Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oce li ovaj wc update ikad pustiti
    sigpic

    Comment


    • Doso na xbox

      Aooooo ljudi moji pa ovi iz EA su carevi. Nova igrica bukvalno sa ovim modom
      Nisam jos stigao nista da probam, ali vidim da ce se igrati novi i drugaciji FUT i igrace se SP sa Srbijom.
      Jbt ko malo dete sam se obradovao

      Comment


      • Kakvi idioti u EA,ne mogu se otvarati pakovi
        Ove sto sam otvorio pre nego sto su obustavili su nenormalni,dobio Ter Stegena,Kejna i Fernandinja u pocetnom timu+ kasnije pola Brazila(Alves,Firmino,Paulista,Giuliano).
        sigpic

        Comment


        • Pocetni tim mi i nije nesto bio. Vrede Alba, Dembele, Callejon i Morata, ali zato dobio ikonu Deka iz sbc packa kao i Neuera. Jbt nikad nisam dobio ikonu

          Edit: dobio debelog ronalda. Preterase ga iskreno.
          Last edited by Ljuba90; 29-05-18, 20:33.

          Comment


          • Svidja mi se ovaj wc mode, i to bas bas

            Danas sam poceo, ubio u grupi, 20:3 gol razlika, niko nije ni do poluvremena izdrzao da ne izadje, osminu dobio 3-2 i onda stao, jer sam isao napolje.

            Sad nastavljam, pa javim kako prodjoh.

            Tim:

            Ronnow
            Semedo, Tah, Vestergaard, Pedro (jbg nemam LB bukvalno nijednog )
            Thauvin, Kante, Siggurdson, Isco
            Lewandowski, Ronaldo Fenomeno (na posudbi jos 4 meca)

            EDIT: Ma moze, icon sbc :

            Last edited by Dale; 29-05-18, 21:46.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Sve je extra al mislim da su preterali sa ikonama

              Comment


              • Nama na pcu sjeban store, ne mozemo packove da otvaramo, samim tim ne mogu da uradim nista sa wc squadom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nama na pcu sjeban store, ne mozemo packove da otvaramo, samim tim ne mogu da uradim nista sa wc squadom.
                  Ne vjerujem da će to dugo potrajati, nekoliko sati samo vjerovatno. I kod mene juče nije moglo, ali naveče kad sam upalio sve je bilo ok.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Traje skoro cijeli dan, za 4-5 sati ce tacno biti 24 sata kako se ne moze pristupiti storeu, a ja imam sedam packova da otvorim, od toga dva tots, ita i fra liga. Sjebana je bas trenutno Fifa na pcu, bio je sinoc neki update od pola gb i bas je sve upropastio
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni gore sto ne mogu SBC zavrsiti za Francuze i Italijane ali valjda ce proraditi u toku dana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisi ubacili SMS-a kod Srbije a ima ostalih 36 igrača. Evidentno je da su ubacivali samo ove iz kvalifikacija ali ipak mi je ovo propust...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Da da, veliki propust. Tu je i Morata u Spaniji i sigurno ima jos gresaka.
                          Nadam se da ce ispraviti.

                          Comment


                          • BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM i BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOM





                            Imam i Veratija TOTS ali mi se ne svidja nesto

                            https://www.futhead.com/18/players/5...arco-verratti/

                            To je to otprilike sto se mene tice, mozda ce doci do neke korekcije na desetki umjesto Azara mada nema potrebe, ovaj Eden je bas predobar, Voker OTW ce mi svakako biti desni bek, i sad se samo lomim oko stopera, imam Nalda koji je najjaci stoper po meni posle Aspija ali mozda cu uzeti Vertongena TOTS i ja sam zavrsio psoto Begovica ne namjeravam da mijenjam, imao sam De Heu ali ja tu ne vidim nikakvu razliku, covjek je monstruozan mada koliko sam vidio niko je ne vidi posto ljudi koji imaju po 7-8 ikona drze Begovica na golu, apsolutni op.







                            To je ono najbolje sto imam, tu je jos i TOTS Isko ali sve mi se cini da ce zavrsiti u nekom sbcu, isto kao i Verati
                            sigpic

                            Comment


                            • Kolko ti zavidim sto nemas OCD ko ja
                              Ne bih mogao da stavim Zahu u spic da mi plate (nije mu prirodna pozicija), ne bih mogao da mi igra Yaya koji je nebitan lik u pravom zivotu, ne bi mogao OP Begovic da mi bude golman kad ima boljih (opet u pravom zivotu).

                              Mozda zato i nisam neka klasa u FIFI

                              Comment


                              • Jbg na pocetku sam slicno razmisljao ali da bi bio konkurentan pratis trendove. Srdjan i ja nismo centa ulozili i opet pjeske cemo doci do 15-17 pobjeda svakog vikenda ako tryhardujemo, ali ne tryhardujemo nikako, a debili koji su potrosili po par hiljada eura pa dodju sa ikonama i ti ih zgazis sa 4-5 razlike, bas greota ko ima takve igrace, a mi se cimamo i znaci nam svaki jebeni coin, mogli bi do 20+ pobjeda kapiram bez problema da igra nije pay to win.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X