Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    To bi bio sasvim solidan upgrade u odnosu na ono sto imate trenutno. Radicevic je no comment. Covek sutira 24% za 2 i 16.7% za 3. Bukvalno ne vidim jedan kvalitet koji poseduje. Covic ne bi mogao da brani verovanto nista, a nije da sad branite nesto pa da vam bude neki ne znam kakav downgrade, ali je bar u stanju da sruci 20 poena.
    uopste se nisam sprdao. mala rokada

    covic-pretalentpvani radicevic
    odzo-jankovic, jovanovic
    radanov-keselj

    enis bi tek cucnuo tu idealno

    najtragicnije je sto ovi svi imaju visegodisnje ugovore. pa ovo je da odmah otpustis pola uprave

    Comment


    • Već vidim Zdovca i Džikića kako gledaju ovo uz samocipelarenje...ko koliko dohvati.

      Naravno da su armejci i pirejci višestruki osvajači EL i višegodišnji učesnici F4,
      ali naš performans na ove dve utakmice definitivno je krunisao Radičević...
      koji je za razliku od ,,Vojvode" jednostavno morao na parket.
      Neko je već to nazvao pravim imenom...,,komšijama da ga ne poželiš"
      jer imamo i tamo prijatelje...rodbinu...Ipak je to fin neki narod da bi patio ovako.
      Naravno da je dečko živ i zdrav i da zaigra u punom sjaju ali tamo gde mu je mesto.
      Last edited by Wingwalker; 17-11-17, 23:15.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Da li je iko ikada na ovom svetu Radicevica nazvao talentovanim igracem, a da ga je gledao van youtube-a?
        Jeziva je kolicina inferiornosti i neopasnosti u napadu. Lagano igrac manje, a na poziciji koja je osnova napada.

        Nema sta, tim je kriminalno sastavljen, nema plana B. Udri, pa dokle doguraju Rocesti, Bjelica i Antic. Nema veze sto zbirno imaju 100 godina.

        Mnogo fali nekoliko različitih profila igraca.
        sto je najgore on nema ni dobar klip iz prosle godine. lako je bilo razigravati ili penetrirati pored porzingisa i oriole. prosle godine ispadose rodjaci iz lige

        Comment


        • ja stvarno mislim da covic ima podjednake zasluge za rezultate kao radonjic i mislim da to ne bi trebalo odvajati. ali ovo je iskljucivo prppust uprave. ovo je bre da otpustis pola sportskog sektora. uvek je bre bio okruzen budalama. prvo zet, pa preko mirka pavlovica, ristovica, vujcina... sve mediokriteti i neprofesionalci

          Comment


          • Ne, ozbiljno. Radicevic je bas tezak prosamaj. Covek samo cigle baca. Ni blizu da udje lopta u kos. Jovanovic je nesto I pokazao veceras sto je licilo na kosarkasa, ali ovaj je bas sramotan.

            Koliko to ugovor na kraju? Na 3 godine za koliko? Ako je za vise od 300k, to je za samoubistvo. Pa svaki abaligaski plej bi bio produktivan makar malo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              To bi bio sasvim solidan upgrade u odnosu na ono sto imate trenutno. Radicevic je no comment. Covek sutira 24% za 2 i 16.7% za 3. Bukvalno ne vidim jedan kvalitet koji poseduje. Covic ne bi mogao da brani verovanto nista, a nije da sad branite nesto pa da vam bude neki ne znam kakav downgrade, ali je bar u stanju da sruci 20 poena.
              Čović ima jednu veliku prednost u odnosu na Pajsera, u pitanju je košarkaš.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ne, ozbiljno. Radicevic je bas tezak prosamaj. Covek samo cigle baca. Ni blizu da udje lopta u kos. Jovanovic je nesto I pokazao veceras sto je licilo na kosarkasa, ali ovaj je bas sramotan.

                Koliko to ugovor na kraju? Na 3 godine za koliko? Ako je za vise od 300k, to je za samoubistvo. Pa svaki abaligaski plej bi bio produktivan makar malo.
                Da se zahvalite lepo Covicu sto vam otima igrace u poslednje dve godine.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Da se zahvalite lepo Covicu sto vam otima igrace u poslednje dve godine.
                  Da znas da mi je I to proslo kroz glavu. Spasio nas covek muski kad je on u pitanju.

                  Ocigledno su ti "studenti" prilicno neskolovani igraci. Sem Ristica sa Arizone, niko tamo nista nije pokazao. Ne znam onaj Kravic gde je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam još pre 20 dana pomenuo Filipa Čovića. On i Radanov. Radičević nije košarkaš dečko zakiva cigle. Rebić je za njega izmislio košarku a Vasa Micić je za njega Spanulis. Vlažni san mi je bio Stefan Marković, kako bi nam taj brat legao. On i Musli da se guzi i umesto Feldina Djenka da je ostao.. Ehhh. Ne svidja mi se ovaj Feldin uopšte, on nije za Zvezdu. Nama treba konstantan igrač u odbrani i nekako da to igra srcem, a Feldin niti smrdi niti miriše uz napomenu da nikad manje nisam pogledao utakmica nego ove sezone.

                    Iako je Zločesti perverzija čak ni on mi ne miriše na Zvezdinog igrača. Mada je neophodan na ovaj roster jer ne bi imao ko koš da da, on je bolestan napadač.
                    Last edited by Cassius Clay; 17-11-17, 23:32.

                    Comment


                    • ristic ima slabije brojke od jovanovica. doduse na boljem programu, ali i ove godine je on tek neka treca, cetvrta opcija

                      Comment


                      • Samo veliki mag Velibor Đarovski bi možda uspeo da iskopa klub spreman da preuzme višegodišnje ugovore Radičevića i Jankovića. Sa druge strane, bar Kešelj nije potpisan za preterane novce za ovu sezonu.
                        Dajte paralelnu akciju ,,Doniraj keš za Keša" pa da se ne ljubimo.
                        Ako ostane i nakon ovoga...opet će na parket ni kriv ni dužan...jer voli dečko taj dres sve i nebo da se sruši.
                        Last edited by Wingwalker; 17-11-17, 23:49.

                        Comment


                        • Tacno se vratismo u 2011...Filip Covic...grohotom se smejem...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Više je za plakanje.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Da znas da mi je I to proslo kroz glavu. Spasio nas covek muski kad je on u pitanju.

                              Ocigledno su ti "studenti" prilicno neskolovani igraci. Sem Ristica sa Arizone, niko tamo nista nije pokazao. Ne znam onaj Kravic gde je.
                              Kravic je da l' u Finskoj, tako nesto.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Tacno se vratismo u 2011...Filip Covic...grohotom se smejem...
                                ponuda ipak u ovom trenutku zvuči prilično racionalno.
                                da ne bude kao u onom poučnom filmu kada mu je otac nudio da bira između šipke i opasača...
                                a on njemu u inat uvek birao šipku.
                                nema nam sada ni mnogo biranja...a i nemamo mi ta leđa.

                                najgora opcija je da već sutra ne uradimo ništa po ovom pitanju,
                                pa kada u sledećem ABA derbiju Ročesti izađe sa 25-30 poena, jer ga noge ne drže
                                isti taj Radičević će morati na teren da sve prospe kao kofu vode.
                                Last edited by Wingwalker; 18-11-17, 00:06.

                                Comment

                                Working...
                                X