Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo kupio Karnezisa i Davinsona, nema sta, za male pare mogu da se naprave odlicne ekipe. Da tu ima svega, i fizikalija, i brzine i tehnike. Jos u packovima dobio Gecea i Kagavu
    sigpic

    Comment


    • Ljubo kupi Musu, zajebi mu ovr ocjenu, mnogo je dobar i ima low cijenu. 93 brzina
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ljubo kupi Musu, zajebi mu ovr ocjenu, mnogo je dobar i ima low cijenu. 93 brzina
        A trudim se da ne uzimam te igrace koji ne igraju i koji su debelo precenjeni u igrici. Znam za Musu, ali ne mogu
        Renata sam morao

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Dale valja li ovo za pocetak, desetak iljada samo me kostalo

          Jbg, tek sad vidim post.

          Odlicno je ovo fakat, mada jos si pojacao vidim, samo napreduj.

          Savjet i tebi i Ljubi, ako to vec ne radite je da OBAVEZNO igrate squad battles, a ne bi bilo lose ni da radite squad building challenges ( one komplikovanije najdite na futheadu, da ne morate sami glavu razbijati oko chemistrya i toga ).

          Moram na ispit sad, pa ne mogu duzi post, ali veceras cu i ja postaviti svoje 4 ekipe i to.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ako ne dobijeÅ¡ bar Å¡esticu ne obraćaj nam se.

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Jbg, tek sad vidim post.

              Odlicno je ovo fakat, mada jos si pojacao vidim, samo napreduj.

              Savjet i tebi i Ljubi, ako to vec ne radite je da OBAVEZNO igrate squad battles, a ne bi bilo lose ni da radite squad building challenges ( one komplikovanije najdite na futheadu, da ne morate sami glavu razbijati oko chemistrya i toga ).

              Moram na ispit sad, pa ne mogu duzi post, ali veceras cu i ja postaviti svoje 4 ekipe i to.
              Da, da, pa squad battles mi je glavni sad dok ojacavam tim uz offline divizije. Vec sam odradio intro za building isto, ali moram da napravim jos jacu ekipu i da igram fut champions
              sigpic

              Comment


              • I ja igram Squad Battles, tacno taj neki nivo mog skilla, pobedjujem jedva ili cak gubim. Mnogo zabavnije od karijere na legendary
                A nema trika da odradim squad building challenges, uvek mi fali nesto cak i za one basic...a imam pun k igraca kojih zelim da se resim a ne mogu da ih prodam jer su untradeable

                Vlajko kakav ti je Mahrez? Meni tanak dosta za sad. Procenjujem igrace samo na osnovu squad battles, u obicnoj diviziji mozes i sa bronzanim da pobedjujes...

                Mahrez i Lallana su mi najveci upitnici za sad, mozda ce morati da se menjaju kad se dodje do para.
                Last edited by Ljuba90; 05-12-17, 15:25.

                Comment


                • Spusti tezinu i pobjedjuj, nemoj da gubis, ja sve igram na world class ili legendary i imam sve pobjede, ali spustim na wc ako je protivnik prejak. Bilo je par gustih pobjeda doduse, trenutno sam elite 3 rank i fali mi nekih 1500 za elite 2, sto znaci bicu na kraju ili elite 3 ili gold 1.

                  Dobar je, samo je problem sto nema snage kapi. Isto kao Lancini, kupio sam Barklija, Kolasinca i Orijea, svi su fizikalci teski, i bidujem za Dembelea, trenutno ga uzimam za 2600, uh kad bih njega uzeo

                  Lalanu svi preporucuju da se uzima inace, ali mi ne treba jednostavno. ALi zato uzmi Musu Ljubo, poslusaj me
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar ovaj PES 2018. konacno nesto dobro da izadje posle nekoliko godina.

                    Comment


                    • Spoiler









                      Sve zahvaljujuci SBC-u i Squad battlesu, ja ne bih imao para ni za dvije. Plus u kasi 100k


                      Ljubo, ako je imalo komplikovaniji samo guglaj, ni meni nije palo na pamet da se ja jebem s tim i da sam stavljam one hybrid ekipe, iako i tu treba loyalty na mnogima sto je bas losa stvar, ali nagrade su fantasticne.
                      Last edited by Dale; 05-12-17, 19:24.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Gle Daleta i tima Everton izuzev Zume. Sto ne napravite neki Hybrid?

                        Comment


                        • Eh nemaju drugog rare stopera, a i Zouma je brat moj <3

                          Ne znam vala, ja od svih ovih samo s Italijanima igram ozbiljne meceve, ovo ostalo sam reda radi napravio.

                          Igras li ti, kakva ti je ekipa ?
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ma ne gubim Vladane, uglavnom su to tesne pobede sto mi je ekstra jer je bas zabavno muciti se
                            Nikad Musa

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Eh nemaju drugog rare stopera, a i Zouma je brat moj <3

                              Ne znam vala, ja od svih ovih samo s Italijanima igram ozbiljne meceve, ovo ostalo sam reda radi napravio.

                              Igras li ti, kakva ti je ekipa ?
                              Igrao sam 16. a pre toga FIFA Wolrd(ono besplatno sranje ), sad se kanim da li da uzmem, ali puno mi je para da igram igricu samo nekih 5-6 meseci. A ja sam seljak, da jedan izlazak preskocim mogao bi je uzeti. Videcu mozda za katolicki bozic bude neki veci popust pa cu uzeti.
                              Dosta toga pratim i preko neta, druge jutubere. Imam piratsku verziju i tu igram sa drustvom, a i cesto sa nekim poznanicima koji pikaju fifu, i dobijao sam ih sve uvek pa ako ne uzmem bas bi voleo da se oprobam na neki lokalni turnir.
                              Last edited by Scouser; 06-12-17, 11:53.

                              Comment


                              • Jel mogu paralelno da se igraju 2 futa?
                                Npr pocnem ispocetka i fokus bacim na Italijane, bez da brisem Engleze?

                                Comment

                                Working...
                                X