Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi ja tek sad primetih, pa nema ni Kuna...

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      A Soldada ste svi zaboravili ???
      Ponovo ti stigla tura narkotika?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Trebali ste da maknete Robina sa liste, da ne uzima bzvz to mjesto jer je favorit, pa samo da glasamo najboljeg od ostale djece

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Spanska verzija Dzermejna Defoa.
          Jest' malo sutra, lagano i on moze preko 20, ako Spursi postave igru. Prosle sezone imao 100 suteva, 24 gola, kad uporedim to sa nekim najboljim napadacima sveta, izuzetno impresivan podatak. Ume da ga nema u velikim tekmama, ali ne znaci da nece ubaciti dosta.

          Od Balea ne treba ocekivati mnogo, ko zna sta ce sa njim biti, msm da je sada tamo situacija gora nego kod nas sa Suarezom.

          Ja sam inace rekao jos prosle sezone da ce Danny biti prvi strelac kluba, nebitno da li ce Suarez biti tu ili ne. Suarez je prosle sezone mora da ubaci 40 golova koliko je samo masio, ove sezone nece imati pritisak da bude prva opcija u napadu.

          I da, trebao je Aguero u ovu listu. Takodje, sto se tice Dzeka, tu nema rasprave, nece on biti ni u top10, jednostavno pored Aguera, Jovete, pa i Negreda, nece imati puno utakmica. Da je druga situacija, rekao bih drugacije, ali tako je kako je. Lambert isto nije trebao, ne verujem da ima istrajnost da da dosta golova ove sezone.

          Zato je trebala da se stavi anketa od 5 igraca, i neko drugi, ovako pored ovoliko opcija, uvek ce biti zalbi, sto nije ovaj umesto ovog itd...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ljudi ja tek sad primetih, pa nema ni Kuna...
            Povredjen je i ne zna se kad ce zaigrati i koliko ce Pelegrini rotirati. Izostavio sam sve iz Sitija jer nemam predstavu o Pelegrinijevim planovima a uvek postoji opcija neko drugi. Da je Glupini ostao trener, bio bi na listi jer bi 100% bio 1. opcija.

            Kokoske kanal bez Bejla, voleo bih da budu 6. i oteraju Murinja u pokusaju.
            sigpic

            Comment


            • Nista posebno TOttenham, prazne price za sad...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jest' malo sutra, lagano i on moze preko 20, ako Spursi postave igru. Prosle sezone imao 100 suteva, 24 gola, kad uporedim to sa nekim najboljim napadacima sveta, izuzetno impresivan podatak. Ume da ga nema u velikim tekmama, ali ne znaci da nece ubaciti dosta.
                Ne brukaj se buraz, PL stoperi ce da ga pojedu. Najgori tip napadaca ubedljivo.
                sigpic

                Comment


                • Stvarno jadno izgledaju, a tako dobre igrace imaju, nigde nema igre. Inace ovaj Rose odlican levi bek, odlican, najavio sam ga u onom preview ko je citao, od njega treba ocekivati odlicnu sezonu.

                  Ovaj Sigurdson kao 10-ka, are you kidding me ??? Covek je toliko spor, treba mu pola sata da se okrene.

                  P.S. Videcemo Nashko, po meni kvalitetan napadac, finiser i kretnja bez lopte najveci kvaliteti.
                  Last edited by Freshman; 18-08-13, 14:08.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ovaj Sigurdson kao 10-ka, are you kidding me ??? Covek je toliko spor, treba mu pola sata da se okrene.
                    Kad se setim sto su nas zajebavali kako su nam ukrali Sigurdsona ispred nosa.

                    Steta sto ovi iz Palasa toliko grese u dodavanjima, prostora za kontru koliko im srce zeli.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel Rose krenuo kao napadac, i pre 3-4 godine nama stavio dva gola u mecu koji je bio pred kraj sezone?
                      Bale ce morati na 10-ku, Gylfi i Holtby su po brzini u rangu s Jenkinsonom.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Trese ovo Vengerica u 3. kolu u gradskom derbiju lagano sve i da izadje bez rezervi kao Novi Pazar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Imaju kvantitet ali nemaju kvalitet sto bi Wenger rekao.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Trese ovo Vengerica u 3. kolu u gradskom derbiju lagano sve i da izadje bez rezervi kao Novi Pazar.
                            I mi ovo gazimo k'o plitak potok...

                            Mada, moras priznati da Gylfi gusi jbeno igru, od njega se ocekuje kreacija, a lik nista ne radi, samo pravi guzvu Moussi i Paulinhu da urade nesto. Lennon nikad gori, bas je limitiran, a Chadli nista za sada. Vrlo slabo, odbrana odlicna sve do veznog, odatle nista, Soldado odsecen.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              I mi ovo gazimo k'o plitak potok...

                              Mada, moras priznati da Gylfi gusi jbeno igru, od njega se ocekuje kreacija, a lik nista ne radi, samo pravi guzvu Moussi i Paulinhu da urade nesto. Lennon nikad gori, bas je limitiran, a Chadli nista za sada. Vrlo slabo, odbrana odlicna sve do veznog, odatle nista, Soldado odsecen.
                              Meni je ovo enigma odavno. Ljudi dovode sve i svasta i pojacavaju a ovaj mediokritet im gusi igru u bar trecini utakmica. Cim su usli u LS, morao je svestraniji igrac da dodje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bude li Bale ponovio proslu sezonu, Kokoske su favoriti jedino za 6. mesto.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X