Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strahovitu ekipu imam



    Ali ova nova SMS karta, ovo nisu istine. Pored njega Gulit ti je nepotreban, a toliko je crashovao market da je karta smijesno jeftina.

    https://www.futhead.com/18/players/5...inkovic-savic/
    sigpic

    Comment


    • Ima li Vladane kakvih TOTS karti kod tebe ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Upravo kupio Vardija, posto sad manje igram i nisam bas toliko posvecen mijenjam ekipe da isprobam tako neke igrace, prodao sam SMS, Bergkampa i Mertensa i uzeo 89 Pogbu i TOTS Vardija, ako mi ne bude zao da prodam Pujola uzecu 93 KDB, a umjesto Pujola ce mi igrati Luiz. Ako mi bude zao da prodam Pujola, a za sad mi je zao, onda cu na desetku probati birthday Mareza
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Kako bezobrazni statsi i jos bezobraznije cijene PL tots igrace

            https://www.futhead.com/tots/?source=tots-epl

            Ne znam sta da radim, Matica, Fertongena i Alija mogu odma da dovedem, ali je vjerovatno bolje da cekam Mundijal i da milion koji imam tu spucam.

            Ali Lukaku 88 kojeg koristim mjesecima vec nije realno koliko je dobar i koliko ga je nemoguce cuvati, ne smijem ni da zamislim kakva je ova tots karta. Kejn je jeftiniji pa cu nedje isprobati njega ali sam siguran da je Lukaku najjaci od svih. Takve fizikalije su uvijek op na Fifi. Meni i motm Matic pravi nestvaran posao, najjaci dm kojeg sam koristio, ali tots Matic je jedno deset puta bolji. Mene krila ne interesuju jer ne igram s njima, ALi ima jedan veliki problem, weak footmu je samo 3, a to je mozda i najvaznije na poziciji desetke. I za tu cijenu rjesenja nema, Silvi je wf 2, sto je naravno uzasno, bolje kupiti Hadzija 89 jer gazi sa obje noge. Eriksen i KDB su nivo iznad, ali je i cijena mnogo veca.
            sigpic

            Comment


            • BOOOOOOOOOOOOOOOOM

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                BOOOOOOOOOOOOOOOOM

                Kladim se da si pomislio da dobijaš Popea kad si video zastavu Engleske

                Sane i Fabinjo iz dva SBCa,lepo
                sigpic

                Comment


                • Svaka cast EA-u za ove TOTS SBC-eve (doduse ne samo za njih, nego uopsteno za SBC-eve, jer svaki special card koji imam je iz SBC-a i untradeable je), bukvalno nas ljudi caste.


                  Prodao sam Spance, doveo Nijemce (mada koliko su Nijemci prosudite sami ) i naravno ostavio Francuze:




                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • BOOOOOM

                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ponovo Sanea
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Prvo i osnovno neka se pobrinu da neko igra igru online posle tri mjeseca.

                          Jbg martinezu, tough luck

                          Ja sam otvorio vec tri pl upgrade packa i dobio samo if Tadica od iole ozbiljnih karti, a ni on mi ne treba naravno. Ipak imam jos dva packa spremljena i jos cu barem tri danas napraviti pa da vidimo ocu li zakuciti ista sto vrijedi. Sa Aspijem i Kejnom sam prezadovoljan, to su strasne masine. Matica tots sto posto uzimam ako mi ne dodje u packu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by martinez View Post
                            Ja ponovo Sanea
                            Bas si baksuz.

                            Inace ja sam iz SBC-ova dobio Fabinja i Alisona kod onog Community TOTS-a, a iz PL TOTS-a sam pokupio Vokera i Alija. Nisam lose prosao mada moglo se i bolje. Pored njih iz DKT-a sam uzeo Dejvisa i mogu vam reci da je dosta dobar, tako da ako imate vremena preporucujem da ga pokusate pokupiti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imam osam PL premium packova i jedan zagarantovani tots row 39-31 pack, i sjutra da dobijem nagrade od wl i ako kad sve to pootvaram nista ne dobijem da ga jbs onda
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam konacno poceo da uzivam u FIFI onako bas (jbg nisam lud za futom i za forisranjem jedne lige, jednih te istih igraca, forisranjem da se dosta igra vikendom i to..mada bilo mi je extra nekoliko meseci dok nisam udradio f2p plafon sto se tice igraca i mog retkog igranja).

                                Igram karijeru i uspeo sam da namestim slajdere (skinuo sa nekog foruma) da uopste ne bude lako.
                                Sa Fulamom sam treca sezona. Osvajam manje vise sve ali bas tesko (cak sam ove sezone ispao iz oba kupa). Prosle sezone u poslednjem kolu preokretom osvojio titulu i kup uefa. Sezone pre toga relativno lako drugu ligu. Sad sam treca sezona i na par kola do kraja se koljem sa Spursima za prvo mesto i videcemo kakav cu da budem u LS.

                                Moj tim: Svilar - Fredericks, Luiz Felipe, Kempf, Lato - Sangare - Alena, Cairney (na leto ga menja Ndombele) - Chiesa, Lautaro Martinez, Sesegnon.

                                Druga postva: Kamara - Sesegnon mladji, Ampadu, Zagadou, Pezzela - Ronaldo Vieira - Schmidt (izmisljeni klinac iz akademije, krenuo sa 58 ovr sad je na 76), Makengo - Stengs, Kamara, Sancho

                                Ima tu jos par gotivnih izmisljenih klinaca sa ratnigom od 65 do 70

                                Uvek sam vise voleo single player karijeru od svega drugog i konacno sam namestio da ne bude lako. Dogodine cu svakako igrati FUT 19 par meseci pa onda opet karijeru sa nekim slabijim timom
                                Last edited by Ljuba90; 10-05-18, 08:34.

                                Comment

                                Working...
                                X