Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Неће да уђе лопта у гол, матер јој округлу.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ovi idioti poceli da trose vreme od 20. miunta
      sigpic

      Comment


      • Ретарди.
        Што овај монголоид није ставио Волкова у прву ?
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ja nisam uspeo da vidim, ali bas me interesuje koga je onaj Lotinac pretrcao, da l' onog debila Miljkovica, ili onog puza Rnica -.-' Ako ne damo gol rano, tesko ce biti iscupati pobedu..
          sigpic

          Comment


          • Миљковића је претрчао. Да се ја питам Аксентијевић би ми играо прву.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Nije stvar do Miljkovica, Ivanov je odigrao tu akciju na nivou treceligaskog ceparosa, ostavio je visokog igraca na 3 metra samog, naravno da ce zakucati u gol.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • I Aksentijevic i Volkov bi morali da igraju prvu, ali ajd' sad, da pustimo strucnjaka Granta da on odluci
                sigpic

                Comment


                • iz 1 u 2. Hvala ti Rasime <3
                  Last edited by Drazen 3; 03-03-12, 14:11.

                  Comment


                  • Lamineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Diarraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                    sigpic

                    Comment


                    • jel ima neko dobar stream !!! hocu da polomim kompjuter svega mi !!!!

                      ne igramo lose ali tesko stvaramo sanse....

                      Comment


                      • http://www.sportlemon.tv/v-2/16/150/v-375046.html evo ti Veetle
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo ako ne pobedimo ... Bitno da su Pazarci napunili stadion da nam psuju sve .. Pokusavamo nesto lepo , nekako za oko ali ne ide nikako i izgleda jako ruzno , Stanoje vracaj se da nas cupas
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Ovo ako ne pobedimo ... Bitno da su Pazarci napunili stadion da nam psuju sve .. Pokusavamo nesto lepo , nekako za oko ali ne ide nikako i izgleda jako ruzno , Stanoje vracaj se da nas cupas
                            Ne verujem da bi Stanoje ovo bolje odigrao. Igra je po meni sasvim ok, ali nece nesto lopta u gol. Samo nek mi neko objasni zasto ovaj Rascic nije dobio drugi zuti..-.-'
                            sigpic

                            Comment


                            • Igra se u Pazaru pa zato nije dobio , prevara sve , vec kiksamo u prvom kolu , nema covek igrao finale Lige Sampiona a ne moze Pazar dobiti , trebamo mi njega ispazariti za nekog normalnijeg trenera ... Kako li ce tek biti protiv Vose,Spartaka,Radnickog,Sevojna , u Vecitom ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Koja su govna ovi Pazarci, pa ovo nema nigde, ne mogu loptu coveku da daju, a gadjaju Vukica svim i svacim, za ovo bi im dao ogromnu kaznu Steta sto nismo uzeli sva 3 boda, bili smo mnooooogooooo bolji, ali jbg..Ako ima boga, sledece godine ce se u Novom Pazaru igrati drugoligaski fudbal...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X