Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma razumem ja vas, al ne mogu protiv sebe. Ne mogu da mi igra igrac van pozicije, ne mogu da mi igra bivsi fudbaler kojo je dobar u igrici, ne mogu sa mi igra neko koga ne gotivim u rl
    Bitno mi da uzivam makar bio i los

    Comment


    • Imas mnogo igraca bas, tako da uvijek mozes igrati i sa onima koje volis i koji su ti gotivni. Ali treba sve da se gleda, desetka ako nema weak foot barem 4 meni ne dolazi u obzir, bekovi moraju imati brzinu i defanzivu, stoperi moraju imati brzinu, defanzivu i snagu, zadnji vezni mi mora imati pozicioniranje, snagu i defanzivu, ako moze i pas i pristojnu brzinu to je onda top, sve mi to Matic ima, centralni vezni moraju imati i brzinu, fizikalije, skok, pas i sut, a napadaci sto su brzi i jaci sa kvalitetnim sutom i jakom drugom nogom to bolje, jos ako imaju pas da kombinujem s njima to je idealno. Jbg meni treba profil, Srdjan se sprda tacno kao Murinjo jer su meni svi po dva metra, ali takva je to igra, sto je igrac veci i jaci pravi vecu razliku, moze meni npr. Mesi vise da se svidja od Ronalda hipoteticki, ali je na igrici Ronaldo duplo bolji, Bejl isto.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Imas mnogo igraca bas, tako da uvijek mozes igrati i sa onima koje volis i koji su ti gotivni. Ali treba sve da se gleda, desetka ako nema weak foot barem 4 meni ne dolazi u obzir, bekovi moraju imati brzinu i defanzivu, stoperi moraju imati brzinu, defanzivu i snagu, zadnji vezni mi mora imati pozicioniranje, snagu i defanzivu, ako moze i pas i pristojnu brzinu to je onda top, sve mi to Matic ima, centralni vezni moraju imati i brzinu, fizikalije, skok, pas i sut, a napadaci sto su brzi i jaci sa kvalitetnim sutom i jakom drugom nogom to bolje, jos ako imaju pas da kombinujem s njima to je idealno. Jbg meni treba profil, Srdjan se sprda tacno kao Murinjo jer su meni svi po dva metra, ali takva je to igra, sto je igrac veci i jaci pravi vecu razliku, moze meni npr. Mesi vise da se svidja od Ronalda hipoteticki, ali je na igrici Ronaldo duplo bolji, Bejl isto.
        Ma sve si u pravu, u Fifi se sve svodi na brzinu i snagu.
        Samo kazem da ja ne mogu i ne zelim tako da igram

        Evo sad ne mogu da igram sa Srbijom jer nema SMS-a, a ima npr Tosica. No no

        Comment


        • Evo i mog skoro pa kompletiranog tima, imam na raspolaganju nekih 800k i planiram uzeti jos nekog TOTS stopera a to je najverovatnije Vertongen i golmana sto ce biti DDG iako je Begovic i vise nego odlicno resenje.





          Ljubo razumem te donekle ali isto tako bas sam uzivao igrajuci sa ovim Runijem, vratilo me tamo negde u FIFU 13/14 kad je doticni gazio sve redom, eh da je nekako mogao i RvP da se ubaci gde bi mi kraj bio.
          sigpic

          Comment


          • Ok, postujem
            Ali zasto ti zaboga Alli igra DM?

            Comment


            • 9.jpg
              Evo mog tim,hvala ovima sto su napokon omogucili store,dobili smo 1 draft token za strpljenje
              Oni Upgrade pakovi su mnogo dobri,otvorio sam ih desetak i dobio Ramosa,KDB,Kurtou,Eriksena,Ozila,Iska,mislim da mi je najgori board bio Fekir.
              sigpic

              Comment


              • Ja to necu da igram, ne moze i FUT i to stvarno, previse bi bilo.

                Mada i u FUTu vise nista ne igram sem wl i turnire koje osvajam bas lagano. Od sb sam odustao odavno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ali zasto ti zaboga Alli igra DM?
                  Dosao mi je u SBC-u pa bi bila steta ne iskoristiti ga, a i generalno volim u ovoj formaciji imati jednog bas dobrog defanzivca i jednog ofanzivnijeg igraca koji redovno povuce napred, pored toga kad sam mu dodao hemiju shadow on je itekako dobar u defanzivi uz veoma dobre fizikalije tako da u vecini slucajeva odradjuje posao a kad je pak potreban nesto defanzivniji pristup uvek je tu TOTS Fabinjo da uleti na njegovo mesto a on predje na desetku.

                  Uglavnom i ranije smo i Vladan i ja dolazili do 15-tak pobeda tako da sad to ne bi trebao biti nikakav problem posto u ovom trenutku ne postoji toliko veliki jaz kad neko naleti sa pay to win timom. Npr juce sam imao vremena i igralo mi se online posle osvajanja DKT-a pa sam igrao online sezonu u prvoj diviziji i osvojio sam je lagano uz 8-0-0 skor gde je bilo dosta timova koji su kompletirani iskljucivo ikonama i TOTS igracima.
                  sigpic

                  Comment


                  • BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM



                    sigpic

                    Comment


                    • Kapiten Cairney umesto raspalog Yaye ako smes

                      Comment


                      • Hahahahaha nije da ne smijem samo nema potrebe, ali Ture od kad mi je u timu odigrao je svaku, kakva je to masina, taj je nezamjenjiv

                        Ali izgleda Kerni potpuno ok, nego ja ne znam sta da radim sa ovim Handanovicem, prebrutalno izgleda, a nemam hemiju za njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prodaj

                          Comment


                          • Bih ja ali je sve sto vrijedi skoro untradeable
                            sigpic

                            Comment


                            • Au da, koliko to smara. Mora onda da brani ili u SBC da ga strovalis...

                              Comment


                              • Moram reci da Srdjan i ja sad igramo fantasticno u online co op, danas smo dobijali ljude koji imaju po 200 pobjeda i 20 poraza, steta sto nema nekih online turnira ili liga, bili bi u samom vrhu sigurno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X