Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sa svoje polovine nikada nisam pokusao.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by DelijaHool View Post
      Има фора кад је слободњак од 17-19 метара извучеш играча негде на пенал и стално да гол маказицама..

      Мени фора тако кад играм са неким па кад дам гол са моје половине, ал' не може сваки пут..дам 2/10 пута

      Koj je ovo PES

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Koj je ovo PES
        Па 2013 Само Роналдињо игра у Манчестеру..хахаха

        Comment


        • imas mnogo fora da das gol,evo ti neke najbolje
          http://www.youtube.com/watch?v=iC6g2dzxgMk
          ali kad igras online mnogo je teze izvesti dobru fintu
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Хвала, али знам матори

            Могли би да организујемо неки турнир кад изађе 2014 овде на форуму..хехе

            Comment


            • sto se mene tice moze, samo se bojim da ne budem mozda prejak
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Originally posted by cleoo View Post
                sto se mene tice moze, samo se bojim da ne budem mozda prejak
                Такве самоуверене највише волим да побеђујем..

                Прошле године неки лик што је освојио треће место у БГ кад је било такмичење, ја сам га лагано 5-1 победио са Њукаслом, он је био Реал..

                Comment


                • PESEdit.com 2013 Patch 4.1 Released!

                  Spoiler



                  NEW FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH 4.1

                  Transfers: 200+ summer transfers added
                  Created 35+ new players
                  Almería added to Liga BBVA replacing Mallorca
                  New balls: Nike Incyte, Incyte EPL, Incyte LC, Incyte LFP, Incyte Hi-Vis
                  New kits: Aalen, Anzhi, Athletic Club, Aue, Augsburg, Bielefeld, Bochum, Braunschweig, Burnley, Cardiff, Celta Vigo, Charlton, Crystal Palace, Dresden, Düsseldorf, Eintracht Frankfurt, Everton, Freiburg, FSV Frankfurt, Fürth, Hoffenheim, Huddersfield, Hull, Ingolstadt, Juventus, Karlsruher SC, Köln, Lugo, Mönchengladbach, Paderborn, PSV, Sandhausen, Santos, Schalke, Southampton, Swansea, Union Berlin, Valencia, Vitesse, West Bromwich, West Ham, Wigan

                  GENERAL FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH
                  Added new 1st division leagues: Bundesliga, Primera Division Argentina, Liga MX, Russian Premier League, Spor Toto Süper Lig, Superleague Greece, Raiffeisen Super League
                  Added new 2nd division leagues: 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
                  Added other teams (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bucureşti, Videoton FC, Viktoria Plzen + Indonesia, Malaysia)
                  Correct kits for all Premier League, Liga ZON Sagres + all National & Classic Teams
                  Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
                  Faces: ~800 new faces (all fixed by PESEDIT)
                  Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
                  Includes newest DLC 6.00 & game version 1.04
                  Scoreboard and stadium switch in selector
                  Removed blur
                  Fixed boots + accessories for a lot players (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga and many more)

                  DOWNLOAD PESEDIT.COM 2013 PATCH 4.1

                  Spoiler
                  Last edited by Avramovic; 01-07-13, 22:58.

                  Comment


                  • ПЕС 2014 Контролна шема

                    1 на 1
                    Шема показује како да користите нове промене телесне тежине, помоћу десног стика, као и 'фор контрола' која ради притиском на Р1 )(два пута). Такође, постоји могућност да се направи 'низак ударац' притиском на дугме шут (квадратић) и притиском на дугме пас у простор (троугао), пре него што играч упути ударац.



                    Тим против Тима
                    На овој шеми можемо видети нову представу комбинација и игре под притиском. Комбинација може да се користи и ручно и аутоматски, према подешавањима корисника. У одбрани ће играчи моћи да заузму одбрамбене линије са стрелицама, исто тако је омогућено офсајд замка притиском на стрелицу са десне стране (2 пута). Када су у питању слободни ударци, то је ове године мало другачије. Сада је омогућено голману да се помера током припреме за шут, притиском на пас у простор (троугао) + лева стрелица. Што се тиче самог извођача слободног ударце, притиском на Р1 појавиће се трајекторија (путања) лопте, што је многе Песохоличаре веома разочарало.

                    Comment


                    • nadam se da će postojati mogućnost da se isključi ta trajektorija prilikom izvođenja slobodnjaka....

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        nadam se da će postojati mogućnost da se isključi ta trajektorija prilikom izvođenja slobodnjaka....
                        Па ти укључиш или искључиш. Ја то нећу користити нема теорије, па није ФИФА 2003.
                        Нервира ме зато што ће 99% људи сад то користити, а шанса да лопта уђе у гол је вероватно иста толика..

                        Comment


                        • da da, sjećam se i ja te Fifa-e od prije, znači ne možeš promašiti kada je slobodnjak u pitanju, k'o da snajperom gađaš...

                          Comment


                          • da se samo nadovežem na ovaj Patch 4.0 što je Delija gore postavio:

                            http://www.mediafire.com/download/bi...y+NikolaJgd.7z

                            ovo je UPDATE za prelaz sa verzije 4.0 na 4.1 , dakle ako već imate verziju 4.0 ne morate skidati čitavu verziju 4.1 da biste je koristili već pomoću UPDATE-a se to sredi

                            1. Otpakujete u PES folder
                            2. Pokrenete PES-EDIT UPDATE1.exe uključite monitor klikom na dugme, zatim na Update
                            3. Sačekate info o instalaciji


                            @Delija, nadam se da ne zamjeriš zbog ovog dodatka

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              @Delija, nadam se da ne zamjeriš zbog ovog dodatka

                              Comment


                              • Ево неке вести у вези ПЕС-а 2014. Данас је потврђено да ће на крају месеца бити објављен датум када ће изаћи демо.

                                Шта нас очекује у ПЕС-у 2014:

                                1. У Мастер Лиги ћемо напокон моћи да водимо више клубова. Такође моћемо да водимо и националне селекције.
                                2. По први пут у ПЕС-у ће бити и Трећа гарнитура дресова, који ће вероватно доћи после са DLC-ом, ако не буду имали времена.
                                3. ПЕС 2014 ће бити 720p (на конзолама)
                                4. Лиценце ће бити објављене до краја августа. Биће неких изненађења, каже Adam Bhatti. Moja претпоставка је да ће бити комплетно лиценцирана AFC Champions League (Азијска Лига Шампиона).
                                5. Подаци из ПЕС 2013 неће радити због мотора ограничења.
                                6. Нови начин оценивања играча. Како за играче, тако и за голмане.
                                7. Ниске штуцне, уске мајице и још много тога.
                                8. Роналдо неће бити ове године на налепници ПЕС-а 2014, биће ускоро објављено ко ће представљати ПЕС 2014.
                                9. ПЕС 2014 ће бити на steam-у на дан издавања.
                                10. У ПЕС 2014, време ће утицати на игру, биће прљавих дресова. Више о томе ће бити накнадно објављено.
                                11. КОНАМИ је данас објавио да ће бити арапски коментар у ПЕС-у 2014, од стране коментатора Raouf Khlif-а.

                                Comment

                                Working...
                                X