Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Sad sam cuo da se radi o onom Mohamedu Zabiji. Videcemo jos u narednim satima.
    Cini mi se da smo se interesovali za njega pre 2 godine, ne secam se zasto bese nije dosao.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Cini mi se da smo se interesovali za njega pre 2 godine
      Ma dovodimo ga svaki prelazni rok, videcemo jos da li je i sta gotovo.

      Navodno je bas ozbiljno sa Fejsarom i Kataijem. Prvi nek se vrati, drugi nam ne treba.
      sigpic

      Comment


      • Kataija robovlasnik tera u Partizan, inace je veliki Cigan i cisto sumnjam da bi prihvatio tako nesto da mu nije znate vec koga... Inace, ni ja ga ne bih voleo u Zvezdi jer ga koliko sam cuo od dosta dobrih izvora sve zanima osim fudbala, tako da ne znam bas koliko mozete ocekivati od njega iako je bio vanserijski talenat.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Kataija robovlasnik tera u Partizan, inace je veliki Cigan i cisto sumnjam da bi prihvatio tako nesto da mu nije znate vec koga... Inace, ni ja ga ne bih voleo u Zvezdi jer ga koliko sam cuo od dosta dobrih izvora sve zanima osim fudbala, tako da ne znam bas koliko mozete ocekivati od njega iako je bio vanserijski talenat.
          Taj je bre previse prepotentan i za onaj cirkus od Vojvodine a ne za nas.

          Jednom sam se inace zamalo potukao sa njim.
          sigpic

          Comment


          • Fejsa ako se vrati, mozemo da pevamo. A Katai nam stvarno ne treba, imamo nase momke..
            sigpic

            Comment


            • Izgleda da je to to jbt.

              Ne svidja mi se ovo nikako, valjda ce Scepo brzo da se oporavi.
              sigpic

              Comment


              • Ja tu i dalje ne vidim nikakvo pojacanje,u pravom smislu te reci.Ovi sto se spominju,bojim se, ne bi nista unapredili ekipu

                Comment


                • Ovaj kako ja vidim ne moze ni klupu Scepi grijati
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Zabija,Zabija ubico cigana

                    Ovo je Tomiceva zelja

                    Polako bre ljudi,nije jos ni poceo rok. A i nema potrebe da sudimo pre nego sto covek istrci na teren.

                    Comment


                    • Ovo je treci put da ga "dovodimo", tako da ne uzimajte zdravo za gotovo. Navodno je zurnal objavio neku vest vezanu za njega i dolazak u Partizan tako da mi to smrdi..
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nek dodje...moramo nekog stranca da imamo,sad kad je Tole dozvolio da ostane brojka na 4 crnca

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma nek dodje...moramo nekog stranca da imamo,sad kad je Tole dozvolio da ostane brojka na 4 crnca
                          Ovaj je vise neki cokoladni tip Nece se taj naigrati fudbala za vreme ramazana
                          sigpic

                          Comment


                          • Ima da igra,inace ce Lola ili Dzigi da ga gepekuju

                            Comment


                            • Sad opet neki kazu da je ovo patka pred derbi, ko ce ga znati. Mada je dosta proverenih ljudi reklo da je to to.

                              Ako dodje, izgleda je obestecenje samo 100k. Samo moraju ovi nasi da paze sta pricaju, da ne krene sa puskom kao u Libiji.

                              Mustafa na golu, Muhamed u napadu, ne moze nikako na lose da izadje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Najpouzdaniji izvor kojeg imam kaze Gyan. Mislim da cu da ga izbrisem sa liste.
                                asamoah? pa dobre bre deco, ja sam mislio da se vi umereno drogirate



                                Originally posted by Miko View Post
                                ovo je neki rasan, vrste vukelja

                                Comment

                                Working...
                                X