Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlajko, valja li ovo cemu?




    I kako uopste funkcionise taj FUT
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Valja, odma dobijes taj jedan players pack, a tri ikone na pozajmicu ti slabo sta znaci, sve zavisi koliko meceva ali najvise je da su ti na pozajmici 20, tako da je moja preporuka sto god imas na pozajmici ne koristi dok ne forimiras iole pristojan tim i onda ako juris bas nesto, tipa ulazak u sledecu diviziju, a ostao ti je mec ili ti treba pobjeda u vikend ligi za veci rank tek onda iskoristis neke od tih igraca.

      FUT je mod u koem ti pravis svoju ekipu iz snova otvarajuci packove ili kupujuci igrace. Ipak ti ne mozes da dovodis igrace kako tebi padne na pamet, mozes ali moras da pazis na hemiju i sve ispod 100 hemije tima i 10 hemije igraca nije dobro. Hemiju ti odredjuu pozicije, cilj ti je da svaki igrac igra na prirodnoj poziciji, a jos veci cilj ti je da ako pravis tim onda povezujes igrace iz iste lige ili pak igrace iste nacionalnosti i onda imas hemiju na maksimumu. Dakle odbrana Kjelini i Boateng ne bi bila dobra jer nisu ni iz iste zemlje, niti iz iste lige i njihova hemija bi bila tri i igraci bi onda zestoko underperformovali. Naravno ljudi prave hibride ali pravi hibrid sa svim desetkama igraca i apsolitnih onda 100 hemije tima ne mozes napraviti bez legende, odnosno ikona. Ikone nemaju problem s hemijom i njihova velika prednost je sto mogu da se povezu sa svim igracima, nebitna liga ili nacionalnost.

      Iz ove perspektive moja preporuka bi bila pokusati sa Italijanima, imaju strasne igrace i masu su jeftiniji od Engleza, a svakako ako odlucis da igras FUT sad prvi mjesec potrosi igrajuci samo squad battles, jer ce za tih mjesec dana dobiti dovoljno packova i generisati dovoljno coina da napravis sasvim pristojnu ekipu i onda probas da vidis kako ti ide u vikend ligi. Vikend liga je ono pravo na kraju dana, ono za sta se igra FUT. Na ps i xboxu ima 40 meceva da se odigra online od petka ujutro do ponedeljka ujutro, dok je na originu broj mecevas manji, 25, jer jbg mnogo manje ljudi igra fifu na pcu nego na konzolama.

      Sad je kasno za zaradu preko marketa ali bi mogao da vidis i ukapiras kako sve funkcionise i onda ako ti se svidi od oktobra uzmes novu fifu i igras jednu pravu sezonu u futu. Meni je ovo bila maltene probna sezona i izgubio sam brdo coina jer jbg nisam znao kako stvari funksionisu ali za sledecu znam, a i rezultati koje ostvarujem su mi sasvim zadovoljavajuci. Kao i Srdjanu uostalom. Nego fut je jako toksican i dovodi do velike nervoze, vidjeces uostalom
      sigpic

      Comment


      • Polako, ne planiram ja to ozbiljno da igram, i onako sam PES tip, ovo cisto da isprobam, jer vidim da je svima brda zabavno
        Last edited by bici; 10-05-18, 13:51.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Posto ti kapiras fudbal kao igru nece ti biti problem da igras FIFU, to je igra pasa, prostora i tajminga. Pritom imas konstantan izazov jer u svako doba dana i noci imas ljude protiv kojih ces igrati, odlucio se da igras fut ili online divizije. A posto prelazis sa PESa bice ti samo lakse da se naviknes na FIFU, jer PES igraci su uvijek imali vise skilla.
          sigpic

          Comment


          • BOOOOOM

            sigpic

            Comment


            • Meni Aspas dodje, a dobio sam i u onim upgrade sbc-evima Roberta i Saula, tako da sam veoma zadovoljan.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • BOOOOOOOOOOOOOOOM

                sigpic

                Comment


                • Čim završim fax uzimam ps4 i tu fifu više. Da vidim i to čudo.

                  Inače u pes 18, ne znam kako da li je do update ili data pack, ali na nekim ps4 u igraonici ima i legend nivo. Znači ima par verzija pes 18 vrv zavisi od nekih od te dve stavke.

                  Negde je pas tečniji, negde gori, negde glavom ništa ne može, negde kao u 17.

                  U PESu fizički dominantni napadači vrede mnogo. Danas sam igrao sa Portom i Abubakar je nenormalan

                  Comment


                  • Igral neko fifu na.ps3

                    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

                    Comment


                    • BOOOOOOOOOOOOOM



                      Kako da ga uklopim u pm, kakva zvijer
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo kako to trenutno izgleda kod mene, sa 800k kesa pritom i cekajuci Mundijal dlc, kad izadje Mundijal ide zesci pad cijena, onda uzimam ponovo tots Matica i vidjecu koga na mjestu desetke.





                        sigpic

                        Comment


                        • Evo kako trenutno izgleda moj tim, stim da na raspolaganju imam oko 1.1M koji ce se utrositi u TOTS igrace kad izadje novi dlc i padnu cene.



                          sigpic

                          Comment


                          • Mundijalske ikone



































                            Tots karte od 60k bolje od 95% ikona, a ove nove ikone su stvarno presmijesne i jos ih nije sramota da Klosea ovako unakaze.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad se može očekivati kakav update za fifu za novu sezonu ( promocije, dresovi, transferi ) ?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment

                              Working...
                              X