Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ing-heads.html

    The third Liverpool penalty and the least clear as Vidic slides across the path of Daniel Sturridge but misses the ball. He does not actually trip the striker but still impedes his progress and the penalty is correct.

    This time Clattenburg does show the yellow and as it's his second Vidic is also shown the red card – it is extremely harsh on the Serb as it is a careless challenge and the decision is completely inconsistent with the earlier ones.
    Posto meni govorite da sam ludjak, ajde recite to covjeku koji se citav zivot bavio sudijskim poslom. Cist penal bio
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ing-heads.html



      Posto meni govorite da sam ludjak, ajde recite to covjeku koji se citav zivot bavio sudijskim poslom. Cist penal bio
      Pa jesi ludjak...

      Originally posted by miloolja
      [vine]MhWPlnHg01V[/vine]
      Treba biti barem malo objektivan, ali ti to ne mozes iz vec nama poznatih razloga.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Pa jesi ludjak...



        Treba biti barem malo objektivan, ali ti to ne mozes iz vec nama poznatih razloga.
        Čekaj, tebi je ovo penal

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Čekaj, tebi je ovo penal
          Kakav crni penal... ajnstajn tvrdi da je cist penal...

          Comment


          • Ni ajnstajn vise nije sto je nekad bio. A koji su to njegovi razlozi ?
            This is moj potpis

            Comment


            • Comment


              • Stiven neiskusno bez ikakve potrebe daje ovakvu izjavu, kao klinac napaljeni.
                sigpic

                Comment


                • Plus od ova 4 poslednja meča, 3 su sa ekipama koje se bore za opstanak i svaki bod im je bitan. Palace, WBA, West Ham, bunkeri koje treba probiti i još u samoj završnici sezone. U maju je i meč sa Villom, uvek nezgodnom Villom. Liverpool najbliži tituli reklo bi se, samo je pitanje da li mogu izdržati do kraja ili će doći do pada forme u najgorem mogućem trenutku.
                  This is moj potpis

                  Comment


                  • Bice pakleno po City i Arsenal. Arsenal je naceo vec dobar korak jucerasnjom pobedom, ali njima se sve lomi protiv Chelsea i Citya. Ocekujem da sve cetiri ekipe bar jednom kiksnu protiv ovih "manjih" ekipa.

                    Ja Nash mislim da nije neiskusno. Ne treba se vise kriti iza ove uloge. Cilj je mozemo hipoteticki reci, ostvaren, tako da ja ne vidim neki preterano veliki pritisak kada on ovo kaze. Navijaci ne ocekuju titulu, ali sanjaju o njoj, to je za sada dovoljno.
                    Last edited by Freshman; 17-03-14, 17:13.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Idem od teme ali imam potrebu ovo da napišem, ako BR i od Sterlinga napravi igrača kao što je od ovog robota Staridža onda ću morati da ga stavim na avatar iako me za Lpul boli patak još od kada je veliki i jedan od retkih fudbalskih magova među pegavima, Robi faking Fauler, prestao da nosi taj dres.

                      Nije Rednapu uspelo sa Lenonom, nije Vengeru sa Volkotom, SAF-u sa Jangom, Rafi se Penantom, Hjuzu sa Vrajt Filipsom, veliko je dostignuće BR-a, ako ovaj dostigne još veći level, možda mu to bude i najveće dostignuće u karijeri, čak veće ako i jednog dana osvoji ovu PL.

                      Da se vratimo na legendu i čoveka koji u mom rečniku nosi razne prigodne atribute, tipa "melem za oko", mnogo ti toplo oko srca dok ga gledaš, pošto se malo prostora posvećuje nekim ex majstorima na ovim topicima, no nije ni zameriti jer je na pdf-u pretežno mlađa garda

                      Last edited by Brajkula; 17-03-14, 17:15.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Stiven neiskusno bez ikakve potrebe daje ovakvu izjavu, kao klinac napaljeni.
                        Kako ce brat Stivi iskusno da vas povede do titule. Dugo je sanja, vreme je

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Kako ce brat Stivi iskusno da vas povede do titule. Dugo je sanja, vreme je
                          Mozda i hoce ali samo nek cuti i igra kao sto igra, nema potrebe za ovim izjavama. Obicno posle takvih izjava dodje neki tezak kiks a evo bas sad idemo u goste raspalom Kardifu.

                          Samo polako, ostvarili smo cilj. Nek se prave ludi sto se titule tice i igraju fudbal pa sta bude. Mora dosta toga da nam se poklopi. Imamo dobar raspored ali kiksnucemo i mi koji put, ne mozes u PL imati 14-15 vezanih pobeda. Da bi uzeli titulu, mislim da plafon mozemo jednom da kiksnemo sto ce biti pretesko.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naredne tri tekme ako dobijete onda ce sve biti u vasim rukama. Na Anfieldu mozete osvojiti titulu ako pobedite Chelsea. Mnogo je tu ako ovo ako ono, ali po meni ste veci konkurenti za titulu od Arsenala a vala i od Man. City-ija

                            Comment


                            • Od Sitija nismo. Prvo sto imaju dubinu kakvu mi necemo napraviti u naredna 4 prelazna roka a ako bi oni dobili zaostale meceve(Vila i Sanderlend kuci, Junajted u gostima) imaju 4 boda vise od nas. Imaju i bolju gol razliku tako da je potrebno osvojiti 5 bodova vise od njih.

                              Moramo i Siti i Celsi da dobijemo u relativno kratkom roku sto ce biti pretesko iako igramo kuci.

                              Mnogo je tanka nasa rotacija, jedna ili dve povrede mogu sve da promene za razliku od Sitija i Celsija koji imaju po 2 kvalitetne opcije na prakticno svakoj poziciji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sterling je uvek bio talentovan igrac, najtalentovaniji na akademiji, uvek je pokazivao neizmeran skill, samo je to trebalo pretociti u seniorskoj klasi. BR mu je dao sansu prosle sezone i momak je bio dobar, ali je kasnije izgoreo u zelji kao sto se to desava sa mladim igracima. Ali to iskustvo je bitan faktor u igri koju Sterling danas pokazuje, za sta je naravno zasluzan Brendan. Mentalno je sazreo, ali i fizicki sto svaki put isticem. On je verovatno ove sezone igrac koji je najvise napredovao u ligi. Medjutim ovaj nivo igre on mora da odrzi, kako i sledece sezone, tako i na SP, gde uopste ne sumnjam da ce otici.

                                Ali lako je, kada imas trenera koji zna sta hoce od tima i u kojem smeru treba da se krece. Sve krece od toga, a taj sistem se ne gradi preko noci, zato se plodovi, rada Brendana i celokupnog tima od prosle sezone, gde je rezultat trpeo, danas ubiraju.

                                A titula, i dalje mislim da Chelsea i City imaju najvece sanse, od prvog dana to govorim i dalje drzim taj stav.
                                Liverpool i Arsenal vrebaju iz senke da tako kazemo.
                                Last edited by Freshman; 17-03-14, 17:43.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X