Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robin dominira! Nista cudno
    sigpic

    Comment


    • Bony pocasni...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Само за Неша.

        Иначе, ово је Велбеков гол.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Vrlo neozbiljan Velbek, vec drugi put na ovoj utakmici! Posle prve situacije Evra je dobio zuti...

          Comment


          • Kakav je to brat cupavi <3
            sigpic

            Comment


            • Види га Велбек шта је знао...

              Last edited by Урош94; 17-08-13, 19:30.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ume i Velbek da iznenadi...

                Comment


                • J*bem ti Velbeka mutavog. Primili gol zbog budale...

                  Dade on danas dva komada

                  Bilo je glupih i bespotrebnih poteza(pored Velbeka i Kerik je imao par..i naravno svo ono riskantno petljanje pozadi).
                  Osim toga, sve je bilo na nivou.

                  Naravno, bogotac opet pokazao koliko je dobar! I Vidic je sve pohapsio pozadi. Toliko je dominirao da je Micu poceo da gura i udara na kvarno...dobro je dok ne grizu.

                  I eto tako Mojes otvorio sezonu pobjedom!

                  Eee zaboravih Prvi dan PL - Junajted prvi na tabeli ;)
                  Last edited by powerslave; 17-08-13, 19:34.

                  Comment


                  • Arsenalovi navijači danas , barem je u mom slučaju bilo tako

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • @Fresh, @Nash & @Wilshere, sve čestitke na ovoj detaljnoj i zaista odlično odrađenoj najavi nove sezone Premiershipa. Pravi gušt je ovo bilo pročitati, vrijedi još jedanput pročitati, onako na tenane što bi se reklo.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Какав је ово ћале, како лагано са једног од тежих гостовања односи све бодове, четири комада Свонсију након Комјунитија, лаганини !

                        Comment


                        • A bila prica da je dosao po bod

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            A bila prica da je dosao po bod
                            Tako i jeste postavio igru ako bolje pogledas ali prekaljeni asovi su iskoristili i najmanje sanse. Islo je sve na kontru i polukontru ali nevera sta je matori napravio od njih i koje je to samopouzdanje. Moguce da ce Mojes i da uzme neku titulu sa Junajtedom ali Vidara, Rio, Robin, Evra sve je to 30+ godina, Runi 28 a to su sve kljucni igraci i videcemo kad usledi remont koje kvalitete poseduje Mojes. Danas mu se otvorilo sve, veliki pad Svonsija posle prvog gola jer su bili bolji rival do tada i to vise nego ocigledno.

                            Jedna utakmica ne znaci nista, isto kao sto ovo danas ne znaci da Arsenal nece biti u 4 na kraju.

                            Ne treba zaboraviti ni Fergie time. Videcemo kad dodju takve utakmice moze li Mojes kao matori to da resi jednom izmenom. Mnogo je tu stvari. Ono sto mu je plus je sto ce igrati sa trojicom centralnih jer tu je Junajted najtanji. U Liverpul ga licno nikad ne bih uzeo i mislim da je cale za Everton i slicne ali za Junajted dugorocno da nije resenje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma pusti, bitno je da se gura, pa dokle stignu.
                              Jedna po jedna utakmica, samo da se bodovi skupljaju Bice sicije i sjekiracije sigurno, mora, ali su makar otvorili prvenstvo kako treba

                              Ja sam rekao da necu vise da se nerviram oko Junajteda..spustio sam ocekivanja i prijatno. I mogu vam reci da sam se danas golovima radovao mnogo vise nego u ono vrijeme kad su gazili sve pred sobom

                              Comment


                              • Ubacena je i anketa, izvolite glasajte.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X