Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umuva ga Sunderland, steta nije ovo zasluzio Newcastle

    edit:
    Originally posted by Ivan Piper View Post
    Samo se nadam da ce Chelsea dovesti jednog dana Stevena Taylor-a. U top 5 stopera PL-a je (po meni)
    i ja ga gotivim, al mislim da je igrac za male ekipe i da se samo u takvima snalazi
    Last edited by prskaj; 21-10-12, 15:15.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Autogol Dembe i to je 1:1. Sad ce biti krljanja. Kakav huk navijaca Sunderlanda!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ovaj Sunderland mi malo pomalo postaje najodvratnija ekipa lige ..

        Uvijek daju jedan gol i na neki bijedni nacin dodju do remija pred sami kraj ..

        Fuj , fuj , steta na Newacastle
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Prestrogo iskljucen Tijote, tokom cele utakmice najslabiji na terenu su bile sudije.Puno cudnih odluka je doneseno.

          Saderlend ovako ima bas dobar vezni red, ali nikako da funkcionisu kao celina.Kolocini meni licno bio najbolji na strani Njukasla dok nije izasao iz igre.Po meni je bio igrac utakmice i komandant u odbrani.Ali zbog povrede zadnje loze koju je imao nije mogao izdrzati do kraja.I bas nekoliko minuta posle toga Sanderlend daje srecno gol iz prekida.Imali su igraca vise 75 minuta i vise, a imao sam utisak ko da nije tako.

          Vidjen scenario, Njukasl povede u ranoj fazi meca, da bi u poslednjim minutima Sanderlend izjednacio.Boring...


          Igraci Njukasla ce u cetvrtak imati sansu da iskale bes na Brizu.

          Comment


          • Kakva je macka Distan, ne znam kako prolazi kroz vrata sa onolikim ledjima

            Trpaj glupog Hjuza, trpaj neznalicu da nikad vise ne uzme nijednu ekipu!
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • http://www1.skysports.com/football/news/11668/8184583
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • http://sportsport.ba/ino_fudbal/potv...vranjesa/90225

                Stomak me boli
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment




                • Za one koji ne posecuju temu Arsenala.
                  Last edited by Tobdzija; 21-10-12, 19:03.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Jedva cekam da vidim Falcao-a u PLu! Samim tim cu moci lepo da ga uparim u FIFI u Ultimate Team-u sa ostalim BPL igracima!

                    Robin i Radamel!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Jedva cekam da vidim Falcao-a u PLu! Samim tim cu moci lepo da ga uparim u FIFI u Ultimate Team-u sa ostalim BPL igracima!

                      Robin i Radamel!
                      Posto sam skoro 100% siguran da nece preci u Utd sumnjam da ce ti nesto biti drago kad ga vidis kako u dresu Citya ili Chelsea reseta protivnicke mreze na putu ka tituli.Ja i ne bih bio nesto sretan kao simpatizer Chelsea da predje u neki drugi klub
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Мени све смрди да ће Фалакао у Реал Мадрид
                        А искрено најпотребнији је Челзију с обзиром да на тој позицији екипе из Манчестера боље стоје, ако у обзир узмемо само да они могу да га доведу.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Мени све смрди да ће Фалакао у Реал Мадрид
                          А искрено најпотребнији је Челзију с обзиром да на тој позицији екипе из Манчестера боље стоје, ако у обзир узмемо само да они могу да га доведу.
                          Kaze Mourinho da ne bi trebao dovesti igraca iz Atletico Madrida jer to nije praksa bila u proslosti ,a i dva spica u Realu imaju duge i jake ugovore tako da je vjerovatnoca za ovo mala,ali kada je Florentino Perez u pitanju nista se ne zna...

                          Falcao i Cavani su inace navijaci Reala od malih nogu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Мурињо је стара гуја, изјавио је сад то, а пре годину и више дана је гризао за Агуера као бесан.
                            Има Реал и Каку и Озила, па су довели Модрића, ништа то не мора да значи ;)
                            Са њим Јувентус до финала ЛШ пешака, а о како би шетали Серијом А, не би нас нико скинуо са трона наредних пет година, пусти снови но то сад није тема

                            Comment


                            • Pre da ce Cavani u Real i to samo ako predje jedan od sadasnjeg tandema u drugi klub. Real ne uzima igrace A.Madrida. U Chelsea ce verovatno, njima bas i treba ubica u napadu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Cijela Seria A da se skupi legendo ne moze da ga plati

                                Ma ja bih vise Cavanija volio da vidim u Realu jer za razliku od Atletica gdje cijela ekipa igra na Falcaoa i gdje je on prakticno prva i jedina opcija u napadu u Realu to sigurno ne bi bio slucaj,a Radamel i nije spic koji bas nesto previse voli da ucestvuje u igri. Cavani s druge strane bi sto se mene tice bolje upao u ovu semu Reala,vise ucestvuje u igri i njemu bi ipak bio manji problem da ne bude prva opcija u napadu jer se vec sretao s takvim okolnostima u karijeri dok bi to sigurno malo uticalo na Kolumbijca i njegovu formu
                                Last edited by AK47; 21-10-12, 19:39.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X