Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crack od 5GB? Seems legit

    Ne zalijecite se na prve naslove koje procitate sa nekih sumnjivih sajtova, samo cete navuci neki jad na svoj PC.

    A na ovoj stranici likovi komentarisu kako crack radi jos prije nego sto je igra i izasla. Toliko o tome koliko je validno.

    Comment


    • Originally posted by aquaria View Post
      Crack od 5GB? Seems legit

      Ne zalijecite se na prve naslove koje procitate sa nekih sumnjivih sajtova, samo cete navuci neki jad na svoj PC.

      A na ovoj stranici likovi komentarisu kako crack radi jos prije nego sto je igra i izasla. Toliko o tome koliko je validno.
      Nisam gledao datume, niti sam na kraju stavio da se skida, tako da cu nastaviti da igram master ligu na 17ici, cekam Totija drugi put da vaskrsne u 2040/2041 sezoni.

      Comment


      • Ovo je dušu imalo.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Isto kao sto ce neki klinci kroz koju godinu reci za Pes 18 ili Fifu 18(npr.), da su imali dusu.

          Comment


          • Jos se pika PES6, najjaci ikada

            Jos ima i online server, cini mi se pes6stars tako nesto je bio, ko hoce moze se izigrat

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Da, da igra se i dalje PES6

              Čak postoje i online lige, da ne reklamiram sada forum

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Isto kao sto ce neki klinci kroz koju godinu reci za Pes 18 ili Fifu 18(npr.), da su imali dusu.
                Ma brate, sve to stoji, ta moćna grafika, velik izbor klubova i slično.

                Al mogu tvrditi da današnji klinci nezadovoljni i sa tim. A bukvalno sve im na dohvat ruke, igraš kad god hoćeš.

                Sjećam se prije, ja i moji ortaci, niko ni računara ni konzole.

                1 KM kod nas bio 1 sat u nekom Sony klubu.

                Pa nejedeš u školi samo da bi malo igrao. I onda cjeli dan budeš gladan, dok kući ne dođeš.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Ma brate, sve to stoji, ta moćna grafika, velik izbor klubova i slično.

                  Al mogu tvrditi da današnji klinci nezadovoljni i sa tim. A bukvalno sve im na dohvat ruke, igraš kad god hoćeš.

                  Sjećam se prije, ja i moji ortaci, niko ni računara ni konzole.

                  1 KM kod nas bio 1 sat u nekom Sony klubu.

                  Pa nejedeš u školi samo da bi malo igrao. I onda cjeli dan budeš gladan, dok kući ne dođeš.
                  Uvek ce klinci biti nezadovoljni, kao sto smo i mi bili, sve je to normalno.
                  Ja sam imao tu srecu da sam kao klinac imao PS1, pa sam pikao ISS kao lud.

                  Comment


                  • PES se pofifio. PES 6 sam igrao kao lud, i sad nekad opikam sa ortacima ali nije to to. Sve u svoje vreme. Medjutim to će ostati najpopularnija sportska simulacija. Imali su prebolesni pečevi, bio je i srpski komentator itd. Imao je dušu jer je bio WOW.

                    Comment


                    • Au FIFA krajnje arkadno ove godine, nije dobro. Kompletna prezentacija je fenomenalna ali odbrana je ocajna, zastrasujucu prednost imaju napadaci u odnosu na stopere.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Au FIFA krajnje arkadno ove godine, nije dobro. Kompletna prezentacija je fenomenalna ali odbrana je ocajna, zastrasujucu prednost imaju napadaci u odnosu na stopere.
                        U Pesu je pas možda i bolji, šut bolji sa distance, pre su bile balonjare u 17, korner lošiji kao i slobodnjak. Centaršut koji je bio fatalan u 17ici i teško odbranjiv u 18ici se lako brani. Samo je utisak da igrači za razliku od prošle godine su uradjeni možda i realnije. Sad kad ideš sa Azarom ideš sa Azarom, bolje su odradjene karakteristike igrača i 1na 1 počinje da liči na fifu, nije više orijentisana igrica na pas u završnici nego može i dribling i šut.

                        Comment


                        • Ma retardi su sa namerom pogorsali AI u fifi, prosle godine AI ti dosta pomogao u odbrani, sad su jako glupavi, a o golmanima da ni ne pricam.

                          Comment


                          • Ma Fifa 18 me propisno razocarala za sad, ne znam kakvo je stanje u online igranju ali ovo protiv racunara je bas prelagano, upropastili su odbranu definitivno i sto Vladan kaze arkadetina najveca. Steta, imao sam veca ocekivanja od igre.
                            sigpic

                            Comment


                            • Fudbal ( pes ili fifu ) igram od početka milenijuma. Fifa mi je bila neprikosnovena do 2009. ne toliko jer je bila do jaja, već iz razloga što pes nije mogao ni u razmatranje ući. Pes je pravljen isključivo za konzole sve do 10ke, da bi se naknadno samo prilagodio za pc, što bi svaki put rezultiralo užasnom opitmizacijom. Sve do PESa 2010 koji je napravio revoluciju! Baš te godine fifa je nešto eksperimentisala i izbacili su mnogo loš fudbal, mislim da se počelo od nule na novom endžinu. Od tada sve do sinoć preferirao se pes. Neuporedivo bolji gameplay do dana današnjeg glavni je adut pesa. Ono što me kod fife privlačilo poslednjih godina je naravno interfejs, zvuk, atmosfera i doživljaj igranja menadžer moda, ali svaki put odustanem zbog samog fudbala. Mislim da će se ove godine stvari okrenuti. U mom slučaju svakako. Pes je nakon dugo vremena ponovo napravio loše optimizovanu igru, skroz nestabilnu ( ostavljam mogućnost da je do cracka ), a pored toga, jedva da ima ikakvih inovacija za master ligu i te neke sekundarne detalje. Publika je drastično popravljena, gameplay usavršen, al mi je to ovaj put u drugom planu. Tim prije jer je fifa napokon odlično optimizovana. Šta više reći, kad mi nova fifa ide bolje od predhodne 3!? Uz to, svidja mi se što su igru učinili malo fluidnom. Iako to nije na nivou pesa igrivo je dosta. Svakako najviše vremena provodim igrajući se menadžera, tako da će mi ove godine fifa biti izbor, a pes ću ostaviti ako bi ga ispeglali da mogu derati Juventus kad mi kum navrati, a naročito Bajern kad se zet poželi okršaja s Arsenalom. Ako ništa, 2017. je još na hardu.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Je l' izasao torrent sa crackom za PES?

                                Comment

                                Working...
                                X