovic je talentovan decko, savrseno tijelo ima, samo mu treba malo vremena da osjeti EL odbranu, pa sjetite se Djenke. Jankovic takodje ima talenta ali me u pripremnim utakmicama i na pocetku sezone uplasio svojom pogubljenoscu u igri. Radicevic je pokidao na pripremama i bio je bas ono sto nam treba, posle povrede covjek jednostavno propao. Dal se od njega moze izvuci max zna samo Alimpije i on. Keselj na moju veliku zalost nije vaskrsao, nadao sam se finiksu i formi kad je kidao spance na svetskom ali covjek jednostavno nema samopouzdanja. Ostali su vec na nivou potrebnom da igraju u Zvezdi. Zbog losih finansija i razmazenih navijaca ja ne bih ulazio u dublje zaduzivanje vec koristio ovo sto imamo a imamo mnogo, samo treba strpljenja.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Pa ne vidim kako ne stoji, ne bavim se mnogo time da li je igrač naš ili nije, već da li će doprineti timu ili ne.
      O ovome i ja pisem, ali ima kolega forumasa koji misle da nam je duznost da razvijamo igrace za reprezentaciju...

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Ročesti-Enis
        Feldin-Lazić-Davidovac
        Dangubić-Dobrić
        Bjelica-Janković
        Lesor-Antić-Jovanović

        Kad saberem prosjeke poena (mislim na ABA ligu) spomenutih 12 igrača dobijem broj 114.7!
        Ljudi, mi smo sada evropski Golden Stejt!
        Imamo Lazića i Dangubića koji su elitni evropski defanzivci, još neki igrači ako poprave odbranu pa ovoj ekipi je nebo granica!
        U tripletu ne sumnjam, a imaćemo itekako bitnu ulogu u Evroligi!
        Valensija pada!
        Samo steta sto ne mozemo praviti letece izmene kao u rukometu tako da Lazic i Dangubic ulecu kad igramo odbranu, a ovi ostali kad smo u napadu...

        Nadam se samo da necemo morati da ga uigravamo i ustimavamo sledecih 3-4 meseca, jer onda...

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          I da iznesem jednu svoju impresiju o suđenju Zvezda vs Efes.
          Sudije nisu bile ključan faktor, tj svojim suđenjem/greškama nisu uticali na igru i rezultat. Bilo je sitnih grešaka na račun oba tima ali ne drastičnih koje bi promenie tok utakmice.
          P.S. Možda je Bogi "izgubio" nalog
          Vidim ljudima se nije svidelo sudjenje. Ok, posle carskog tretmana u Madridu ne bi se ni meni...

          Po meni uzivo (nisam video snimak), sudije su odsvirale korektno sve namerne greske. Bila su jedno 3-4 faula u njihovu korist u relativno kratkom periodu u 1. poluvremenu koja su izazvala gnev ljudi u dvorani. Mislim Bjelica, dvaput Lazic... Od tih faulova sa mesta gde sam sedeo je bio jedan (Lazicev) koji nisam bas shvatio i koji je za nivo EL malo cudan (kontakt je bio za zanemariti). Mada, problem je bio i u cinjenici da je Ceh (i jedanput, mislim, Grk) koji je odsudio vecinu tih situacija konstantno sa za zadrskom, kasneci desetinku-dve za zvizdukom. To i njegov govor tela (spustena ramena i pogled u zemlju posle donesene odluke i signalizacije na stolu) su iritirajuci. I za igrace, a i za publiku.

          Bilo je i odluka u nasu korist gde se faulovi nisu odsvirali ili gde je npr., opet Ceh, ispod kosa dosudio faul u napadu na Lazicu pred klupom Zvezde, iako je Spanac koji je bio na istoj strani pokazivao da se igra nastavi. Lazic je za takve teatralne padove znao u proslosti popiti tehnicke greske...

          Uglavnom, najosnovnije su odsudili korektno. Nisu odlucili utakmicu, mada sam i ja u jednom momentu konstatovao da Efes ponajvise poena daje sa slobodnih bacanja... Po meni Spanac standardno vrlo dobar, Grk ok-solidan, Ceh u osnovi ok, ali sa manjim propustima i ponajvise sa manjkom u disciplini "kako cu da prodam svoju odluku". Ne sme se zaboraviti, da su u skoro svakoj utakmici jedna-dve greske po sudiji (naravno, one manje prirode) sasvim normalna stvar...

          Comment


          • D. Enis je tu, dobrodošao. Značiće nam mnogo u rotaciji za odmenu Ročestija a može menjati i Feldina. Ugovor na 2,5 g. tako da ga imamo i za budućnost. Po svoj prilici Odžo, Simana, Radanov ostaju u FMP, tako da se mora najviše vremena posvetiti usavršavanju Lesorta, Jankovića i Jovanoviča. Centar ako dodje, dodje videćemo.

            Comment


            • Taman je Dobrić krenuo da nešto igra mi dovodimo igrača gde nam je ponajmanje potreban jer eto "moramo".

              Nadao sam se četvorci ili petici, šta će nam još jedan bek.

