Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mrzim ja vas,niti bilo koga ko navija za Zvezdu,nisam tako vaspitan,mene su sva tri derbija podsetila na duele Partizan-Samrok i Zvezda ni u jednom trenutku nije pokazala nista vise od njih,to je moje misljenje,znam da se 99% navijaca Zvezde nece sloziti al to nije ni bitno.Jednu stvar mogu da potpisem,obe ekipe zavrsavaju evropske snove u sezoni kupanja,kakav dekadentan fudbal bez imalo trka,taktike i znanja.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      I sta, treba Bik da se vrati?
      Ne stavljajte mi reci u usta,nigde to nisam napisao.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        kakav dekadentan fudbal bez imalo trka,taktike i znanja.
        Partizan je sa Stanojevicem igrao mozda i najdekadentniji fudbal u svojoj novijoj istoriji sve u korist rezultata, i mislim da ce to potvrditi i vecina navijaca Partizana ovde.

        A porediti individualno Zvezdu (pola mlade reprezentacije Srbije, sadasnji i buduci seniorski reprezentativci, Tosic koji je internacionalac i nekada jedan od boljih levih bekova Bundeslige, tri dobra stranca) i konobare je presmesno.
        Last edited by Nebojsa; 06-05-12, 14:10.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ulazimo u LS laganica. Nemam brigu uopste, siguran sam. Zao mi je samo sto ce onda nas brat Lajzik da batali forum ako ne daj boze pobedimo nekoga u LS skocice sa Brankovog.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Partizan je sa Stanojevicem igrao mozda i najdekadentniji fudbal u svojoj novijoj istoriji sve u korist rezultata, i mislim da ce to potvrditi i vecina navijaca Partizana ovde.

            A porediti individualno pola mlade reprezentacije Srbije i konobare je presmesno.
            To se jedino i broji
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              To se jedino i broji
              OK, nista ne sporim, samo ne moze onda Lazyck da se nervira sto je juce bio dekadentan fudbal, a brani coveka koji forsira isti. Sto je samo jos jedna od kontradiktornosti kao i stav prema Bjekovicu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Layzick,kako te nije sramota? Nista te vise necu pitati!Zastidi se malo!
                Reche Ljubo,kakvo je to poredjenje i da bi se ta ekipa Samroka odje borila za opstanak..ne mogu da vjerujem sta pisem


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • To je prica za malu decu,Partizan je takticki igrao besprekoran fudbal,jedina zamerka su bili prekidi al to nam je boljka vec 20 godina.Ne zelim da razvlacim temu,nema potrebe ko i danas podrzava Djurica,Vukadinovica,Ruzica itd on ce ih podrzavati do poslednjeg dana u Partizanu.Juce su me najvise zabolele suze Ninkovica,onu sliku cu pamtiti ceo zivot a sto se tice ove sezone mozemo knjigu da napisemo 'Kako smo sami sebi pucali u nogu'.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ulazimo u LS laganica. Nemam brigu uopste, siguran sam. Zao mi je samo sto ce onda nas brat Lajzik da batali forum ako ne daj boze pobedimo nekoga u LS skocice sa Brankovog.
                    Ti decko ako se nadas LS ti zivis u zabludi i ovo mi je cist dokaz da ti ustvari nemas pojma o desavanjima u klubu,nema veze,iste ovakve polemike sam imao i sa poklonicima Zeke i Bjeke pre par godina.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      To je prica za malu decu,Partizan je takticki igrao besprekoran fudbal,jedina zamerka su bili prekidi al to nam je boljka vec 20 godina.Ne zelim da razvlacim temu,nema potrebe ko i danas podrzava Djurica,Vukadinovica,Ruzica itd on ce ih podrzavati do poslednjeg dana u Partizanu.Juce su me najvise zabolele suze Ninkovica,onu sliku cu pamtiti ceo zivot a sto se tice ove sezone mozemo knjigu da napisemo 'Kako smo sami sebi pucali u nogu'.
                      Niko ne podrzava njih, vec su svi protiv Bika, njegovog povratka i njegovih ljudi. Od dva zla cemo sigurno birati manje, samo su oba ogromna ali tako je kako je. Jednostavno ne postoji nijedna realna opcija trenutno za Partizan za koju bismo rekli da je prava.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Layzick,kako te nije sramota? Nista te vise necu pitati!Zastidi se malo!
                        Reche Ljubo,kakvo je to poredjenje i da bi se ta ekipa Samroka odje borila za opstanak..ne mogu da vjerujem sta pisem

                        Mene jeste sramota.Sramota me sto nas dobija ekipa kao Zvezda tri puta za mesec dana,jeste me sramota.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Niko ne podrzava njih, vec su svi protiv Bika, njegovog povratka i njegovih ljudi. Od dva zla cemo sigurno birati manje, samo su oba ogromna ali tako je kako je. Jednostavno ne postoji nijedna realna opcija trenutno za Partizan za koju bismo rekli da je prava.
                          Ti onda shvati da Bogicevic nije Bikov kandidat i ako imas ikakve informacije to ce ti reci svako ko ima neki kontakt u klubu.

                          Comment


                          • Ja i dalje mislim kako sam mislio i pre , Grant je promasaj kao trener , nadam se kao nikad u zivotu da sledece sezone necemo videti taj promasaj i da cemo nekako uzeti titulu. Sto se LS tice jedva cekam kvale da idem gledati ali sanse za udjemo u LS su mislim minimalne , sta mi mozemo traziti u 4 kolu ako dodjemo do njega ? Anderleht,Seltik,Bazel , Seltik i nekako a protiv ova 2 ako izvucemo mozemo da se slikamo jos na to ce doci novi igraci , rekonstrukcija , treba to uigrati ... A na to imamo u 3. kolo AEL,Molde,Liberec , kvalifikacije nikad jace tj teze
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Bolji smo od vas,pa ti pisi sta oces;) Kadu


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Vise me zabolio poraz u Uzicama u 2.kolo nego ovo juce ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X