Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uzima City ali jedan je TATA na terenu

    Comment


    • BOG OTAC!

      kako ih nije sramota pricati da se treba raspravljati o Vejnovom ugovoru!? Daj mu odmah novi..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Najbolji igrac Uniteda trenutno. Bez dileme.

        Odlican je Vejn Runi. Zaista fantastican igrac. Ne mogu da zamislim sta bi bilo da igra u Arsenalu i to pored Ozila. Ali to su samo moji pusti snovi .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Nisam gledao Tottenham ali 25 suteva na go i nisu ga zabili,pacenici
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Pu, mater vam smecarsku!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Paulinho fenomenalan gol, prevarant upisuje nova tri boda.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • PAULINHO OMG !

                Kako ga samo gotivim to je strasno , bravo majstore

                Mislim , nije da slavim pobjedu Tottenhama , ali valjda vam je poznato otkad ja njega gotivim , bas bas dugo vec
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Tebi je Dale lako, tebi su svi dragi.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ne da se ipak Tottenham,neka guzve na vrhu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Tebi je Dale lako, tebi su svi dragi.



                      Ma jok , ali ove koje gotivim bas ih gotivim ..

                      Jbg , ako ne znas otkad njega u nebesa dizem , sta cu ti ja
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Šteta što je United počeo igrati tek zadnjih 20-25 minuta. Mada i to je došlo kao plod opuštanja Citya, a i ne može se očekivati onakav tempo cijelu utakmicu. Odradili su ono što su trebali u 60 minuta utakmice, pokazali svu svoju snagu, pogotovo kada je vezni red u pitanju gdje su dobili bitku što je na kraju i bilo ključno. Rooney koji je cijelo vrijeme pokušavao jedina svijetla tačka u Unitedu, ostatak blago rečeno katastrofalan. Fellaini i Carrick ništa nisu uradili, skroz neočekivano loša defanzivna igra od ova 2 igrača, a od njih se očekivalo da nekako pokušaju zaustaviti brzonoge igrače Citya.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Ne pamtim da se ikad jedno kolo PL-a zavrsilo bez neresenog rezultata.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Da ima makar nekog iskrenog navijaca Sitija na forumu, da mu lepo cestitam pobedu.

                            Osim toga, sramota me da bilo sta drugo napisem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Verovatno sam ja jedini koji je gledao Totenhem. Al ako ovo nije zasluzeno, onda ne znam sta je!!! 25 suteva, al Marsal je danas branio sve. Vec sam se spremio da opletem po svima. Soldado treba malo da hladi i da Defo igra. Bekovi su nam blagi uzas. A i sama odbrana malo nesigurna. Samo sam se bojao kazne na kraju, za sve promasaje
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Arsenalova obrana je primila 2 gola iz igre ove sezone, dok je 4 komada primila iz penala. Unitedova obrana nije testirana. Gledao sam im tekme i primjetio sam par stvari u toj obrani, a to je da na bekovskim pozicijama puse promaha. Ljudi jednostavno ne zatvaraju to dobro. Evra nije ni blizu svoje top forme po pitanju defanzivnih zadataka, a tamo Rafaela nema i dok se eksperimentise za Fabiom, Smalingom i Jonsom to ne ide, jer nisu adaptirani ni prave ogromne rupe izmedju stopera i beka. To je iskoristio onaj igrac Crystal Palace-a kad je okreno Ferdinanda i onda promasio chip preko De Gea-e. To je samo iz zadnje tekme u PL.
                                Ali ne ja sam euforicna budala koja ne vidi dalje od svog nosa...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X