              Na stranu o kakvom se igraču radi, gledao sam ga jedva dva puta ove godine i ne mogu da sudim.

              Comment


              • Taj igrač je dogovoren još dok je Davidovac sedeo pored terena, a vrsni stručnjaci na forumu prizivali njegovu selidbu u FMP. Dylan Ennis nema nikakve veze sa Davidovcem, niti igraju istu poziciju, niti su Ennis i Davidovac isključivo PG pa će se oni tući oko te uloge i neće imati ništa drugo da rade. Davidovac će na mesto Kešelja, taman da ne moramo da dovodimo njegovu zamenu, a Ennis na mesto Radičevića, koji će biti novi Reba beba ili će mu se naći angažman negde drugde. Ostaje još da se dovede centar i ekipa je kompletirana.
                Last edited by la haine; 10-12-17, 08:45.

                Comment


                • A ovaj je kao neki plej ?

                  Meni više bek šuter, no ajde.

                  Comment


                  • Ovaj dobro razigrava, pored toga što je u Megi bio i skorer. Ako je razigravao one panjeve u Megi, zamisli kako će kad dođe kod nas.

                    Comment


                    • Realno zalizani mu je nabudzio stats samo tako alal vera upravi, nikad vise igraca na svim pozicijama. Ubedljivo najjaci tim koji smo imali ikad, jos ako dodje centar, napada se f8 bez problema, bar po rosteru mozemo se boriti do samog kraja bez problema...Posebno ako izvucemo bar jednu pobedu iz sledeca tri meca...Sta bi bilo tek da imamo para
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jbt mi sad imamo 17 igraca pod ugovorom.
                        Ajmo Kes,Lazarevic, Apic da se ne ljubimo.

                        Comment


                        • Tvoj komentar je u najmanju ruku maliciozan prema klubu, osim ako nije šala. Tim koji nema pravog centra od početka (najskuplja pozicija), već dvadesetdvogodišnjaka nezrelog koji je potpisan na tri godine i takođe premladog i neiskusnog Jovanovića. Ima Peru koji se vratio da završi sezonu kod nas i iz sažaljenja igra za skoro najmanji ugovor u timu, umesto Gudure uskočio pravo niotkuda Dobrić (dobro, pravo iz KLS-a). Umesto Mitrovića kapitena, doveden potpuno neadaptiran igrač za Evropu Janković itd. Najskuplji igrači u timu su Ročesti (koji vredi svaku paru, a iznenadiću se ako posle nas ne zabode ponovo neki milionski ili višemilionski ugovor), Feldin i Bjelica. Tim jeste perspektivan (za onoga ko ne želi da mrači i da priča da je katastrofalno selektiran), ali je daleko od uigranog kao što je bio prošli tim. Naravno da nije ni skuplji, to su grobarska sranja i zato mi tvoj komentar jako smeta. Da ne pričam o ovim pričama "do samog kraja", a do juče smo bili poslednji na tabeli. Ovaj tim će rasti vremenom, već raste, a ako se Enis i novi centar pravilno uklope, možemo da se nadamo da ćemo moći sa svima da se pobijemo i da nećemo gubiti više po 25 razlike, a ako se ukaže šansa i poklope nam se rezultati (a nikad nam se ne poklope za razliku od lopatara), možda i dođemo do top8. Pionir nam je poprilično povećao šansu za to (možda kasno), ali navijači moraju da budu još bolji, protiv Efesa je sve bilo na silu i jedva prelazna ocena.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Jbt mi sad imamo 17 igraca pod ugovorom.
                            Ajmo Kes,Lazarevic, Apic da se ne ljubimo.


                            To treba da radimo svake sezone... dovedemo 20ak igraca, proberemo ove koji nam se svidjaju a ostalima se zahvalimo

                            Kazemo, momci niste se izborili za mesto u ekipi, niste zadovoljili, ima boljih, da se ne ljubimo..
                            Zato Covic i dovodi igrace, ako slucajno promasi u selekciji on ga otpusti, dovede drugog i stvar resena
                            Last edited by Antona; 10-12-17, 09:42.

                            Comment


                            • Neki su doveli i više, pa ne vidim da se sprdate na tu temu. Latentni Grobari, ili jednostavno mazohisti?

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Neki su doveli i više, pa ne vidim da se sprdate na tu temu. Latentni Grobari, ili jednostavno mazohisti?
                                Ne znam sta ti fali, NC je sam rekao 3.2m... jos Enis, centar....

                                Nikad ja nisam podcenjivao tim vec trenera Dobro prijatelju bre kad smo imali 6 centara I dovodili jos jednog....Kad si imao ovakve igrace na beku...od stranaca...Mani me tih prica molim te...

                                Predsednik dodje I kaze 3.2m I ti sad tu prosipas neke price, ne znas ni sam sta radis...Meni je drago, dao Bog da imamo 6m za plate igraca..I vise...Boze ljudi cudnih...sad ce nam objasne da mi u stvari navijamo za partizan
                                Last edited by LosmiSK; 10-12-17, 10:34.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X