Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamolio bi kolegu da izmeni anketu, nije validna bez Girouda.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Zamolio bi kolegu da izmeni anketu, nije validna bez Girouda.
      Ogroman propust ali tu je bar Suarez kao buduci igrac Arsenala.
      sigpic

      Comment


      • Morao se Berbatov naci u anketi Benteke po meni najbolji strelac
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • RvP, Lukaku i Staridz onako na prvi pogled.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Morao se Berbatov naci u anketi Benteke po meni najbolji strelac
            Previse je Berba lenj jebi ga a nije vise u Junajtedu da ce imati toliko sansi za gol. Nema on taj kontinuitet. Svaku drugu ga mrzi da igra. Oko 15 negde ce imati ali bice bar njih 7-8 ispred. Runi verovatno nece biti ali opet je to 6. strelac PL ikad sa 28 godina, morao sam da ga ispostujem.
            sigpic

            Comment


            • Kako, ooo kako ne glasati za Robina?

              Comment


              • A dje on da uvali 25+ golova, da je pitanje ko je najveci majstor u PL, e onda bi Berba morao da se nadje na listi.
                Mada je prosle sezone sam vukao Fulam, da ne bi njega sigurno ga ne bi opstajali. I kreirao i pogadjao, ma sve.
                sigpic

                Comment


                • Mislim da sam stavio sve one koji s nevidjenom lakocom pogadjaju u kontinuitetu. Iz Sitija nisam znao koga da stavim jer ce oni najvise rotirati u napadu, nemam predstavu ko ce i koliko igrati i kakav ce se Kun vratiti. 10 opcija je plafon za anketu, da ima jos dve dodao bih njega i Edina.

                  Robin je favorit ali dao sam glas svom novom ljubimcu Boniju, mislim da ispod 15 ne ide. Micu je isto tu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pazi kad Lukaku ubaci 20+ lagano

                    Comment


                    • A gde je Velbek, majku mu!?!?

                      Comment


                      • Problem je sto anketa moze imati samo 10 opcija, pa je neko morao ispasti sa spiska. Tako odaberite opciju Neko sasvim drugi i napisite u postu ime igraca. Moja zelja je da najbolji strijelac bude Dzeko.

                        Comment


                        • Dzekson

                          Comment


                          • Navodno sezona u kojoj se ocekuje najvise promena u PL, a juce sve po starom...
                            Prvo Liverpool masi sve zivo, Coutinho se apsolutno sprda, bice to paklena napadacka trojka kad se vrati Suarez... Ali u vezi im fali jedan top igrac, Gerrard jeste tata, ali godine su to, treba odigrati 38 utakmica, pored njega Lucas i Henderson, realno ne ulivaju bas poverenje. Mignolet posle nekoliko kikseva ispade heroj utakmice, ali mora Liverpool da popravi realizaciju, da ne bude treca sezona za redom u kojoj dobro igraju ali bez golova... Trebalo bi da preskoce Arsenal i udju u top 4...
                            To ne kazem zbog prve utakmice, ono sto se desilo Arsenalu moze svakome da se desi, nesrecni drugi penal, posle i crveni karton, uz to brojne promasene sanse, ali problem je sto nisu nikog doveli, stvarno ne znam sta radi Wenger, zadrzao je ceo tim, mogao je uz dva pojacanja da krene na titulu, da pokusa da iskoristi sve ove promene u ostalim timovima, ali za sada ne deluje tako... Mislim jebeni Wolfsburg im je preoteo igraca...
                            U Unitedu kao da se nista nije promenilo, klasicna njihova tekma, prvo poluvreme Swansea bio bolji, ali RvP klasa u svom stilu i cao... Sad je veliko pitanje da li ce moci da nastave u tom ritmu, pretezak im je raspored na pocetku... Ni oni se nisu proslavili sa transferima, i dalje ne verujem da ce Moyes uspeti da izvuce iz ove ekipe ono sto je Ferguson izvlacio... I iskreno ne znam sta vise rade s Runijem, kapiram da nece da ga daju Celziju, ali bolje 40-50M u dzepu nego nezadovoljan igrac, a mislim da ni od koga drugog nece dobiti slicnu ponudu... A te pare svakako mogu da iskoriste na neko pojacanje u vezi, napadaci im i ne trebaju bas, RvP kida, Welbeck i Chicha su tu, plus ako Rooney ode konacno ce moci Kagawu da stave na 10-ku, izdominirao bi 100%.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta je vama, naravno da ce RVP biti najbolji strelac lige, eventualno Giroud.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Слажем се са Данијелом, ограничене су опције, али ставити Ламберта, Бонија и Стариџа, а са друге стране изоставити Бербатова, Џека и Жируа је кикс.

                                Прво Берба неће убацити као кад је био у Јунајтеду, али опет са друге стране ће имати више од поменуте тројице појединачно, јбг говоримо о једном од већих мајстора у лиги. Даље, од Босанца очекујем да буде ове сезоне прва опција у нападу Ситија, наравно очекујем и да напокон изгура то како Дијамант стварно и може, 20+, јако....видећемо. И на крају, Жиру, већ речено да је пропуст, ту се сви слажемо.

                                ЕДИТ: Иначе РВП, лаганини но1, али типујем на Едина, чисто ради партија и тензије.

                                Comment

                                Working...
                                X